Tekken Movie Trailer

Subforum poświęcone wszelkim filmom z Tekkena.

Moderator: ModTeam

subtag
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 15-06-2008, 14:00
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

Tekken Movie Trailer

Post autor: subtag »

Pierwszy zwiastun filmu :)
oglądać i pisać opinie!

Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: K' »

Nie zapowiada się chyba na totalny crap, ale np wygląd Lawa i Kazika OMFG ! :O + mishima używający toporków... Liczę, że nie będzie tak jak z DOA gdzie była jedna bądź dwie ciekawe sceny, a reszta stanowiła wypełniacz :D Pożyjemy zobaczymy :)
Awatar użytkownika
Wapniak
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 26-11-2009, 14:05
Kontakt:

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: Wapniak »

jak dla mnie trailer wypadł średnio cung lee w ogóle nie próbował być jak law jedyne co mają wspólne to te same spodnie;d kazuya i toporki wtf? jin się przerzucił na parkour no i w ogóle takie to sobie, walki mogą być ciekawe ale nic poza tym film podobno ma kategorię R więc pożyjemy obejrzymy ale nie spodziewam się niczego specjalnego
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: Action »

Film będzie dokładnie taki jak i sama gra. :D Prostacki.
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: Frizen »

Ja licze na klimatyczne walki, odwzorowane ciosy z gry oraz dobry podklad podczas starc. Bog zaplac komus jak mi poda tytul piosenki ktora leci od ok. 3/4 trailera :padam:
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: Bury »

No może byc klimatyczny film, lecz chyba srednio zrobiony pod wzgledem gry aktorskiej (tak tak wiem, ze najbardziej bede się liczyć pojedynki ;D)
Nawet jak by zrobili ten film z udziałem pacynek to i tak fan serii tekken nie przejdzie obojętnie obok takiej produkcji

@
Frizen ta piosenka to chyba SICK PUPPIES - YOU'RE GOING DOWN
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: Zulata »

Szczerze mówiąc, szanujący się gracz w tekkena przejdzie obok tej produkcji obojętnie. Przede wszystkim, moim zdaniem film już na starcie osiąga tragiczne dno. Rozumiem, że nie będzie tu zawiłej ciekawej fabuły, niesamowicie rozwiniętej historii postaci itd bo to ma być po prostu niezła naparzanka, miła dla oka. Jednakże ... postacie. To jest imo już pierwsze nieporozumienie tej produkcji.

Kazuya - Broda (?), topory ? Czarne spodnie ? i nie ma ducktaila z tyłu łba ;D?. Od początku serii ta postać ma białe spodnie z kolorowymi elementami i tą ekstra fryzurke ;D. To tutaj to jest nieporozumienie.

Marshall Law - LUDZIE! Marshall Law ma syna ponad 20-sto letniego, co oznacza, że sam ma ok 40 lat. Cung Lee, nijak nie nadaje się do tej roli. Typ ok 20 lat, z twarzy niepodobny, nie oddaje w żadnych stopniu charakteru tej postaci. Ma tylko takie spodnie jak powinien.

Heihachi bez zarostu wygląda debilnie. I te przydługawe siwe włosy z tyłu.

Łysy Steve - W hellboyu 2 jak grał Nuade miał fajne długie białe włosy, więc na pewno też mogli się postarać, aby i tu miał dłuższe włosy, jak oryginalny Steve.

Raven w śmiesznym biały kondonie. Żenada

Napisałem to, ponieważ, jak już mówiłem nie spodziewamy się tutaj cyrkowej fabuły, ale jako fani tekkena spodziewamy się tego, że zobaczymy postacie dokładnie odwzorowane ( tak jak wyglądają w grze ). No mnie sama nawalanka nie bawi. Jest masa innych filmów w których się jakieś randomy biją,. To jest do jasnej cholery Tekken, każdą z tych postaci znam i wiem jak wygląda i chce aby tak samo wyglądała w filmie, a nie jak sobie ktoś tam go wyobrazi. Skoro cały film się kręci wokół postaci, to niech ten element będzie dopieszczony. Niestety nie jest. Poza tym , wybór postaci jest dla mnie żenujący.

