Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: KRELIAN
06-06-2011, 09:39
UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Czy krelian połknął kij?
tak
0%
 0%  [ 0 ]
jasne że tak
40%
 40%  [ 2 ]
połknął 5 kijów
20%
 20%  [ 1 ]
nie, po prostu był gnębiony w szkole i na studiach
40%
 40%  [ 2 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 04-06-2011, 21:28   UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Uwaga uwaga, żarty na forum zostały zakazane bo każdy żart śmiertelnie obraża KRELIANAAAAA!

ciekaw jestem, czy to wrodzone sztywniactwo, nabyte sztywniactwo czy kompleksy?

mg1987 
Support

GamerTag: Lord Mg PL
Zagram w: Jestem otwarty na propozycje
Steam ID: mg
Wysłany: 04-06-2011, 21:46   

Nie wiem o co poszło (i nie chcę wiedzieć), ale żartować trzeba z umiarem i umiejętnie.

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 04-06-2011, 22:22   

W największym skrócie: Krelian napisał, że wygryzł Actiona z junioradminowania, na co ja, że zapewne po to, żeby sprzedać Honmaru Niemcom, wszak jest Szwabem z Opolszczyzny (kto choć raz był w Opolu ten wie o co chodzi, kto nie był to niech sobie poczyta w internecie). Przytyk z mojej strony to był leciutki, wręcz delikatne muśnięcie. Krelian zrewanżował się usunięciem moich postów i warnem czym stracił resztki szacunku w moich oczach. Kompleksy to przykra sprawa :)

Żarty są zakazane, teraz pewnie dostanę bana za powyższe i za to co w shoucie więc żegnaj MG, miło było poznać :D

ps. właśnie zauważyłem, że napisałeś, że NIE chcesz wiedzieć :P my bad, mam nadzieję, że wybaczysz (nie to co krelian który się o wszystko focha od razu)

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 04-06-2011, 23:37   

Nie wiem, czy Krelian jest narodowości polskiej czy niemieckiej, jak z Nim grałem w MK, to wydawał się solidny, dlatego możliwe, że mógł poczuć się obrażony tym epitetem ;)

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 05-06-2011, 01:11   

Tak w sumie to ciekawi mnie jak na podstawie samej gry online z nim to wywnioskowałeś ale spoko :D

August 
Grand Master
King of Hell.

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-06-2011, 09:37   

a nie mogli byś cie zagrać w MK i tam wyładować swoją złość ?? ja tak robię z kolegami w tekkena :)

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-06-2011, 09:48   

Dumian, oszczędź nasze cierpienie i dodaj opcję ignoruj użytkownika...

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-06-2011, 10:04   

Nazywanie kogoś Szwabem samo w sobie jest obraźliwe, to prawie tak jakbyś nazwał kogoś chujem. Arucardo jeśli obrażanie kogoś uważasz za żart to fajnie masz w domu :P

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 05-06-2011, 10:20   

Komandos napisał/a:
Nazywanie kogoś Szwabem samo w sobie jest obraźliwe, to prawie tak jakbyś nazwał kogoś chujem. Arucardo jeśli obrażanie kogoś uważasz za żart to fajnie masz w domu :P

Posłuchaj mnie uważnie, nieskończenie wynędzniały biedaku: ja twojej rodziny nie obrażam. Ogólnie pojazdy po rodzinie są dowodem tylko i wyłącznie na dziecinność i nędzę tego który je stosuje. Idź ustawić się w kolejce po obiadek albo ciuchy z caritasu.

August napisał/a:
a nie mogli byś cie zagrać w MK i tam wyładować swoją złość ?? ja tak robię z kolegami w tekkena :)

MK jest słaby.

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 05-06-2011, 10:25   

mcl napisał/a:
Obrazek

O kogo ci mcl chodzi ?

