Odpowiedz do tematu
Mortal Kombat Mythologies Cup

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?
tak
83%
 83%  [ 36 ]
nie
16%
 16%  [ 7 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
WolfBogard 
Grand Master

PSN ID: MoonSpell83
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: MK, SF
Wysłany: 22-01-2011, 13:29   

No Krelian, to sie rozpisales. Ja nie mam takiego zamiaru though...
Z tematem "miazga" to ty sie wyprodukowales...powiedzalem Ci co uznalem za stosowne.

Czy ja turniej biore na powaznie - tak, kazdy turniej...mniejszy lub wiekszy.
For fun to mozemy posparingowac.
Co do umiejetnosci i calej reszty....pomine to.

Co do nagrody to za przeproszeniem kolo chuja mi to lata czy ja zdobede czy nie. Oczekuje MK TE Edition.
--------------------

WolfBogard VS Lesio 5-0
Bylo ciezko, gralismy na 0.64 przy minimalnych lagach.

Dziekuje Lesiu za mila gre i mam nadzieje, ze jeszcze zagramy.
Pozdrawiam All.

Lesio 
Student

GamerTag: x Lesiu PL x
Wysłany: 22-01-2011, 13:34   

Dostałem W równej walce ale liczę na rewanż :) w next edycji szykuj się :)

Anthrox 
Master of the Shakers

PSN ID: only_amiga/pc =)
GamerTag: only_amiga/pc =)
Zagram w: MK2
Wysłany: 22-01-2011, 14:35   

Oh, rozegrałem walkę z Dobrym.

Zapraszam, zapraszam, dzieci :P

http://thecompany.pl/anth...atIIrevL31.krec

WolfBogard 
Grand Master

Wysłany: 22-01-2011, 15:22   

Tak jak mowisz...spotkamy sie latem, zagramy i zobaczymy jak to bedzie ;]

Lesio 
Student

Wysłany: 22-01-2011, 16:08   

Krelian ja też się włączę do wypowiedzi bo grając z tobą nie odczułem nic poza lagami, uważam że możemy zagrać jeszcze raz, bo te łącze było tragiczne i mashowanie na wyskok plus coś tam to nie gra jakiej się po tobie spodziewałem a łącze miało tu znaczenie dla mnie diametralne najważniejsze. Bo racja że inaczej się gra na Arcade a inaczej emulatorem, aczkolwiek z wszystkimi miałem bardzo dobre połączenie, a z wolfem idealne prawie :) być może to małą teoria spiskowa ale włączałeś torrenty albo inne padło dla przewagi ;P
a co do turnieju 4fun to sparingi rzeczywiście, a contest to contest ;P
A WolfBogardzie jeśli nagroda Ci lata to sugeruje darowiznę na rzecz potrzebujących ;P np Mnie:)))) Pozdro i dzięki za grę
PS. Czekam na Contest UMK3,MK3

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 22-01-2011, 16:39   

Lesio: piszesz, że nie takiego poziomu się spodziewałeś, kiedy ja od początku pisałem, że ostatnio grywałem w czasach automatów i o grze mam blade pojęcie. Ty za to coś wspominałeś o '1 z 5 graczy którzy mieszali w kraju'. Może więc czasem warto pomyśleć nad chwaleniem się po a nie przed walką.

Co do mojego poziomu - kiedyś u nas tak się po prostu grało. Powiem więcej - jako kilkulatek niszczyłem w ten sposób starszych kolegów i jak widać do dziś na niektórych to skutkuje (jak znajdę chwilę to nawet coś o tym skrobnę w ramach ciekawostki w temacie Adepta), a że dodatkowo irytuje to już nie mój problem - nigdy za to nie miałem się za kogoś dobrego i właśnie stąd tak mocno bawi mnie ten temat - niektórzy tu się zachowują bynajmniej jakby było inaczej ;]. Wspomnienie o torentach nawet nie będę komentował, przypominam tylko że nie miałeś nic przeciwko graniu po tym jak mnie rozwaliłeś w sparach ;].

Co do podejścia turniejowego - jak mam traktować poważnie turniej kiedy nie gram na poważnie w jakąś grę. Jak widać jednak nie każdy to rozumie, ale czy to stanowi dla kogoś problem? Najwyraźniej chyba tak ;].

Wystarczy tych przyjemności, ze swojej strony wyjaśniłem już wszystko w temacie. W razie wątpliwości macie GG/PM.

