Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Dumian
28-06-2011, 17:53
Z tematu Wasze Fotki
Autor Wiadomość
gascan 
Friend

GamerTag: gasc4n
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 25-06-2011, 22:16   

Heh ale gimbus.

Adept 

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: MK II, UMK3
Wysłany: 26-06-2011, 01:24   

gascan napisał/a:
Heh ale gimbus.

Twój trolling jest teraz gówno warty, skoro wycykałeś ;) nie każdy widać rodzi się z jajami.

August 
Grand Master
King of Hell.

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-06-2011, 09:49   

Car nie przejmuj się wypisami gascana. on ci zazdrości :)

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-06-2011, 09:54   

Nie, Gascan po prostu jest cymbałem. Ale to nie jego wina, taki się już urodził :P

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 26-06-2011, 10:11   

gascan dawaj swoje zdjęcie zamiast ciągle komentować ;)

August 
Grand Master
King of Hell.

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-06-2011, 10:13   

no właśnie. pora by ciebie komentować :)

gascan 
Friend

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-06-2011, 11:23   

Widzę, że próbujecie mnie sprowokować już po raz drugi ale przykro mi nie wrzucam swoich zdjęć na jakimś forum dla nerdów.
Wszyscy co tu wrzucili foty wyglądają jak nerdy, jebane gimbusy i dziewice więc nie pasowałbym tu. Pozdro.

August 
Grand Master
King of Hell.

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-06-2011, 11:45   

i gdzie Krelian jest w takich chwilach xD

Adept 

Wysłany: 26-06-2011, 11:51   

gascan napisał/a:
Widzę, że próbujecie mnie sprowokować już po raz drugi ale przykro mi nie wrzucam swoich zdjęć na jakimś forum dla nerdów.
Wszyscy co tu wrzucili foty wyglądają jak nerdy, jebane gimbusy i dziewice więc nie pasowałbym tu. Pozdro.

Właśnie dlatego Twój trolling jest już gówno warty, więc zamknij japkę Internetowy Wojowniku. Zawsze uważałem, że by trollować, trzeba mieć jakieś podstawy. Nie dając tych podstaw jesteś po prostu nic nie wartym kolesiem z kompleksami.

Ja Krelianowi kiedyś powiedziałem takie przysłowie "Cipa w świecie, kozak w necie". Niestety teraz dopisuje się ono na Twoje konto. Będę w sierpniu na Gamescomie oraz na praktycznie wszystkich imprezach większych z Mortalem związanych. Teraz Ty napisz na jakich imprezach będzie, żebyśmy się gdzieś spotkali na szlaku :)

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem anonimową postacią, Tomasz Chmura z Tarnowa, miło mi. W obecnym zestawieniu to teraz Ty jesteś pizdą i z miłą chęcią Cię ponękam trochę, bo ja lubię Internetowych Kozaczków ;).

caradolph 
Swede-Russian Union

PSN ID: caradolph
Zagram w: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Wysłany: 26-06-2011, 12:04   

gascan napisał/a:
nie wrzucam swoich zdjęć na jakimś forum dla nerdów

twoja sprawa nerdzie ;)

nie chce niczego sugerować, ale powinien warna dostać

gascan 
Friend

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-06-2011, 12:06   

Adept napisał/a:
gascan napisał/a:

Właśnie dlatego Twój trolling jest już gówno warty, więc zamknij japkę Internetowy Wojowniku. Zawsze uważałem, że by trollować, trzeba mieć jakieś podstawy. Nie dając tych podstaw jesteś po prostu nic nie wartym kolesiem z kompleksami.

Ja Krelianowi kiedyś powiedziałem takie przysłowie "Cipa w świecie, kozak w necie". Niestety teraz dopisuje się ono na Twoje konto. Będę w sierpniu na Gamescomie oraz na praktycznie wszystkich imprezach większych z Mortalem związanych. Teraz Ty napisz na jakich imprezach będzie, żebyśmy się gdzieś spotkali na szlaku :)

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem anonimową postacią, Tomasz Chmura z Tarnowa, miło mi. W obecnym zestawieniu to teraz Ty jesteś pizdą i z miłą chęcią Cię ponękam trochę, bo ja lubię Internetowych Kozaczków ;) .

Lol jaki nerd rage. Widać zabolało. Pewnie ten fragment o byciu dziewicą co? Odróżnia nas to, że ty zwracasz uwagę na to co ludzie piszą w necie i się tym przejmujesz. Dla mnie net i fora to śmietnik.

Adept 

Wysłany: 26-06-2011, 12:15   

Ja w przeciwieństwie do Ciebie przestawiłem się z imienia i nazwiska, Ty nadal jesteś Internetową, anonimowym gamoniem, który gdy ktoś konkretnie podszedł do tematu, po prostu boi się konsekwencji. Tym się różnimy, że ja mam jaja, a Ty udowodniłeś, że jesteś zwykłym chłoptasiem, który twardy jest tylko przez jego Internecik.

Skoro ja jestem nerdem, to kim Ty jesteś, skoro zgnoił Cię nerd do tego stopnia, że przestraszony nie jesteś nawet w stanie przyjąć rękawicy ;) ? Ale spoko spoko, ja rozumiem. Gdy dochodzi do konkretów, tacy jak Wy zawsze chowają ogonki za swoje monitory ;)

Bez pozdrowienia i fajnie by było gdybyś w końcu wyhodował jaja.

gascan 
Friend

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-06-2011, 12:18   

No cóż zostałem zgnojony w internecie. Bywa i tak w życiu.

Adept 

Wysłany: 26-06-2011, 12:21   

gascan napisał/a:

Lol jaki nerd rage. Widać zabolało. Pewnie ten fragment o byciu dziewicą co? Odróżnia nas to, że ty zwracasz uwagę na to co ludzie piszą w necie i się tym przejmujesz. Dla mnie net i fora to śmietnik.

Nie tyle przejmuję, co po prostu uważam, że jak ktoś już gada, to nie powinien robić z mordy dupę. Jeżeli ktoś jest twardy przez Internecik, to fajnie by było gdyby na żywo prezentował podobne wartości :) Jeżeli dla Ciebie net i fora to śmietnik to licz się z tym, że nie jesteś sam tutaj i zaczniesz burdel robić, to inni zareagują. Forum bijatykowe to również pewna forma społeczności, a jak wiemy, każda społeczność ma swoje zasady. Więc albo Ty zaczniesz je przestrzegać, albo wypierdalaj. Proste to i logiczne.

xOlekPLx 
Master

PSN ID: OleeK_
Zagram w: Tekken 6, TTT2
Wysłany: 26-06-2011, 12:47   

haha, gascan osczędz sobie wysilku bo wątpie ze ktos przejmuje sie twoimi wypocinami, masz proste myślenie, które towarzyszy zazwyczaj prostym ludziom ;]] a więc oszczędz wszystkim nerwów, straty czasu i po prostu nie wypowiadaj się w tym temacie. ;)