Odpowiedz do tematu
Ciągły napis 'This ROM is not available on your computer!'
Autor Wiadomość
fearde 
Użytkownik

Wysłany: 19-09-2009, 22:47   Ciągły napis 'This ROM is not available on your computer!'

Witam. No więc ciągle wyskakuje mi napis 'This ROM is not available on your computer!' gdy próbuje połączyc się z jakimkolwiek graczem. Czytałem kilka tematów na forum o tym, ale rozwiązania tego przypadku nie znalazłem.. Czytałem także ten poradnik dla nowebie, jak się połączyc itd. tam było wspomniane o tym, ale ja w tym Tekken'ie nic prócz pada nie konfigurowałem, więc nie wiem o co chodzi. Miałem tak od początku, od instlacji. Tekkena mam z tej stronki, z download'u. Proszę o pomoc :|

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 19-09-2009, 22:50   

Coś słabo czytałeś
Poradnik napisał/a:
- Komunikat "This ROM is not available on your computer!" pojawia się gdy próbujemy dołączyć do założonej już gry której nie posiadamy lub której nie odpaliliśmy u siebie. Pamiętaj, że jeśli uruchomiłeś grę TK3Online to tylko do niej możesz się podłączyć. Z kolei komunikat "This game is currently playing!" oznacza, że podłączamy się do już uruchomionej gry. Inny komunikat, który może pojawić się na serwerze to "Denied: Server does not allow playing this game!" - oznacza on, że dany serwer nie zezwala na zakładanie naszej gry. W tym wypadku należy zmienić serwer.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

fearde 
Użytkownik

Wysłany: 19-09-2009, 23:00   

No fajnie, ale nie kapuje :) . Wszędzie na jaki nie wejde serwer i próbuje do kogoś wejsc to

wyskakuje ten napis, jak z kolegą chciałem zagrac to tak samo, jedynie jeśli ja założe

pokuj i ktoś wejdzie do mnie to jest normalnie. I czytałem to już, ale za wiele nie

skumałem z tego :hyhy:

Edit;

Wie ktoś o co może chodzic?

Lukas 
Grand Master

Wysłany: 21-09-2009, 17:42   

Klikaj tam, gdzie widzisz: "TK3Online by Honmaru.xt.pl"

smackback 
Użytkownik

Wysłany: 20-03-2011, 06:08   THE ROM ON UR COMPUTER IS NOT AVAILABLE

guys pls help me im a great fan of TEKKEN and im from india , i tried very hard to find this site and now hardly ive registered ,so pls help me ...so in ma tekken 3 emulator wen i click on the online button i can get connected but wen i click join this msgs POPS(the rom is not available on ur computer) wat to do pls tell me a correct solution.....im counting on u pls! and thanx in advance ....very eager to play online!

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 20-03-2011, 14:25   

You must join only game that u have, f.e. if u wanna play TK3Online by Honmaru.xt.pl join TK3Online by Honmaru.xt.pl. If u did all correctly according with this guide the only reason is u trying join another game.
Kaillera P2P Client