Mortal Kombat Mythologies Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?

tak
36
84%
nie
7
16%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

No Krelian, to sie rozpisales. Ja nie mam takiego zamiaru though...
Z tematem "miazga" to ty sie wyprodukowales...powiedzalem Ci co uznalem za stosowne.

Czy ja turniej biore na powaznie - tak, kazdy turniej...mniejszy lub wiekszy.
For fun to mozemy posparingowac.
Co do umiejetnosci i calej reszty....pomine to.

Co do nagrody to za przeproszeniem kolo chuja mi to lata czy ja zdobede czy nie. Oczekuje MK TE Edition.
--------------------

WolfBogard VS Lesio 5-0
Bylo ciezko, gralismy na 0.64 przy minimalnych lagach.

Dziekuje Lesiu za mila gre i mam nadzieje, ze jeszcze zagramy.
Pozdrawiam All.
Obrazek
Lesio
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 10-11-2009, 19:48
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Lesio »

Dostałem W równej walce ale liczę na rewanż :) w next edycji szykuj się :)
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Anthrox »

Oh, rozegrałem walkę z Dobrym.

Zapraszam, zapraszam, dzieci :P

http://thecompany.pl/anthrox/4D3ADE2C_M ... evL31.krec
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Tak jak mowisz...spotkamy sie latem, zagramy i zobaczymy jak to bedzie ;]
Obrazek
Lesio
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 10-11-2009, 19:48
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Lesio »

Krelian ja też się włączę do wypowiedzi bo grając z tobą nie odczułem nic poza lagami, uważam że możemy zagrać jeszcze raz, bo te łącze było tragiczne i mashowanie na wyskok plus coś tam to nie gra jakiej się po tobie spodziewałem a łącze miało tu znaczenie dla mnie diametralne najważniejsze. Bo racja że inaczej się gra na Arcade a inaczej emulatorem, aczkolwiek z wszystkimi miałem bardzo dobre połączenie, a z wolfem idealne prawie :) być może to małą teoria spiskowa ale włączałeś torrenty albo inne padło dla przewagi ;P
a co do turnieju 4fun to sparingi rzeczywiście, a contest to contest ;P
A WolfBogardzie jeśli nagroda Ci lata to sugeruje darowiznę na rzecz potrzebujących ;P np Mnie:)))) Pozdro i dzięki za grę
PS. Czekam na Contest UMK3,MK3
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

Lesio: piszesz, że nie takiego poziomu się spodziewałeś, kiedy ja od początku pisałem, że ostatnio grywałem w czasach automatów i o grze mam blade pojęcie. Ty za to coś wspominałeś o '1 z 5 graczy którzy mieszali w kraju'. Może więc czasem warto pomyśleć nad chwaleniem się po a nie przed walką.

Co do mojego poziomu - kiedyś u nas tak się po prostu grało. Powiem więcej - jako kilkulatek niszczyłem w ten sposób starszych kolegów i jak widać do dziś na niektórych to skutkuje (jak znajdę chwilę to nawet coś o tym skrobnę w ramach ciekawostki w temacie Adepta), a że dodatkowo irytuje to już nie mój problem - nigdy za to nie miałem się za kogoś dobrego i właśnie stąd tak mocno bawi mnie ten temat - niektórzy tu się zachowują bynajmniej jakby było inaczej ;]. Wspomnienie o torentach nawet nie będę komentował, przypominam tylko że nie miałeś nic przeciwko graniu po tym jak mnie rozwaliłeś w sparach ;].

Co do podejścia turniejowego - jak mam traktować poważnie turniej kiedy nie gram na poważnie w jakąś grę. Jak widać jednak nie każdy to rozumie, ale czy to stanowi dla kogoś problem? Najwyraźniej chyba tak ;].

Wystarczy tych przyjemności, ze swojej strony wyjaśniłem już wszystko w temacie. W razie wątpliwości macie GG/PM.

