Odpowiedz do tematu
Mortal Kombat Mythologies Cup

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?
tak
83%
 83%  [ 36 ]
nie
16%
 16%  [ 7 ]
Głosowań: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 08-05-2011, 18:53   

No Adept, deptałem ci po piętach, ale nie dałeś się złapać, spektakularne 4te miejsce dla mnie :D

Ogólnie na wszystkie części poza UMK3 zapisałem się od tak, żeby nabić frekwencję +1, a okazało się, że praktycznie w każdą fajnie się grało. Niestety mój pierwszy kontakt z MKI skończył się na nie wyjściu z grupy, po czym sukcesywnie zwiększałem skilla w kolejnych odsłonach - fajnie było powyrywać razem z wami wspólnie kręgosłupy i z pewnością na niejednym turze jeszcze się pojawię, thx dla wszystkich sparing partnerów i turniejowych oponentów, bo dzięki wam sporo naumiałem się w trakcie rozgrywek i magia Smoczej Serii powróciła na nowo ;].

Btw. za czwarte miejsce też powinna być jakaś nagroda. Może słoneczny patrol? :cwaniak:
Kaillera P2P Client

WolfBogard 
Grand Master

PSN ID: MoonSpell83
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: MK, SF
Wysłany: 08-05-2011, 18:56   

A moze CKM w wydaniu 4 Honmaru Stuff Only :D

Z gołym Heńkiem na rozkładówce :D
Ostatnio zmieniony przez SubZero 08-05-2011, 19:17, w całości zmieniany 1 raz  

Adept 

Zagram w: MK II, UMK3
Wysłany: 08-05-2011, 20:10   

No Dumian, dla mnie Chris był zaskoczeniem turnieju offline, a Ty zaskoczeniem online! Bo szybko załapałeś UMK3, MKT a na koniec finał w MK4. Swoją drogą nie zapomnę naszych walk Mileena Vs. Jade - walki kociaków. Albo Ermac Vs. Reptile. Pojedynki tych postaci były naprawdę epickie i praktycznie cały czas miałem uśmiechniętą mordę gdy trenowaliśmy.

Z Wolfem i Donkiem praktycznie zawsze przegrywałem w Double Elimination. Pamiętam jak wymęczyłem Wolfa w MKT 4-5 grając jego ulubioną postacią Human Smoke. Chciałem choć raz z nim wygrać po wyjściu z grupy, ale skill wygrał z łatwością grania Top Tierem :) By później Krelian mnie pojechał 5-2 :D

Ile ja taktyk się przyuczyłem grając z Wami i ile się nauczyłem to długo by prawić. Na początku w turnieju MK1 i MK II myślałem, że Vert oszukuje i doszukiwałem się w replay`ach jakichś nieprawidłowości, bo przecież to jest niemożliwe by tak grać, ale wtedy nie wiedziałem, że Piotrek był jednym z najlepszych graczy w Europie i rzeczywiście prezentuje godny poziom i nie ma tu nic z hackowania MAME32k ;)

Ja po raz kolejny fartem na podium. I nie boję się tego przyznać. W Krakowie zostałem II vice mistrzem Polski w MKII tylko dzięki temu, że Wolfa poniosła fantazja Słowiańska, a teraz mam III miejsce dzięki temu, że Doinka - będącego w pierwszej trójce top graczy - również poniosła ułańska krew ;) W każdym razie zajebiście się cieszę i gdybym miał obrotowe krzesło to stanąłbym na nim jak w Krakowie ze szczęścia :D Bo w końcu mogę się chwalić podwójnym podium w zajebistych imprezach!

Mythologies Cup był przełomowy w wielu względach.
Po pierwsze: był to pierwszy turniej na taką skalę (poziom zawodników oraz ilość). Pamiętam jak turnieje robiliśmy już kilka lat temu. Hero na Strefie Mortal Kombat i ja na Polskim Forum MK. Obie inicjatywy okazały się średnio udane i bardziej kameralne niż przedstawiające aktualny poziom graczy.

Po drugie: Turniej ten reaktywował scenę Mortal Kombat. Dawniej Wolf przychodził, wyzywał na pojedynek a my go na PFMK olali. Dziś jesteśmy zgraną paczką, która zorganizowała i uczestniczyła w zlocie fanów MK. Strefa MK nie istnieje, z PFMK wszyscy, którzy są zaangażowani to moi kamraci, więc zostaliśmy tylko my, jako jedna grupa, bez odszczepień i tego należy się trzymać. Nie ludzie, którzy piszą sobie na forum i tyle ich widziano, ale ludzie, którzy grają ze sobą, spotykają na żywo i aktywnie uczestniczą w rozwoju polskiej sceny MK. Dlatego tym bardziej warto o tym otwarcie powiedzieć. Na dzień dzisiejszy sceną Mortal Kombat jesteśmy my. Czy z PFMK czy z Honmaru, spotykamy się za rok w jednym miejscu i powtarzamy to czego dokonaliśmy w tym roku w Krakowie :)

Plusem tego wszystkiego jest, że Hauwa nie znalazł się na 4 miejscu :D

Vert 
Master

Wysłany: 08-05-2011, 20:31   

Dla mnie największym zaskoczeniem był Wolf w UMK3. Pamiętam, że jak pierwszy raz z nim grałem, to szło mu nie za dobrze. Dałem mu parę rad i naprawdę widziałem jak z walki na walkę coraz lepiej gra! Ciężko mi było uwierzyć jak można tak szybko oduczać się złych przyzwyczajeń i przyswajać nowe:)

