Odpowiedz do tematu
VF - najlepsi gracze z Polski
Autor Wiadomość
cieslak 
Beginner

Wysłany: 16-08-2010, 16:52   VF - najlepsi gracze z Polski

Witam.
Jak w temacie, kto jest u nas w to najlepszy? Trzy pierwszy osoby.

A dlaczego o to pytam? Bo mam w planach zrobić filmik promujący polską scenę bijatyk i chciałbym tam umieścić graczy w VF. Proszę również o dopisanie, kto kim gra.
Pozdrawiam.

masterbkb 
Student

PSN ID: BKB034
GamerTag: masterbkb
Wysłany: 16-08-2010, 18:55   

Jezeli chodzi o VF to Yamada jest najlepszy.Koniec i kropka.Mo ogromna wiedze na temat systemu ,ba ptrafi ta wiedze wykorzystac w walce. Nie wykapisz go 2x na to samo ,ma manuala ,refleks ,co owocuje czestym wyrywaniem sie z rzutow i stagrow ,no i przedewszystkim jest graczem ofensywnym ,choc potrafi dobrze zagrac w defensywi.Gra zroznicowanie ,wiem bo mialem i mam przyjemnosc z nim grac :) Mozesz zreszta looknac jego walki w odpowiednim temacie na forum ;)

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 16-08-2010, 19:02   

O to żeś teraz Cie,olślak pojechał. Ja bym się zapytał najpierw czy w ogóle znajdą się 3 osoby które w to grają :D .

Ja znam 2 polaków którzy w to regularnie grają - siebie lol i Marcela, czasami też zagra masterbkb i to by było chyba na tyle z tych graczy co kojarzę więc podałbym tych 3ech.

Postacie - to będzie dobre:
masterbkb - Lei Fei
Marcel van Soul - Lei Fei
Yamada - Lei Fei :D i Eileen

Kilka moich starych walk masz w temacie z filmikami.

W ogóle jak ten filmik ma wyglądać?

Ps: mwahaha dobre Bartoszu :D

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 16-08-2010, 21:22   

Griever jest w pierwszej trójce, to więcej niż pewne. Van, Lei-Fei, Brad... nie wiem kto jeszcze, on połową ekipy gra.

Di 
Grand Master

Wysłany: 17-08-2010, 07:06   

Osoby, które zostały wypisane przed postem VHO, grają online na X360 i prawdopodobnie nie brały udziału w kilku turniejach offline w VF5, które do tej pory zostały rozegrane.

Jak rozwiązać ten problem? Wybrać po 2 osoby na konsolę, bo nieparzyste liczby są złe. Ewentualnie łącznie 2, choć może to będzie za mało.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 17-08-2010, 10:48   

Przypuszczam, że GKS jest dalej numer 1 w PL. Teraz wprawdzie już nie gra, ale i tak pewnie bez większych problemów by rozjechał wszystkich mistrzów co teraz grają ;)

Di 
Grand Master

Wysłany: 17-08-2010, 12:32   

Mnie nie rozjechał, gdy graliśmy offline pół roku temu :P Co prawda wersja na PS3 różni się trochę od tej na X360, ale było równo :)

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 17-08-2010, 17:46   

GKS grał dobrze, ale już nie gra. Nie wiem jak by było teraz bo obecnie gram ze znacznie lepszymi graczami Akirą i też znam na pewno grę lepiej jak 3 dni po jej kupnie gdy grałem zupełnie nieznaną mi postacią którą mimo wszystko udawało mi się ugrać randomowe rundy czy walki ;p .

No generalnie to inicjatywa Cieślaka więc niech robi co chce;].

Z Grieverem bym zagrał, wysłałem mu kiedyś info na gg ale nie odpisał więc dałem sobie spokój z maltretowaniem go;[.

Turnieje offline były grane zanim miałem w ogóle tą gre;p.

Waaagh 
Student

GamerTag: RealWaaagh
Wysłany: 18-08-2010, 20:31   

Dla mnie, od kiedy w VF5 jest online, to co się dzieje offline ma małe znaczenie. W tej grze naprawdę da się dobrze grać online i da się w ten sposób uznać kto umie a kto nie.
Co do wersji na PS3... cóż, jak ktoś jest naprawdę dobry w VF5, to znaczy że chce w to grać, a aby grać z dobrymi graczami, potrzebuje online, więc kupuje Xa i męczy online.

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-08-2010, 21:30   

Czyli najlepszy w Polsce jest ten kto ma najwyższą rangę na online ;) O ile się nie mylę jest to GKS :P

Waaagh 
Student

GamerTag: RealWaaagh
Wysłany: 19-08-2010, 11:13   

Ghetto różnił się od części z nas głównie tym, że naprawde sporo pograł międzynarodowo i jakoś sobie radził. ale grałem i z GKS i z Yamada i nie wiem właściwie jak to ocenić. Chociaż z GKS chyba nie wygrałem żadnej walki a z Yamada jednak tak. Oceniać nie chcę, bo, jak zauważył Yamada, GKS już nie gra.