Virtua Fighter 5 Final Showdown

Seria bijatyk z bardzo rozbudowanym systemem walki, której po prostu nie wypada nie znać!

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: wf6608 »

Nie jestem zwolennikiem cyfrowej dystrybucji (zwłaszcza, że mam przerobione x0), ale zdecydowanie news roku. Tylko aż rok czekania... cóż, może zdąży wyjść jakieś ver. B.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: gascan »

Ok wszyscy którzy gracie w Tekken 6 z powodu: "bo innej bitki 3D z przyszłością nie ma" w tej chwili przestańcie.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: Komandos »

Gas muszę cię zmartwić, ale jak ten VF wyjdzie to i tak wszyscy będą grać w TTT2 :P Anyway news ciekawy, zawsze będzie jakaś alternatywa dla mniej skillowych graczy. ;)
Ostatnio zmieniony 23-08-2011, 19:40 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: Yamada »

Komandos może sobie rzucać swoje biedne prowokacje na poziomie zerówki, a ja mam to w dupie bo w przyszłym roku wychodzą 2 nowe odslony moich ulubionych bijatyk i jestem happy;].
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: gascan »

Ja też się cieszę lecz wzwodu nie mam dużego bo z VF nie jestem za bardzo związany ale to solidna i klimatyczna gra i pewnie będzie to jedyna którą kupie na konsole w 2012 roku. Żałuję tylko, że nie postawię jej na półce.


Nowy SC i VF5FS < Tru Ogre i alternatywny kostium indianki na zjebanym silniku.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: K' »

- Hatsune Miku w pierwszej walce daje radę :D
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: wf6608 »

Już 5/6 czerwca zaczynamy SPoD-owanie. 1200 MSP za grę + 2400 za wszystkie DLC-ki z kostiumami (chyba, że ktoś chce wesprzeć Segę i kupić paczki dla każdej postaci z osobna, wtedy razem będzie 8800 MSP :P). Ogólnie port zapowiada się świetnie, tutoriale, ciekawy License Mode, zadbano nawet o soundtracki z starszych VF-ów, lecz martwi mnie jedynie to, że nadal pod znakiem zapytania stoi kwestia czegoś w stylu Kumite Mode (bo na Questa nie ma co liczyć), ale istnieje nadzieja w jeszcze nieomówionym trybie Special Sparring, który można było zauważyć na różnych pokazach. A jakość netplaya? Czas pokaże.
Awatar użytkownika
d0c hjerne
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 21-10-2011, 07:28
Lokalizacja: Puss djevel dreng!

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: d0c hjerne »

Tekken do piachu?
Min kvinne er død! Jestem konsumentem i degustatorem kodów finalnych! Nie mam pieniędzy! Abonent dożywotnio niedostępny! Nie ma mnie! Dożywotnia przerwa od grania! Ich liebe alkohol! Shun Di & Heichachi Mishima are dead! Nie wiem już nic!
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: Ren »

Ja już zacząłem ogarniać stare VF5, jeśli netplay na ps3 bedzie dobry (na co raczej sie zanosi) to kupuje bez zastanowienia. Liczę również na dużą frekwencje podczas turniejów online na honmaru :)
Ostatnio zmieniony 18-05-2012, 09:47 przez Ren, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: KRELIAN »

Mój Akira już pierze szorty na tę okazję. Obawiam się jednak, że pomimo dobrego (oby) online to wciąż może być niszówka w tych kręgach ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: Ren »

KRELIAN pisze:Mój Akira już pierze szorty na tę okazję. Obawiam się jednak, że pomimo dobrego (oby) online to wciąż może być niszówka w tych kręgach ;].
Może to nawet lepiej, widząc poziom wiekszosci ludzi w t6 online - popularnosc nie zawsze jest zaletą. W VF za pare miesięcy online beda grać sami wymiatacze albo nikt :P

Ogólnie trzeba przyznać, że ten rok jest niesamowicie udany jak na tak niszowy gatunek.
Virtua, DOA i Tekken w tym samym roku na przestrzeni paru miesięcy? Masakra.

Krelian liczę na korepetycje z virtuy bo practice - nawet jeśli będzie taki jak w Evo - nie wystarczy :)
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: K' »

Ren pisze: Ogólnie trzeba przyznać, że ten rok jest niesamowicie udany jak na tak niszowy gatunek.
Virtua, DOA i Tekken w tym samym roku na przestrzeni paru miesięcy? Masakra.
Do tego jeszcze KOF XIII, Street Fighter X Tekken, Skullgirls, Soul Calibur V no i za niedługo wskoczy na PSN Guilty Gear AC+ z online'em. Tyle tego, że aż nie wiadomo za co się zabrać :hyhy:
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: mg1987 »

Chodzą też słuchy, że doujin Monster Ancient Cline ma się ukazać na steamie.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: KRELIAN »

Ren pisze: Krelian liczę na korepetycje z virtuy bo practice - nawet jeśli będzie taki jak w Evo - nie wystarczy :)
Popstrykam w to z chęcią, ale jak chcesz korki to zgłoś się do Punishera bo on raczej na bank będzie w to grywał i zna serię (od 4 wzwyż) znacznie lepiej.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
d0c hjerne
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 21-10-2011, 07:28
Lokalizacja: Puss djevel dreng!

Re: Virtua Fighter 5 Final Showdown

Post autor: d0c hjerne »

Będzie tryb online w tej grze? Za stary n00b na to jestem i bez refleksu!
Min kvinne er død! Jestem konsumentem i degustatorem kodów finalnych! Nie mam pieniędzy! Abonent dożywotnio niedostępny! Nie ma mnie! Dożywotnia przerwa od grania! Ich liebe alkohol! Shun Di & Heichachi Mishima are dead! Nie wiem już nic!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtua Fighter”