Tekken 3 - T6 Mod?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Summoner
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 11-03-2010, 21:38

Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Summoner »

Jak w temacie.
Wiem - że to możliwe (tekstury da sie zrobić i przypasować do postaci + screeny i muzę zmienić).
Gdyby ktoś profesjonalista który już moddował t3 mógł to zrobić - byłby moim bohaterem :zawstydzony:
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: piksel091 »

watpie czy sie da do t3 nie dodasz przeciez nowych aren,postaci.Muze mozna zamienic ale to pieprzenia jest podobno od groma ja sie na tym nie znam ale wiem ze jedynie co to pozmieniac stroje i edytowac plansze tak jak masz tutaj
https://www.honmaru.pl/customize/customy.php
a tu na temat tekstur i mp3
viewtopic.php?t=1820
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Summoner
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 11-03-2010, 21:38

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Summoner »

Pisząc temat wiedziałem o tym, ale mi chodziło o podmienienie tekstur,piosenek,wyglądu aren,ikonki postaci na takie aby jak najdokładniej przypominały te z t6 a to chyba możliwe tylko trzeba dostać się do plików tekstur,aren,piosenek,ikony postaci.
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: piksel091 »

jezeli to potrafisz to powodzenia sam bym to zobaczyl ale watpie ze ktos to zrobi predzej powstanie tekken 7,a co do tekstur to nie jest to chyba mozliwe pisze chyba bo nie wiem ale zaloze sie ze jakby sie podmienilo to mozna gre zjebac i tak wogole komu chcialo by sie zamieniac 1000 tekstur i to na jedna postac
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: !Dan! »

Tak btw.... Po jasną cholerę robić coś takiego? 0.o
Obrazek
Summoner
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 11-03-2010, 21:38

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Summoner »

!Dan! pisze:Tak btw.... Po jasną cholerę robić coś takiego? 0.o
By odświeżyć tekkena 3 i sprawić wrażenie jakby się grało w t6 na psx?
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: !Dan! »

W życiu nie będziesz miał takiego wrażenia, chyba że masz ogromną wyobraźnię i sobie to wmówisz ^^ Poza tym T3 jest wystarczająco dobry, żeby go psuć "szóstką".
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: gascan »

@summoner
Dumian z Mr_Editorem już jakiś czas robi modele postaci z t6 do t3, miałem nawet okazje testować wersję PRE ALPHA gdzie dostępny jest tylko Bob i Lars. O ile Bob wygląda i porusza się fajnie tak lars jest mocno nie dopracowany i brakuje mu kilku ważnych ciosów.
Dumian pisał też ostatnio na GG, że przygotowuje Tekken Force tak aby można było przechodzić je online na dwóch graczy. Areny już dawno są zrobione i nawet spoko wyglądają w T3. Niestety nie mogę dać linka do screenów. Trzeba tylko czekać cierpliwie.

Aha jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w testach nowych postaci niech zgłosi się do Dumiana na GG po T6T3_Character_Pack_preAlpha_0.0.1. Pozdrawiam.
ObrazekObrazek
Summoner
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 11-03-2010, 21:38

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Summoner »

gascan pisze:@summoner
Dumian z Mr_Editorem już jakiś czas robi modele postaci z t6 do t3, miałem nawet okazje testować wersję PRE ALPHA gdzie dostępny jest tylko Bob i Lars. O ile Bob wygląda i porusza się fajnie tak lars jest mocno nie dopracowany i brakuje mu kilku ważnych ciosów.
Dumian pisał też ostatnio na GG, że przygotowuje Tekken Force tak aby można było przechodzić je online na dwóch graczy. Areny już dawno są zrobione i nawet spoko wyglądają w T3. Niestety nie mogę dać linka do screenów. Trzeba tylko czekać cierpliwie.

Aha jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w testach nowych postaci niech zgłosi się do Dumiana na GG po T6T3_Character_Pack_preAlpha_0.0.1. Pozdrawiam.
No super! Ktoś już nad tym pracuje a ja dopiero teraz się dowiaduje :wstyd:
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Mr_Editor »

Tak :)
A z poważniejszych rzeczy, to z luckiem coś dłubaliśmy w ikonach kiedyś, ale nie wszystko poszło tak pięknie jak byśmy chcieli. Więc sobie odpuściliśmy.
gascan pisze:lars jest mocno nie dopracowany
fixed :D lars jest już prawie grywalny :D
Teraz mamy z Dumianem dylemat, czy przerabiać ogra na azazela. :P [oczywiście w dużym uproszczeniu]

A pre alpha patch nie nazywa się T6T3_Character_Pack_preAlpha_0.0.1. tylko T3T6_Character_Pack_preAlpha_0.0.1. :P
Summoner
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 11-03-2010, 21:38

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Summoner »

A można przynajmniej dostać link - wypróbować to "maleństwo"?
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Mr_Editor »

Dopóki patch nie przejdzie pomyślnie testów na zwierzętach, to niestety nie.
Po więcej info pisz do szefa :D
Awatar użytkownika
Czapol
Elite player
Elite player
Posty: 129
Rejestracja: 16-01-2010, 11:22

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Czapol »

gascan pisze: O ile Bob wygląda i porusza się fajnie tak lars jest mocno nie dopracowany i brakuje mu kilku ważnych ciosów.
Dobrze rozumiem że bawicie się w zmienianie ciosów ?
Summoner pisze:No super! Ktoś już nad tym pracuje a ja dopiero teraz się dowiaduje
Przecież czytałeś chyba że gascan nie może nawet linków podać, wiec mało kto o tym wie właściwie tylko Ci którzy przy tym pracują. Oficjalnego newsa nie było bo to ledwo alpha, przecież Dumian nie będzie się bawił w selekcje userów honmaru i szukał tych "zainteresowanych" tematem, to byłoby bez sensu. Poza tym jest duże prawdopodobieństwo że to nie wypali. Choć nasuwa mi to myśl aby do T3 dodać kilka "dobrodziejstw" T5 i leciutko zmodyfikować grę. Jeśli ingerencja w ciosy jest możliwa miałoby to sens, ale robienie nakładki czysto graficznej bez ingerencji w bryły trochę mija się z celem.
Mam jednak wrażenie że z T3 robi się taki "mugen dla zaawansowanych" ( pod względem edycji ) choć z mugenem dużo się nie bawiłem to nie wiem czy to jakoś specjalnie trudne walnąć takiego evil ryu ;p
Obrazek Obrazek
Zawsze istnieje opcja powrotu.
Summoner
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 11-03-2010, 21:38

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: Summoner »

Mr_Editor pisze:Dopóki patch nie przejdzie pomyślnie testów na zwierzętach, to niestety nie.
Po więcej info pisz do szefa :D
A ile tych zwierząt tam macie?
I ile już go robicie tego T3T6?
piksel091
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 04-03-2010, 13:57

Re: Tekken 3 - T6 Mod?

Post autor: piksel091 »

ale czy to wazne ile to robia??
gascan pisze:Trzeba tylko czekać cierpliwie.
swiete slowa sam jestem ciekawy ale dam spokoj sami sie wygadaja albo pochwala jak zrobia
zycie jest jak papier toaletowy kazdy wie jak jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”