Ile ich tu jest ? 10 ? Bryan, Steve, Dragunov, Raven, Kazuya, Heichachi, Nina, Anna, Eddy, Law, Christie, Yoshimitsu, Jin.
A gdzie King ? Gdzie Paul ? Gdzie Xiaou ? Hwoarang? itp Przecież to są twarze tej serii. Nie powinny takich postaci jak te zabraknąć w filmie. No ale, twórcy stwierdzili, że lepszy będzie Raven, Steve czy Dragunov, które pojawiły się dopiero od tekkena 4.

Swoją drogą Yoshimitsu wygląda jakby się zawinął z planu filmu Fantasy ;).
A może lepiej, że takiego Kinga nie ma ;D. walnęli by mu maske czarnej pantery, albo jeszcze lepiej, ściągnęli by mu maske, gdzie fajnośc tejk postaci opiera się na tym, że nie znamy jego twarzy.

A najbardziej wkurza fakt, że twórcy i aktorzy mówią, że są wielkimi fanami gry i że odwzorowali postacie z Tekkena jak najlepiej. Yhym, widać ;D Ciekawe, o jakich fanach tekkena oni mówią.

@Frizen . Sądzisz, że ujrzysz ciosy z Tekkena ? może 1 ewentualnie 2. Nawet pewnie nie raczyli zrobić pięknej elektryczności przechodzącej przez ciała Jina, Kazuyi czy też Heńka, więc pewnie elektryka nie ujrzysz. Chyba, że Kazuya wbije swój toporek w ciało Bryana i nastąpi chwilowe spięcie.

I na koniec. Wątek miłosny. Christie i Jin zakochują się w sobie. ( W grze, każdy wie, że to panna Eddiego ).
Także, po raz kolejny powstał gniot jakich mało. Zaraz po Dragonballowym shicie. I podobnie jak w ekranizacji Dragonballa. Mamy ten sam tytuł, imiona postaci z pierwowzoru i ze 3 stroje podobne. Reszty się nie ogląda.

Jak będzie tekken w kinie, to sobie oglądne Mortal Kombat w tym czasie. Tam przynajmniej miałem nawalankę z postaciami, które znam z dzieciństwa i wyglądają tak jak ja je pamiętam ;).
Awatar użytkownika
Bury
Grand Master
Grand Master
Posty: 514
Rejestracja: 07-08-2007, 09:33
Lokalizacja: NoWiAk,Wa-wA
Ogrywam: Tekken 3. TTT.Q3A

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: Bury »

Zulata pisze: Nawet pewnie nie raczyli zrobić pięknej elektryczności przechodzącej przez ciała Jina, Kazuyi czy też Heńka, więc pewnie elektryka nie ujrzysz
1.45 min zwiastuna heh i masz elektrycznosc, moze elektrona nie posadzi bo by dziwne mogl wygladac lecz moze jakis dashyk..po obejrzeniu 3 raz zapowiedzi filmu uwazam ze moze byc dobry.
Zulata pisze:Szczerze mówiąc, szanujący się gracz w tekkena przejdzie obok tej produkcji obojętnie
OO napewno nie, chyba kazdy gracz w tekkena czekal na ten projekt.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: gascan »

Zulata pisze:...szanujący się gracz w tekkena przejdzie obok tej produkcji obojętnie.
Szanujący się inny człowiek też.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: Zulata »

Nie mógł by dziwnie wyglądać elektryk jakby był dobrze zrobiony, a oni mają pieniądze i możliwości aby to fajnie zrobić. Chyba że mówisz tu o realizmie. Zresztą co miało by dziwnie wyglądać ? Ten film ma mieć dziwny trochę futurystyczny klimat. Nikt tu nie będzie doszukiwał się jakiegokolwiek realizmu, bo na tym to właśnie polega. Już Yoshi jest mało realistyczny ;).