------

Rozpoczynamy fazę DE

Double Elimination - drabinka

Czas na rozegranie dwóch pierwszych walk wyznaczam do wtorku 25 stycznia do godziny 23:59. Przy okazji informuje swoich przeciwników, że będę dopiero w poniedziałek po południu (od 16), więc jeśli ktoś ewidentnie nie będzie mógł w tych terminach, a wcześniej będzie dostępny to pójdzie walkower na jego korzyść.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Lesio pisze:Krelian ja też się włączę do wypowiedzi bo grając z tobą nie odczułem nic poza lagami, uważam że możemy zagrać jeszcze raz, bo te łącze było tragiczne i mashowanie na wyskok plus coś tam to nie gra jakiej się po tobie spodziewałem a łącze miało tu znaczenie dla mnie diametralne najważniejsze. Bo racja że inaczej się gra na Arcade a inaczej emulatorem, aczkolwiek z wszystkimi miałem bardzo dobre połączenie, a z wolfem idealne prawie :) być może to małą teoria spiskowa ale włączałeś torrenty albo inne padło dla przewagi ;P
Lesio, teraz to z kolei Ty przesadzasz. Nie sądzę, że ktokolwiek byłby na tyle głupi by oszukiwać na swoją korzyść. A już szczególnie Krelian, który zorganizował to wszystko i poświęca czas po to, aby inni mieli radochę, że w 2011 roku odbywają się jeszcze turnieje zagrzybiałych Mortali :) Jest nas garstka, gramy praktycznie o pietruszkę, więc nie widzę powodów do spinania. Jeszcze raz powtarzam, pospinać się można na turnieju Offline, który na pewno będzie planowany w tym roku. Spokojnie ludzie, Krelian napisał, że spodziewał się miazgi, miazga się nie odbyła z powodu lagów czy tam innych, Wolf odpisał, że miazgę pokaże bez lagów i tyle. Jeżeli zorganizujemy zlot tegoroczny, to pierwsze piwo wypiją Krelian i WolfBogard i na tym wszelkie waśnie się zakończą :D
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Adept, z tym zlotem i piwem to dobrze mowisz :) duzo tego i duzo i dlugo mortala!
Obrazek
Lesio
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 10-11-2009, 19:48
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Lesio »

Adept ja żartowałem z torrentami to tylko mała dygresja :) nie denerwujcie się czy cuś ja nie na serio aczkolwiek mówiłem krellan że umk3 byłem jednym z tej 5 koszalińskiej heheh o czym mam nadzieje się przekonasz, a co do grania z tobą fakt 10 lat nie grania robi swoje ale powiem Ci ze brak lagow pomogl by pozdroooo
Awatar użytkownika
Dobry
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 05-05-2009, 12:45
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dobry »

Lesio pisze:Adept ja żartowałem z torrentami to tylko mała dygresja :) nie denerwujcie się czy cuś ja nie na serio aczkolwiek mówiłem krellan że umk3 byłem jednym z tej 5 koszalińskiej heheh o czym mam nadzieje się przekonasz, a co do grania z tobą fakt 10 lat nie grania robi swoje ale powiem Ci ze brak lagow pomogl by pozdroooo
O! Moje rejony:-)
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: bartaaz »

jak to teraz przeczytałem to faktycznie sensu niema :)
Ostatnio zmieniony 23-01-2011, 13:01 przez bartaaz, łącznie zmieniany 1 raz.
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Dozuciles swoje dwa grosze - okej. Temat nie bedzie prznoszony iz nie istnieje. To byla tylko krotka wymiana zdan - that all.
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Bartaaz Twoja teoria bez obrazy, ale jest okropna ;) Krelian wiele razy przegrywał, nawet ze mną i zawsze było sympatycznie. Serio ludzie, robicie afery z niczego :) dział Mortal Kombat jest otwarty, tam piszcie jak macie jakieś teorie :)
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

Lesio pisze:Adept ja żartowałem z torrentami to tylko mała dygresja :) nie denerwujcie się czy cuś ja nie na serio aczkolwiek mówiłem krellan że umk3 byłem jednym z tej 5 koszalińskiej heheh o czym mam nadzieje się przekonasz, a co do grania z tobą fakt 10 lat nie grania robi swoje ale powiem Ci ze brak lagow pomogl by pozdroooo
Lol, fajnie będzie zagrać z kimś w UMK3, kto również wychował się w koszalińskich salonach gier (Arka, Tunel itd.) :cool:
Tylko od tamtych czasów poziom poszedł grubo w górę :)
Lesio
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 10-11-2009, 19:48
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Lesio »

Vert hmmmmm ja pierdole :) skąd jesteś przyjacielu :) 1733774 odezwij się do Lesia :) Miło by było , a teraz druga sprawa, wiem że może być ciężko i nie każdy jest sympatykiem tej gry ale może w killer instinct2 byśmy contesta zrobili :)
a co do grania, moim mały marzeniem jest mieć sticka jaki będzie do mk9 dodawany bo na tym co gram no nie jest najlepiej i z nerwów można przyciski pomylić:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”