Odpowiedz do tematu
Mortal Kombat Mythologies Cup

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?
tak
83%
 83%  [ 36 ]
nie
16%
 16%  [ 7 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
hauwa 
Elite player

Wysłany: 17-01-2011, 15:18   

hauwa 5 : 1 Logan_ . Graliśmy na mame 0.64, hamahi, P2P. Dobre połączenie.

wf6608 
Support

P2P Mode: Client only
Wysłany: 17-01-2011, 15:41   

Google Chrome 8.0.552.237, chciałem dodać swoje punkty (z 5:0 na 5:4). Treść błędu postaram się spisać przy moim następnym pojedynku.

Logan_ 
Beginner

Wysłany: 17-01-2011, 18:14   

Kolejna porażka dzisiaj, Anthrox pokonał mnie 5:2. Ogólnie mimo początkowych problemów z połączeniem grało się ok.

Replay:

http://www.speedyshare.co...atIIrevL31.krec
"Nie ma już żadnych ograniczeń, jeśli w ogóle kiedykolwiek istniały. (...) Jestem niespójną istotą ludzką, jestem niedokończonym szkicem, jestem aberracją. Nie muszę wam tego mówić. To wyznanie nic nie znaczy..."

Anthrox 
Master of the Shakers

PSN ID: only_amiga/pc =)
GamerTag: only_amiga/pc =)
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: MK2
Wysłany: 17-01-2011, 18:17   

O, boże - nikt mnie nie namówi już na 0.64 - kompletna dezinformacja bo nie widziałem chata. Możliwe, że gdybym miał dobrze skonfigurowany ini (ręcznie) to byłaby inna rozmowa.

Gratuluję 2 wygranych - samo połączenie bez zarzutu :]

SubZero - informacja o błędzie wysłana na GG
findpalyer() ;)

Lesio 
Student

GamerTag: x Lesiu PL x
Wysłany: 17-01-2011, 18:31   

Witam i bardzo proszę o cierpliwość ponieważ komputer mi się spalił i jutro będę miał nowy więc zagramy pozdrawiam i sorki LESIU

hauwa 
Elite player

Wysłany: 17-01-2011, 18:52   

hauwa 0:5 Anthrox Dobre połączenie przez P2P, hamachi, mame 0,67.

Próbowałem połączyć się z Dobrym ale niestety po kilkudziesięciu próbach nie udało się. Dobremu nie chce nawet teraz gra odpalić.

TeeVar 
Support

PSN ID: TeeVar
Zagram w: all Capcom SNK MK
Steam ID: robmit
Wysłany: 17-01-2011, 19:50   

TeeVar (Cage, Milena) vs Dracon77 (Milena, Scorpion) 0-5

Polaczenie bardzo zle, slajdy na maxa. P2P jak i przez serwer. Ostatecznie zagrane na serwerze.

Cytat:
O, boże - nikt mnie nie namówi już na 0.64 - kompletna dezinformacja bo nie widziałem chata. Możliwe, że gdybym miał dobrze skonfigurowany ini (ręcznie) to byłaby inna rozmowa.

Podswietlanie chata ustawia sie chyba home albo end.

TeeVar 
Support

PSN ID: TeeVar
Zagram w: all Capcom SNK MK
Steam ID: robmit
Wysłany: 17-01-2011, 20:16   

SubZero napisał/a:
Dziwna sprawa, u mnie działa jak powinno.
wf6608, Anthrox jak możecie podajcie więcej informacji - jakiej przeglądarki używacie, które informacje próbowaliście edytować, najlepiej by było gdybyście podali jaki błąd wam wywaliło.

Proba edycji i dadanie wpisu w komentarzach. Opera 11 buil 1156

Fatal error: Call to a member function findPlayer() on a non-object in /home/honmaru/www/turnieje/tresult.php on line 145

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 17-01-2011, 20:28   

Adept napisał/a:
KRELIAN napisał/a:
Przy okazji zapisów na turniej MKIII mam jeszcze jedno pytanie: jak wygląda sprawa z balansem w tej części? Czy są jakieś wyraźnie przegięte postaci w tej części, którymi nie powinniście grać? Proszę o opinie, w razie takowych utworzę nową ankietę.