------

Rozpoczynamy fazę DE

Double Elimination - drabinka

Czas na rozegranie dwóch pierwszych walk wyznaczam do wtorku 25 stycznia do godziny 23:59. Przy okazji informuje swoich przeciwników, że będę dopiero w poniedziałek po południu (od 16), więc jeśli ktoś ewidentnie nie będzie mógł w tych terminach, a wcześniej będzie dostępny to pójdzie walkower na jego korzyść.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Adept 

Zagram w: MK II, UMK3
Wysłany: 22-01-2011, 17:24   

Lesio napisał/a:
Krelian ja też się włączę do wypowiedzi bo grając z tobą nie odczułem nic poza lagami, uważam że możemy zagrać jeszcze raz, bo te łącze było tragiczne i mashowanie na wyskok plus coś tam to nie gra jakiej się po tobie spodziewałem a łącze miało tu znaczenie dla mnie diametralne najważniejsze. Bo racja że inaczej się gra na Arcade a inaczej emulatorem, aczkolwiek z wszystkimi miałem bardzo dobre połączenie, a z wolfem idealne prawie :) być może to małą teoria spiskowa ale włączałeś torrenty albo inne padło dla przewagi ;P

Lesio, teraz to z kolei Ty przesadzasz. Nie sądzę, że ktokolwiek byłby na tyle głupi by oszukiwać na swoją korzyść. A już szczególnie Krelian, który zorganizował to wszystko i poświęca czas po to, aby inni mieli radochę, że w 2011 roku odbywają się jeszcze turnieje zagrzybiałych Mortali :) Jest nas garstka, gramy praktycznie o pietruszkę, więc nie widzę powodów do spinania. Jeszcze raz powtarzam, pospinać się można na turnieju Offline, który na pewno będzie planowany w tym roku. Spokojnie ludzie, Krelian napisał, że spodziewał się miazgi, miazga się nie odbyła z powodu lagów czy tam innych, Wolf odpisał, że miazgę pokaże bez lagów i tyle. Jeżeli zorganizujemy zlot tegoroczny, to pierwsze piwo wypiją Krelian i WolfBogard i na tym wszelkie waśnie się zakończą :D

WolfBogard 
Grand Master

Wysłany: 22-01-2011, 17:37   

Adept, z tym zlotem i piwem to dobrze mowisz :) duzo tego i duzo i dlugo mortala!

Lesio 
Student

Wysłany: 22-01-2011, 23:09   

Adept ja żartowałem z torrentami to tylko mała dygresja :) nie denerwujcie się czy cuś ja nie na serio aczkolwiek mówiłem krellan że umk3 byłem jednym z tej 5 koszalińskiej heheh o czym mam nadzieje się przekonasz, a co do grania z tobą fakt 10 lat nie grania robi swoje ale powiem Ci ze brak lagow pomogl by pozdroooo

Dobry 
Elite player

PSN ID: LukaszDZ
GamerTag: SzpilaPLN
Wysłany: 23-01-2011, 02:39   

Lesio napisał/a:
Adept ja żartowałem z torrentami to tylko mała dygresja :) nie denerwujcie się czy cuś ja nie na serio aczkolwiek mówiłem krellan że umk3 byłem jednym z tej 5 koszalińskiej heheh o czym mam nadzieje się przekonasz, a co do grania z tobą fakt 10 lat nie grania robi swoje ale powiem Ci ze brak lagow pomogl by pozdroooo

O! Moje rejony:-)

bartaaz 
Grand Master

PSN ID: brtz86
Zagram w: Street Fighter 3rd strike
Wysłany: 23-01-2011, 04:12   

jak to teraz przeczytałem to faktycznie sensu niema :)
Ostatnio zmieniony przez bartaaz 23-01-2011, 13:01, w całości zmieniany 1 raz  

WolfBogard 
Grand Master

Wysłany: 23-01-2011, 08:43   

Dozuciles swoje dwa grosze - okej. Temat nie bedzie prznoszony iz nie istnieje. To byla tylko krotka wymiana zdan - that all.

Adept 

Zagram w: MK II, UMK3
Wysłany: 23-01-2011, 12:51   

Bartaaz Twoja teoria bez obrazy, ale jest okropna ;) Krelian wiele razy przegrywał, nawet ze mną i zawsze było sympatycznie. Serio ludzie, robicie afery z niczego :) dział Mortal Kombat jest otwarty, tam piszcie jak macie jakieś teorie :)

Vert 
Master

Wysłany: 23-01-2011, 14:21   

Lesio napisał/a:

Lol, fajnie będzie zagrać z kimś w UMK3, kto również wychował się w koszalińskich salonach gier (Arka, Tunel itd.) :cool:
Tylko od tamtych czasów poziom poszedł grubo w górę :)

Lesio 
Student

Wysłany: 23-01-2011, 14:32   

Vert hmmmmm ja pierdole :) skąd jesteś przyjacielu :) 1733774 odezwij się do Lesia :) Miło by było , a teraz druga sprawa, wiem że może być ciężko i nie każdy jest sympatykiem tej gry ale może w killer instinct2 byśmy contesta zrobili :)
a co do grania, moim mały marzeniem jest mieć sticka jaki będzie do mk9 dodawany bo na tym co gram no nie jest najlepiej i z nerwów można przyciski pomylić:)