Odpowiedz do tematu
Mortal Kombat Mythologies Cup

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?
tak
83%
 83%  [ 36 ]
nie
16%
 16%  [ 7 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
WolfBogard 
Grand Master

PSN ID: MoonSpell83
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: MK, SF
Wysłany: 27-01-2011, 13:16   

No jasne, to zajebista sprawa, ze po uplywie paru lat na tym forum udalo nam sie zegrac garstke chlopa ktora dalej gra i ma banana na ryju podczas gry. Z tego co mowil kolega Adept to na Oficialnym forum MK PL turnieje nie toczyly sie zbyt dobrze.
Tak, ze bardzo mi sie to wszystko spodobalo i napewno nie tylko mnie. A co wiecej zmobilizowalo to ludzi do dalszej gry i partcypacji. Mam nadzieje, ze jeszcze dlugo bedziemy grac w MK i nawet jak nadejdzie MK9 to dalej bedziemy ciorac jakies spary!

Adept 

Zagram w: MK II, UMK3
Wysłany: 27-01-2011, 15:02   

Vert napisał/a:
Bogard nie przesadzaj, nie jestem taki dobry;] Kiedyś byłem, fakt, ale to było gdy grałem regularnie.
Na chwilę obecną jestem raczej średni.

Teraz Ty nie przesadzaj, bo w takim razie my wszyscy jesteśmy słabi skoro Ty jesteś średni. Mówmy rzeczy po imieniu, jesteś świetny, a ci co wyszli z grupy są dobrzy. Jest rok 2011, 18 lat po premierze Mortal Kombat II, oceniamy więc stan jaki jest na dzień dzisiejszy. Czasu nie cofniemy, trzeba więc tworzyć poziom od nowa i właśnie tutaj się on klaruje :) WolfBogard i Vert - udowodniliście, że jesteście najlepsi więc proszę mi tu nie pitolić o swoim poziomie, bo od tego są inni by go oceniać :)

Anthrox 
Master of the Shakers

PSN ID: only_amiga/pc =)
GamerTag: only_amiga/pc =)
Zagram w: MK2
Wysłany: 27-01-2011, 15:33   

Dobra, dobra - już moim szkoleniowcom tak palca w dupie nie trzymaj, bo już zaczynają wyrzucać graczy ze skarpetek :hyhy:

@Wolf - oczywiscie, ze porazka tylko mnie mobilizuje - wiem gdzie tkwi błąd, a lubię wyzwania

Adept 

Zagram w: MK II, UMK3
Wysłany: 27-01-2011, 15:47   

Anthrox napisał/a:
Dobra, dobra - już moim szkoleniowcom tak palca w dupie nie trzymaj, bo już zaczynają wyrzucać graczy ze skarpetek :hyhy:

Piszę jak jest, bo ktoś musi. Inaczej wszyscy będą pisać, że są słabi. Kto to ma ocenić jak nie ranking i gracze z którymi wygrali? Poza tym nie mam żadnego interesu by podlizywać się komukolwiek, a piszę obiektywnie. W naszym gronie brakuje jeszcze kilku dobrych graczy, których znam, jak Death Dealer, Luna czy Cukier (Z którymi toczyłem arcytrudne walki), jednak z tych osób, które obecnie grają to są to osoby, które tworzą na dzień dzisiejszy polską scenę retro mortali. Nie będę więc owijał w bawełnę, wyniki mówią same za siebie :) Analogicznie rzecz biorąc napisałem też to z powodu zbędnej skromności Verta. Jak ktoś jest świetny to jest świetny i tyle! :)

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 27-01-2011, 18:07   

Vert: w tej sytuacji oczywiście nie ma problemu żebyście grali jutro.

