Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Kejim
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 08-03-2009, 03:20
Kontakt:

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Kejim »

Kejim vs Zajman



Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: KRELIAN »

Slide pisze:
Krelian dajesz 1 dzień na rozegranie to trochę za mało. Napisałeś posta 12.04 o 20:08, a oczekujesz, że wszyscy zagrają do 13.04? Spokojnie rozegramy to, nie ma pośpiechu.
Powrócę do tej kwestii po raz ostatni. Odnośnie cytatu to napisałeś to w taki sposób, jakbym Wam dał czas od godziny 20:08 do północy bo wtedy zaczyna się 13 kwietnia. Tymczasem ja dałem czas owszem do 13 kwietnia ale do 23:59 co sam zacytowałeś, a więc 28 godzin na rozegranie jednej walki. Zapomniałeś tylko o jednym szczególe - to były Wasze drugie pojedynki, a 7 kwietnia wyraźnie napisałem, że czas na rozegranie dwóch pierwszych (specjalnie pogrubiłem te słowa) walk (w tym i Twojej z rifi28) - czasu zatem było znacznie więcej.

Piszę o tym również dlatego, bo nie jesteście pierwszą grupą zaczynającą zmagania turniejowe online. W znakomitej większości przypadków na rozegranie jednej walki w DE wystarczą maksymalnie 2 dni. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś wie jak się zachować i umówić - zagaduje pierwszy na GG/PSN z informacją kiedy może grać, a nie np. 'jesteś?' albo 'co się będę odzywał, niech się odezwie pierwszy', jeśli zaś ma problem z przeciwnikiem to zgłasza to w odpowiednim temacie. Od dłuższego czasu mając przykładowo w grupie 8 osób daję tydzień na rozegranie walk grupowych i jest to jak najbardziej do ogarnięcia (a ludzie oczywiście mają swoje życie i obowiązki żeby nie było i nikt tu nie siedzi godzinami).

Trochę się rozpisałem, ale zrobiłem to także na przyszłość, żeby nowi w temacie zdawali sobie sprawę, że naprawdę czas który dajemy na rozegranie walk jest przy odrobinie chęci z każdej strony do ogarnięcia, co pokazało wielu graczy stawiających pierwsze kroki online przy okazji innych turniejów (polecam odpowiednie tematy turniejowe). Mam nadzieję, że teraz wszystko jest już jasne w temacie.

@Hiki - nie mam powodów aby się wkurzać. Z mojej strony organizacja przebiega jak należy, ale widzę także, że coraz lepiej Wam idzie tempo, także jestem dobrej myśli na przyszłość.

Zaległe pojedynki:

Kot vs. KOKOLINO

Kolejne pojedynki:

Hiki vs. ZajmaN_LTF

Kejim vs. Slide


Z racji tego, że nie będzie mnie przez weekend online czas na rozegranie powyższych pojedynków ustalam do poniedziałku 18 kwietnia do godziny 17. Pamiętajcie także, że jeśli przyspieszycie to w systemie zawsze pokazuje Wam z kim gracie następny pojedynek (także nie muszę tego wpisywać na forum).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Slide
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 22-03-2011, 21:53

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Slide »

Luz kumam, po prostu to mój pierwszy turniej online na honmaru i zapominam wchodzić na Wasze forum.

Kejim kiedy gramy? Nagrywaj naszą walkę :P
Slide
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 22-03-2011, 21:53

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Slide »

Btw. dlaczego Hiki gra z Zajmanem ?

Przecież Hiki powinien zagrać z wygranym pojedynku Kot vs Kokolino. I dopiero Zajman vs. wygrany pojedynku Hiki vs Kot albo Kokolino
Hiki
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 07-03-2009, 23:30

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Hiki »

Wg bracketu jest ok.

Obrazek
Slide
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 22-03-2011, 21:53

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Slide »

Zapomniałem o Rifim :P sorki mój błąd ;)
Kejim
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 08-03-2009, 03:20
Kontakt:

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Kejim »

Slide pisze: Kejim kiedy gramy? Nagrywaj naszą walkę :P
No nie wiem, może w sobotę? godzina dowolna
Slide
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 22-03-2011, 21:53

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Slide »

Pasuje Tobie niedziela wieczorem ? Jutro coś mi wypadło i nie wiem jak z dostępnością na PSN, dlatego wolę nie obiecywać, a od rana źle mi się gra ^^
Kejim
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 08-03-2009, 03:20
Kontakt:

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Kejim »

niedziela wieczorem jak najbardziej mi pasuje
Slide
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 22-03-2011, 21:53

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Slide »

Slide 3 : 5 Kejim

Przy stanie 3:3 poszła mi totalnia obrona i dwie ostatnie walki to istna porażka.
Kejim
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 08-03-2009, 03:20
Kontakt:

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Kejim »

Kejim vs Slide



ZajmaN_LTF
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 24-03-2011, 22:20

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: ZajmaN_LTF »

Zajman vs Hiki 5:0

Pozdrawiam, potrenuj to co ci w PM napisałem a będziesz wymiatał ;p
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: KRELIAN »

Widzę, że wszyscy z wyjątkiem użytkowników Kot i KOKOLINO zagrali swoje. Termin celowo przedłużyłem do północy z nadzieją, że powiadomienia oraz moje wcześniejsze posty dotrą do każdego. Czasu było wystarczająco, nie dostałem w tym czasie żadnych powiadomień o niemożności gry z przeciwnikiem do godz. 17. Nie widzę sensu zatem tego przedłużać tym bardziej, że nie gramy o złote gacie. Kot i KOKOLINO otrzymują kolejno walkowery.

Kolejne walki:

rifi28 vs. ZajmaN_LTF

Zwycięzca tej walki zagra z użytkownikiem Slide o wejście do finału.

Zwycięzca powyższej walki z kolei zagra z użytkownikiem Kejim w finale.

------

Termin na rozegranie walki rifi28 vs. ZajmaN_LTF ustalam do środy 20 kwietnia do godziny 23:59. W razie niemożności złapania przeciwnika proszę o wcześniejsze info.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Kot
Beginner
Beginner
Posty: 14
Rejestracja: 27-02-2011, 10:16
Ogrywam: Tekken 6, Marvel vs Capcom 3
Kontakt:

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: Kot »

Pisałem przecież na forum, żeby do mnie napisał bo mam ograniczony dostęp do netu i od tego czasu zero odzewu.
"With great powers comes great ass-kicking"
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Marvel vs Capcom 3 Online Tournament

Post autor: KRELIAN »

Ja również pisałem, żeby wykazywać wzajemnie inicjatywę. Jeśli problemem dodatkowo jest ograniczony dostęp do netu to tym bardziej nie ma sensu tego przeciągać, skoro niebawem możemy ruszać z kolejnym turem przy pełnej dyspozycyjności.

Czekamy na walkę rifi28 vs. ZajmaN_LTF .
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”