Odpowiedz do tematu
Co robię źle(tekken 6 PSP)
Autor Wiadomość
Mikuuu 
Beginner

Wysłany: 02-01-2011, 20:43   Co robię źle(tekken 6 PSP)

Wiem, że zakładam pewnie lamerski temat, ale gram już parę miesięcy i bardzo mnie wkurza fakt, że rozkłada mnie bot z 2nd dan albo niżej na easy. Wiem to śmieszne, ale nigdy wcześnie w to nie grałem. Nie ogarniam tych komend , a postać zawsze robi nie to co bym chciał i najczęście gra kończy się na wyjściu(za słabe nerwy na to mam, jak może mnie pokonywać bot?) Gra przyprawia mnie już o szał i chyba nigdzie nie znajdę konkretnego poradnika, no chyba że ktoś jest z wrocławia to może mi pomoże :D Zazwyczaj robię jakieś combo po 3-4, ale rzadko mi wychodzi, a najbardziej wkurza mnie, że nie mogę wstać, bo bot lepszy czy ma cheat'a? Po prostu jak leżę to nie mogę nic zrobić, a najgroszy to chyba jest ten tryb na zwiększenie DMG gdy jest mało HP, bo ja mam prawie całe, ale jak uderzam to żaden cios nie zadaje w ogóle obrażeń, ciekawe co?

Pozdrawiam i sory jak założyłem niepotrzebnie ten temat, ale gram już całkiem sporo, a practice jest kompletnie nieskuteczny(dla mnie).

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 02-01-2011, 21:20   

Jeśli szukasz konkretnego poradnika to zobacz tutaj i tutaj. Nie ma złotej rady, trzeba poćwiczyć i z czasem przyjdą rezultaty;).
Kaillera P2P Client

Mikuuu 
Beginner

Wysłany: 02-01-2011, 21:41   

Ja na razie to chyba sposobem jest Dark resurrecton, bo tam w practice mogę przećwiczyć wszystkie komendy co dla mnie jest bardzo przydatne. Oby poszło z czasem.

Pozdrawiam

Opyliusz 
Master

PSN ID: OpyliuszPL
Wysłany: 02-01-2011, 22:53   

Jak opanujesz podstawy czyli przyciski to możesz również oglądać różne ciekawe filmiki z akcjami,combosami,jugglami do takich postaci które ci przypadną do gustu na youtubie ;) Chociaż się czegoś nauczysz z tych filmików jak opanujesz komendy przycisków

Mikuuu 
Beginner

Wysłany: 02-01-2011, 23:10   

No bo właśnie jak zaczynam panikować(dostaję wpierdziel ;D) to mi się ręcę trzęsą jak komuś kto ma parkinsona i nie wiem co wciskam :) Mniej spiny to chyba tak na początek. Już nie wspomnę o tym, że azazel jest dla mnie duzo za trudny tak samo Jin Kazama ze swoim power-up'em w arcade mode. Ogólnie to gram Asuką, bo jak grałem i gram w dark resurrection to zakończenie dla niej było wprost epickie razem Jin'em :D To mnie zmotywowało do gry nią, jednak ona jest trochę dla mnie trudna w "obsłudze".

Pozdrawiam

Opyliusz 
Master

PSN ID: OpyliuszPL
Wysłany: 03-01-2011, 06:24   

Nie każda postać jest łatwa do opanowania niestety ;] a szczególnie dla początkujących graczy

Mikuuu 
Beginner

Wysłany: 03-01-2011, 16:36   

Dzisiaj grałem z kolegami, którzy grają już parę ładnych lat zaczynając od Tekkena 3. Nie było tragicznie jednak dalej uważam nawalanie kółko i krzyżyk za bezsensowne. Z pewnością przydała mi się praktyka w DR na obronę, bo przegrywam głównie z tego względu, że cały czas idę do przeciwnika zamiast zadać sensowny cios, albo zadaję ich po prostu za dużo i z daleka od niego. Błędy zaczynam wyłapywać, a podobnie było jak zaczynałem ćwiczyć Krav-Magę. Z początku było do bani zupełnie jak z tekkenem, ale teraz już po 4-rech latach P5 mam i dążę do poziomu G. Asuce wbiłem dzisiaj 4-ty dan i zbiłem BOB'a z rangą mentora na perfect'a czyli jednak lekcje z DR coś dają.

s[h/z]inden 
Grand Master

PSN ID: sh-zinden
Zagram w: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Wysłany: 04-01-2011, 14:34   

grasz w tekkena, gorzej być nie możę

:P

Mikuuu 
Beginner

Wysłany: 04-01-2011, 15:51   

Hehe, ale dzięki PSP matma nie była nawet nudna :P Graliśmy w ostatniej ławce i zamaskowaliśmy konsolę tak, że nawet nauczycielka się nie zorientowała :D I oczywiście tłukliśmy w dark resurrection. Jinpachi taki łatwy nie jest hehehe. Mając komputer z PIII wolałem najpierw kupić sobie PSP, bo gry chodzą, mogę je zabrać i działają bez żadnych upgrade'ów. Teraz pewnie kupię w najbliższym czasie PS3 albo Xbox'a 360, jeszcze się zastanowię, ale na pewno dokupię do konsoli tekkena :) Online sobie popykam, ale pewnie i tak mnie tam zmiotą z powierzchni ziemi.

Pozdrawiam

xOlekPLx 
Master

PSN ID: OleeK_
Zagram w: Tekken 6, TTT2
Wysłany: 19-03-2011, 22:19   

nie martw sie wkoncu ci sie uda ^^