W Mortal Kombat III wszystkie postacie powinny być dostępne. To nie MK Trilogy. Jak ktoś gra Human Smoke czy Kabalem to trudno, tak gra została zaprojektowana. Nikt nie broni nam również grać tymi postaciami. Ban tylko i wyłącznie dla Bossów dla MK Trilogy. Banowanie standardowych postaci tylko dlatego, że niektóre są lepsze, a niektóre gorsze jest bez sensu i wypacza idee turnieju. Dlatego KRELIAN spokojnie do MK Trilogy można rozgrywać normalne turnieje bez jakiegokolwiek banowania. A i na Kabala i Smoke`a są sposoby :)

Dzięki za treściwą odpowiedź. W świetle powyższych argumentów plus zdania Wolfa z którym także poruszyłem problem oraz braku głosów za banami, w MKIII nie będzie żadnych banów - te pojawią się przy okazji MKT.

Vert: co do wersji gier MKT i MKIV to jeszcze nie podałem dokładnej (zrobię to niebawem), jednak wersje MK na PSX'a nie różnią się poza regionem Pal/Ntsc, a ePSXe akurat omija ten problem, gdyż można ustalić fps limit 60. W każdym razie będzie to najprawdopodobniej wersja NTSC. No chyba, że pojawiły się jakieś alternatywne wersje (na wzór automatowych) o których nie wiem, w takim razie proszę o info to wybierzemy najbardziej zbalansowaną.

GR B

(Scorpion, Kitana, Shang Tsung) Krelian 5:0 Subaru (Sub-Zero)

(Scorpion, Kitana) Krelian 5:2 Dracon77 (Scorpion, Mileena)

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 17-01-2011, 20:35   

Ok, błąd zlokalizowany i naprawiony, jak tylko prezes się pojawi to wrzuci aktualizację.
Wszystkim czynnym testerom dziękuję za pomoc :)

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Vert 
Master

Wysłany: 17-01-2011, 20:41   

A no właśnie zależało mi, abyście podali wersje MKT na psx, bo jest kilka i różnią się znacznie. Jeśli podacie np. jedną z wcześniejszych, to każda walka będzie się kończyła infinite (przynajmniej z mojej strony ) i niestety będzie trzeba uwzględnić bany (np. rain, noob saibot), chyba, że wam to nie przeszkadza:P

Dracon77 
Beginner

Wysłany: 17-01-2011, 21:06   

Vert napisał/a:
A no właśnie zależało mi, abyście podali wersje MKT na psx, bo jest kilka i różnią się znacznie. Jeśli podacie np. jedną z wcześniejszych, to każda walka będzie się kończyła infinite (przynajmniej z mojej strony ) i niestety będzie trzeba uwzględnić bany (np. rain, noob saibot), chyba, że wam to nie przeszkadza:P

No raczej również jestem za zbanowaniem co niektórych postaci.Do końca nie wiem ile jest wersji MKT.Lecz robienie infinity noobem jak i rainem jest bardzo proste oraz chamskie :D

Adept 

Zagram w: MK II, UMK3
Wysłany: 17-01-2011, 21:17   

Myślę, że Vertowi chodziło o wcześniejsze wersje. Jeżeli w późniejszych wersjach nie występuje ten problem, to nie widzę przeszkód by Vert polecił nam najbardziej optymalną wersję w którą się zagra.

psycho4rent 
Grand Master

Zagram w: UMK3
Wysłany: 17-01-2011, 21:42   

Dracon77 napisał/a:
Lecz robienie infinity noobem jak i rainem jest bardzo proste oraz chamskie

A co to ma do rzeczy? Parafrazując K. Górskiego: Walczy się tak jak przeciwnik pozwala.

Jeżeli kolesie z Midway dali postaciom takie a nie inne umiejętności to trzeba to uszanowac i walczyc takimi jakie są. Mi się wydaje ze bany powinny byc tylko na bossów.

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?

Vert 
Master

Wysłany: 17-01-2011, 21:43   

Vert (5) - Logan (0)

Co do MKT - najnowsza (greatest hits edition). Poza tym, to nie znam się na MKT, grałem w to zaledwie kilka razy. Szczerze mówiąc, to nikt w to nie gra, bo ta część jest totalną porażką i została zrobiona chyba tylko po to, żeby zagrać sobie Goro;)

Pozdro