Odpowiedz do tematu
Dead or Alive - Co jest z tą grą??
Autor Wiadomość
Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 01-07-2008, 00:38   

mclxbox napisał/a:
Grafika mnie powaliła na kolana ! ja nie wiem, w.lić wszystkie full hd gry, crysisa na high, po prostu nie mogłem uwierzyć że na moim CRT taką grafę można uzyskać !

Fakt, oprawa robi (zawsze w DoA)kolosalne wrażenie - obłędna animacja. Jednak "Crysis" na ultra zjada obecnie wszystko, stąd nie posuwałbym się (sic=) do tak daleko idących wniosków.

Pozostaje czekać co też pokarze DoA5, bowiem 4 na x360 zawiodła na całej linii - co to w ogóle ma być (mowa o grafice ).

mcl 

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 01-07-2008, 05:37   

napisałem na high x)
Pozatym, na moim złomq nie uzyskam za duzo klatek w crysisie, ja sie cieszylem ze mi w 800x600 na medium gra szla w 20~25 fpsach ;]
Pozatym, jestem ciekaw, jak im wyjdzie najszybsze DoA w histori na PC: doau2 aka doa online ;] Na xboxie dynamika, 60fps, duze plansze, przy zachowaniu odpowiednio olsniewajacej grafiki :) Ciekawe ile z tego zaadoptują do pc..

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Zagram w: Tekken Card Tournament
Wysłany: 01-07-2008, 07:09   

mclxbox napisał/a:
Pozatym, jestem ciekaw, jak im wyjdzie najszybsze DoA w histori na PC: doau2 aka doa online ;] Na xboxie dynamika, 60fps, duze plansze, przy zachowaniu odpowiednio olsniewajacej grafiki :) Ciekawe ile z tego zaadoptują do pc..

Wcześniej czytałem na innym forum, że to ma być niby DOAU, ale bliższe DOA4 i tamtejszemu multiplayerowi. Jednak po zaprezentowaniu przez SNDA postaci, które pojawiły się w DOAU + Hayate Ninja (w DOAU chyba nie było Hayate Ninja), poszły ploty o krzyżówce, której podobno sami producenci nie są wstanie ogarnąć - DOAU+DOA3+DOA4 :D Tyle, że po co im przerabiać silnik DOA4 jak żadnej z nowych postaci z tego epizodu nie będzie. DOA4 okrojone do obecności postaci z DOAU + Hayate?

JJxenon 
Master

Wysłany: 26-11-2008, 21:07   

Sylvan Wielki napisał/a:
mclxbox napisał/a:
Grafika mnie powaliła na kolana ! ja nie wiem, w.lić wszystkie full hd gry, crysisa na high, po prostu nie mogłem uwierzyć że na moim CRT taką grafę można uzyskać !

Fakt, oprawa robi (zawsze w DoA)kolosalne wrażenie - obłędna animacja. Jednak "Crysis" na ultra zjada obecnie wszystko, stąd nie posuwałbym się (sic=) do tak daleko idących wniosków.

Pozostaje czekać co też pokarze DoA5, bowiem 4 na x360 zawiodła na całej linii - co to w ogóle ma być (mowa o grafice ).

Nie rozumiem Sylwan co Ty masz do grafiki DOA4 ? :zdziwko:
Ma przepiękne areny , detaliczne stroje , animację jak z bajki . Jedyne co naprawdę mi się nie podoba to to że Tecmo nie mogło sobie poradzić z animacją włosów ( wchodzą w ciało i nieestetycznie to naprawdę wygląda :zalamany: . SC4 , Namco się bardziej postarało , nie widać tego i animacja włosków jest bardzo ładna . Ja rozumiem że nowsza gra ale jednak się da :)