aby nie było offtopu. Na kij zakładasz nowy temat i to jeszcze tak porżnięty że po prostu.................... weź sie arucardo schowaj. Peace ma być. a ty tutaj odstawiasz szambo tylko dlatego że ktoś w twoim mniemaniu jest sztywny. Mimo iż ja np nie jestem sztywniakiem to wkurzył bym się ostro gdyby ktoś nazwał mnie szwabem. Na ch*j ci ta ankieta? Myślisz że ktoś pójdzie za tobą i zacznie odstawiać kapucyna tylko dlatego że reakcja kreliana była taka a nie inna. Zastanów się człowieku nad tym że czasami nie widzisz tego ze w swoich słowach przeginasz. Jeszcze robisz to z taką premedytacją jakby określenie szwab i jego reakcja oznaczała to że zrobił coś mega evil np. Powybijał całe miasto albo nie wiem co...... w każdym razie nie wszyscy są tacy jak ty i niech to wreszcie dojdzie do twojej łepetynki ;) . Jedni sztywni a może nie do końca drudzy tak wyluzowani jak hell i nic. Ludzie żyją i mają się dobrze. Ktoś się na ciebie wkurzył a ty od razu musisz za przeproszeniem pierdolnąć temat i jeszcze ankieta do tego. Myślisz że wszyscy będą z tego piali i zdobędziesz respect albo co. Wrong way man .

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 05-06-2011, 10:27   

caradolph napisał/a:
mcl napisał/a:
Obrazek

O kogo ci mcl chodzi ?

aby nie było offtopu. Na kij zakładasz nowy temat i to jeszcze tak porżnięty że po prostu.................... weź sie arucardo schowaj. Peace ma być. a ty tutaj odstawiasz szambo tylko dlatego że ktoś w twoim mniemaniu jest sztywny. Mimo iż ja np nie jestem sztywniakiem to wkurzył bym się ostro gdyby ktoś nazwał mnie szwabem. Na ch*j ci ta ankieta? Myślisz że ktoś pójdzie za tobą i zacznie odstawiać kapucyna tylko dlatego że reakcja kreliana była taka a nie inna. Zastanów się człowieku nad tym że czasami nie widzisz tego ze w swoich słowach przeginasz. Jeszcze robisz to z taką premedytacją jakby określenie szwab i jego reakcja oznaczała to że zrobił coś mega evil np. Powybijał całe miasto albo nie wiem co...... w każdym razie nie wszyscy są tacy jak ty i niech to wreszcie dojdzie do twojej łepetynki ;) . Jedni sztywni a może nie do końca drudzy tak wyluzowani jak hell i nic. Ludzie żyją i mają się dobrze. Ktoś się na ciebie wkurzył a ty od razu musisz za przeproszeniem pierdolnąć temat i jeszcze ankieta do tego. Myślisz że wszyscy będą z tego piali i zdobędziesz respect albo co. Wrong way man .

ojej

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 05-06-2011, 10:34   

Arucardo napisał/a:
Tak w sumie to ciekawi mnie jak na podstawie samej gry online z nim to wywnioskowałeś ale spoko :D

Moje (nie do końca sensowne) przemyślenia opierały się na znanym tu i ówdzie powiedzeniu, które brzmi: NIEMIECKA SOLIDNOŚĆ. Naprawdę grał bardzo przyzwoicie :hyhy:

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-06-2011, 10:41   

caradolph napisał/a:
O kogo ci mcl chodzi ?

A kto robi z siebie wielką obrażalską ciotę i wywołuje wokół siebie zamieszanie? Oczywiście że Aru...

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 05-06-2011, 10:44   

A no tak. zmieszałem się. my bad

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 05-06-2011, 11:46   

O boże... .

Polska jest krajem, gdzie nazwanie kogoś szwabem z reguły jest obraźliwe to raz. Zartować na szyderczym poziomie można z kimś, kogo się dobrze zna i / lub z kim obaliło się kilka browarów w przeszłości. dlatego ja mogę sobie na to pozwolić w stosunku do Oena, Any i Kreliana, bo razem z niejednej rzeczy cisnęliśmy beke.

Arucardo, zbyt agresywnie reagujesz na jakąkolwiek krytykę pod Twoim adresem. Komandos w tym temacie Cię nie obraził swoim postem (a jeżeli poczułeś się obrażony sformułowaniem "fajnie masz w domu" to absolutnie nie masz prawa mieć jakichkolwiek pretensji do Kreliana), a ty na niego naskoczyłeś chamskim i naprawdę obraźliwym tekstem z którego niemalże bije odraza do jego osoby. Nie osądzaj innych, gdy nie znasz dobrze samego siebie.

Na forum każdy ma równe (w życiu już różnie z tym bywa) prawa - nieważne czy chodzi w niedzielę do kościoła i nieważne czy jest inżynierem czy pracuje w sklepie jako kasjer. Czucie się lepszym, more superior to obranie bardzo złej drogi na forum. W życiu w sumie też.

Wystarczajaco razy ostro ripostowałeś totalnie popierdółkowate 'prztyknięcia', aby zacząć się zastanawiać kto tu tak naprawdę połknął kija :) .