Problem z Psexe.

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Drval
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27-07-2010, 11:08

Problem z Psexe.

Post autor: Drval »

Witam.
mam taki pewien problem. nie dotyczy on tekkena ale dokładnie pluginu do niego otóż kiedyś zainstalowałem tk3 online i wszystko śmigało jak trzeba ale po pewnym czasie znudziło mi sie odinstalowałem i nie gram już... no właśnie ale jest problem dzisiaj instaluje sobie epsexe(całkiem z innej strony nie miałem zamiar grać w tekken a w harvest moon i inne gierki z szaraka(do tekkena mam ps2 :D ale wiem to nie istotne))
zconfigowałem go wszystko jak należy wchodzę w zakładkę run Iso odpalam sobie moje iso i nagle jest problem... epsx po coś chce ładować Tk3ocpka.dll ... nie wiem dlaczego ciągle o niego woła skoro ten epsxe nie ma z tk3o nic wspólnego . Reinstalowałem epsexe nawet wrzucilem ten plugin z tekkena sciagalem z innych stron innego psexe i nic każdy prosi o ten plugin co najlepsze jak już wrzuciłem ten plugin to prosił o ten program przez który można grać po sieci w tk3online... jakby ktoś może miał podobny problem albo znał rozwiązanie byłbym wdzięczny gdyby mi odpisał bo naprawdę ale naprawdę brakuje mi Harvest moon i bym ostro w niego pograł :D z góry dziękuje. (przepraszam jeżeli napisałem niezrozumiale ale staram się długo i wyczerpująco opisywać problem żeby potem żadnych wpadek nie było)
Pozdrawiam//////Drval
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Problem z Psexe.

Post autor: SubZero »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”