Większy problem mam teraz z ustawką z Aserotem, bo kompletnie nam się nie zgadzają godziny i szczerze mówiąc nie wiem czy wyrobimy z grą nawet jutro (sobota po południu jest bardziej prawdopodobna). Chciałbym to mimo wszystko zagrać, jeśli reszta osób uzna, że za długo zwlekamy to najwyżej pójdzie walkower na korzyść Aserota.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 27-01-2011, 18:19   

Imho w tej (końcowej) fazie jeden dzień już różnicy nie robi, ale ja już nie gram :P więc niech wypowiedzą się zainteresowani.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Lesio 
Student

GamerTag: x Lesiu PL x
Wysłany: 27-01-2011, 20:50   

Poowiem taaak kocham was i tą serię ;P aczkolwiek chcę jeszcze się zmierzyć z moim lokalnym kolegą Vertem ;P i paru tutaj więc chętni pisać na gg 1733774
a na serio liczę że może kiedyś zbierzemy chłopa i na jakiś contest international wyskoczymy i skopiemy dupska burgerom lub rybom ;P już widzę nagłówki POLISH KICKERS OF MK9 ;P

WolfBogard 
Grand Master

Wysłany: 27-01-2011, 20:54   

Prawde mowiac, to mi to nie robi roznicy. I jestem jak najbardziej za tym abyscie rozegrali ta walke. Takie tury nie odbywaja sie co dzien, so uczestnikow prosze o wyrozumialosc...

WolfBogard 
Grand Master

Wysłany: 27-01-2011, 20:57   

Lesio napisał/a:
Poowiem taaak kocham was i tą serię ;P aczkolwiek chcę jeszcze się zmierzyć z moim lokalnym kolegą Vertem ;P i paru tutaj więc chętni pisać na gg 1733774
a na serio liczę że może kiedyś zbierzemy chłopa i na jakiś contest international wyskoczymy i skopiemy dupska burgerom lub rybom ;P już widzę nagłówki POLISH KICKERS OF MK9 ;P

Oj stary, to zaszalales....do International to ma daleko. Moze na poczatek wezmy sie za mucke lokalna a za rok dwa pomyslismy o Internationalu jak MK w Polskce z martwych wstanie.
Co do rozgrywek to zapewne znajdzie sie wielu chetnych.

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 27-01-2011, 21:03   

Odnośnie najnowszego Mortala to trzymamy rękę na pulsie i wybiegamy w przyszłość snując plany na ligi, rankingi i turnieje (choćby międzynarodowe jak ma to miejsce w tk3online), także jeśli tylko będą chętni to z pewnością posuchy w temacie nie będzie (zarówno na nowsze jak i starsze części).

Wracając jednak do teraźniejszości to jasne, że nie ma co na tym etapie wstawiać walkowerów, dzień w tą czy w tą nikogo nie zbawi, a dla samego tura lepiej będzie gdy zaliczy komplet walk;).
Kaillera P2P Client

Lesio 
Student

Wysłany: 27-01-2011, 21:18   

Ja może mam daleko w MK2 aczkolwiek jak przyjdą jakieś pieniążki i zainwestuje w Arcade sticka z MK i poćwiczę to mam nadziej będzie ciekawie i pokaże klasę koszalińska aka verta;p A pamiętasz te czasy kiedy chodziło się do arki.... ;p a powiedz mi VERT radzia jechałeś w mk3? kurde to były czasy

Vert 
Master

Wysłany: 28-01-2011, 13:22   

Jeśli chodzi o poziom graczy, to napisałem małe wprowadzenie połączone troche z historią itd.
Nie chciałem się tutaj rozpisywać, bo ten temat ogólnie ma służyć chyba turniejowi;)

Zapraszam więc do tego tematu:
http://www.honmaru.pl/for...p?p=61831#61831

WolfBogard 
Grand Master

Wysłany: 28-01-2011, 17:16   

Mam nadzieje, ze po tych turniejach ta grupa ludzi tutaj przebywajaca bardziej sie zmobilizuje i powiekszy i moze kiedys udam sie sie grac offline w MK tak jak ludzie to robia w Tekkena czy SSF4.

Lesio 
Student

Wysłany: 28-01-2011, 19:23   

Ja zamierzam trochę pociorać a z pomocą Verta i wolfa mam nadziej wrócić do formy i zrobić new skilla więc może i jaki klan zrobimy na turnieje

Vert 
Master

Wysłany: 28-01-2011, 19:36   

Vert (5) - WolfBogard (1)

Bardzo zacięte pojedynki, Wolf reprezentuje sobą wyższą klasę zawodnika.
Mam nadzieję, że będziemy grać częściej;)