Drugim zaskoczeniem był Pan Adept. Jedne z najlepszych walk w UMK3/MKT. Widać, że myśli nie tylko głową ale również chyba bicepsem (albo dwoma). Żeby grać z Adeptem naprawdę trzeba się namęczyć. Zauważyłem u niego również różne dziwne taktyki/zagrania, którymi mnie zaskakiwał. Mr Geek gra nieszablonowo i też uczy się cholernie szybko. Musimy pograć w UMK3;)

Doink, największe zaskoczenie w Krakowie. Nie zdawałem sobie sprawy, że aż tak wymiata. Każdy pojedynek na żyletach :D Musimy się umówić na jakiś nocny online/browar/mk2 session:D

Dumian również potrafił postawić pod ścianą. Wydaje mi się, że jakby jeszcze troszeczkę więcej pograł, to mógłby być w ścisłej czołówce:)

Nie wiem co reprezentuje pfffffmk i czy ktoś z poza naszej paczki gra w MK, ale jeśli tak, to jestem pewien, że po tym turnieju miałby z nami problem :D
Ostatnio zmieniony przez Vert 08-05-2011, 20:51, w całości zmieniany 1 raz  

WolfBogard 
Grand Master

PSN ID: MoonSpell83
Zagram w: MK, SF
Wysłany: 08-05-2011, 20:32   

Brawo Adept, bardzo ladnie i dokladnie to wszystko opisales. Az milo mi sie czytalo z wielkim usmiechem na twarzy. Aby tak dalej....

Hauwa - You Rock!

Adept 

Wysłany: 08-05-2011, 21:40   

Vert napisał/a:
Dla mnie największym zaskoczeniem był Wolf w UMK3. Pamiętam, że jak pierwszy raz z nim grałem, to szło mu nie za dobrze. Dałem mu parę rad i naprawdę widziałem jak z walki na walkę coraz lepiej gra! Ciężko mi było uwierzyć jak można tak szybko oduczać się złych przyzwyczajeń i przyswajać nowe:)

A ja pamiętam jak Wolf zaczął grać Jaxem. Nic kompletnie nim nie umiał i narzekał mi, że chce się nauczyć grać nim, ale mu nie wychodzi. Po jakimś czasie druga postać Wolfa, czasem nawet gorsza niż jego NightWolf :D A broń Boże nie skakać na niego jak gra Jaxem!

Vert napisał/a:
Drugim zaskoczeniem był Pan Adept. Jedne z najlepszych walk w UMK3/MKT. Widać, że myśli nie tylko głową ale również chyba bicepsem (albo dwoma). Żeby grać z Adeptem naprawdę trzeba się namęczyć. Zauważyłem u niego również różne dziwne taktyki/zagrania, którymi mnie zaskakiwał. Mr Geek gra nieszablonowo i też uczy się cholernie szybko. Musimy pograć w UMK3;)

Dzięki, również mega będę wspominał naparzanie 2vs2 (które rzekomo nielegalnie zrobiliśmy :D ), oraz granie na jednym laptopie w UMK3 u Chrisa. Bez kitu, trzeba co roku takie eventy robić.

Vert napisał/a:

Nie wiem co reprezentuje pfffffmk i czy ktoś z poza naszej paczki gra w MK, ale jeśli tak, to jestem pewien, że po tym turnieju miałby z nami problem

Na poziomie grają jeszcze Death Dealer oraz Luna, ale to są moi kamraci, więc są z nami ;) także rządzimy! :D

http://www.geek-world.pl/...cup-zakonczony/ wrzuciłem też podsumowanie na bloga :)

Dumian 
Administrator

Wysłany: 26-08-2011, 14:21   

Nie traćcie nadziei kombatanci, walki z turnieju "robią się" ;)
Kaillera P2P Client

psycho4rent 
Grand Master

Zagram w: UMK3
Wysłany: 26-08-2011, 15:08   

Wszystkie?

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?

Dumian 
Administrator

Wysłany: 26-08-2011, 18:59   

Wszystkie raczej nie, ale finały na pewno, dalej się zobaczy.
Kaillera P2P Client

Dumian 
Administrator

Wysłany: 28-08-2011, 13:28   

It has begun! Pierwsze walki z tura trafiają na HonmaruTV.

Podziękowania dla Adepta za zgranie w dobrej jakości i obróbkę wideo.

Playlista ze zgranymi walkami z Mortal Kombat Mythologies Cup znajduje się tutaj: http://www.youtube.com/my...25C6D24AEB0416C

PS. Klikajcie przy filmach kciuka w górę, tutaj bezpośredni link do pierwszej walki: http://www.youtube.com/watch?v=gZPnT2-nbTY
Kaillera P2P Client
Ostatnio zmieniony przez Dumian 28-08-2011, 14:01, w całości zmieniany 1 raz  

Adept 

Wysłany: 28-08-2011, 13:42   

Ostatnia runda ostatniej walki - MIAZGA! Dobrze było sobie przypomnieć te walki. Kozak! W niektórych momentach dźwięk nieco się przesunął, sorri za to.

Vert 
Master

Wysłany: 29-08-2011, 21:25   

Pieknie Adept, dobra robota, keep it up! ;)

Dumian 
Administrator

Wysłany: 26-05-2012, 12:11   

Kolejna walka z Mortal Kombat Mythologies Cup ujrzała światło dzienne, tym razem finał turnieju Mortal Kombat 4:

Playlista na Youtube.
Kaillera P2P Client