@Gascan
Może nie ;D To jest film dla zwykłych osób, które nigdy nie słyszały o tekkenie, więc oni pooglądają. Fani zostali najnormalniej w świecie olani przez twórców imo.[/quote]
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: Komandos »

Marshall Law - LUDZIE! Marshall Law ma syna ponad 20-sto letniego, co oznacza, że sam ma ok 40 lat. Cung Lee, nijak nie nadaje się do tej roli. Typ ok 20 lat, z twarzy niepodobny, nie oddaje w żadnych stopniu charakteru tej postaci. Ma tylko takie spodnie jak powinien.
Haha Cung Le ma 37 lat, wystarczyło wiki odpalić :/ Że nie podobny to się zgadzam, ale i tak lubię gościa :P

Raven, Eddy, Bryan, Anna, Nina i Jin moim zdaniem bardzo podobni.
Ile ich tu jest ? 10 ? Bryan, Steve, Dragunov, Raven, Kazuya, Heichachi, Nina, Anna, Eddy, Law, Christie, Yoshimitsu, Jin.
A gdzie King ? Gdzie Paul ? Gdzie Xiaou ? Hwoarang? itp Przecież to są twarze tej serii. Nie powinny takich postaci jak te zabraknąć w filmie. No ale, twórcy stwierdzili, że lepszy będzie Raven, Steve czy Dragunov, które pojawiły się dopiero od tekkena 4.


Paul niby będzie, co do reszty to każdy ma swoje ulubione postacie i ciężko by było całą czterdziestkę do gry wpakować ;)
Jak będzie tekken w kinie, to sobie oglądne Mortal Kombat w tym czasie. Tam przynajmniej miałem nawalankę z postaciami, które znam z dzieciństwa i wyglądają tak jak ja je pamiętam ;) .
Nie będzie w kinie, tylko na DVD wychodzi. MK to inna sprawa tam już postacie w grze były grane przez aktorów. Budżet filmu tez był o wiele większy (po przeliczeniu oczywiście). Nawet Street Fighter: The Legend of Chun-Li miał większy budżet.
Moim zdaniem film jak za marne 35 mln $ zapowiada się ok. Do oglądnięćia wieczorem przy piwku będzie w sam raz ;)
Ej! Zywki
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 18-04-2009, 20:05
Lokalizacja: Mazury, W-wo

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: Ej! Zywki »

albo będzie zajebisty albo przereklamowany :0 mam nadzieje, ze to pierwsze... :P
Awatar użytkownika
darth_julitka
Elite player
Elite player
Posty: 144
Rejestracja: 13-02-2008, 20:43
Lokalizacja: Białystok

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: darth_julitka »

Zulata pisze: Kazuya - Broda (?), topory ? Czarne spodnie ? i nie ma ducktaila z tyłu łba ;D?. Od początku serii ta postać ma białe spodnie z kolorowymi elementami i tą ekstra fryzurke ;D. To tutaj to jest nieporozumienie.
Wszystko przeboleje: romans Jina z Krycha, tego Ravena, Lawa, nawet kiecke Anki i brak kaczych kuprów u Mishimów.

Ale wąsatego Kaza nie zdzierżę.
Trening czyni rzemieślnika - mistrzem trzeba się urodzic :D
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: JJxenon »

Julitka nie ty sama jesteś w depresji bo ja po Tekkenie spodziewałem się czegoś więcej . Owszem walki mogą być fajne ale żeby prawie wszystkie toczyły się na ringu ? coś tu nie halo . Kolejna zamerykanizowana produkcja nie mająca wiele wspólnego z Prawdziwym Tekkenem
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken Movie Trailer

Post autor: Dumian »

Od początku te wąsy ci nie leżały ale cóż, widać od fotek do trailera się nie ogolił i trzeba się z tym pogodzić ;]. Co do filmu to wiadomo, że do tego typu produkcji zawsze można się przyczepić, bo to czy tamto nie gra, szczególnie fanom. Że ktoś tam chwycił za toporek? Każdy może chwycić za toporek, dobrze, że nie w zęby jak to miało miejsce w anime Tekken. Ja film obejrzę na bank, a jeśli chodzi o odwzorowanie postaci to nie jest znowu tak najgorzej, będzie wesoło w każdym razie i oby walki dały radę, a sądząc po obsadzie zdecydowanie na to liczę :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken Movie”