Pytanko

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Pytanko

Post autor: Pitrex »

niewiem czy ten temacik tu pasuje ale niech bedzie w razie czego prosiłbym by nie usuwać go przez najbliższy tydzień :P ,dobra koniec z paplaniem czas na moje pytanko :) Mam do was pytanko czy wie ktoś jak wysłać pliki(filmiki, juggle itp) na www.maximi.mine.nu ?
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: SubZero »

Z tego co na szybko sprawdziłem, to wystarczy połączyć się dowolnym klientem FTP (FlashFXP, CuteFTP, Total Commander :P ) z adresem ftp://www.maximi.mine.nu (login:tekken, hasło:tekken) i wrzucać do folderu Upload (tam w pliku tekstowym są dokładne zasady uploadu).
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: KRELIAN »

Pitrex , nie zrozum mnie zle , ale jesli chcesz tam wrzucic swoje filmiki to najzwyczajniej sobie daruj bo sie tylko skompromitujesz w oczach ludzi tam przebywajacych (nie tylko Polakow) , od czasow pewnego czeskiego filmiku z tk3 nie widzialem tam wiekszej amatorszczyzny . Nie pisze tego zlosliwie , chce cie tylko uswiadomic ze mozna sie bardziej postarac no i kazdy kto chce tam wrzucic swoj filmik niech lepiej najpierw spyta o opinie na swoim terenie , a ze ta juz znasz ... w kazdym razie zrobisz jak uwazasz

jesli zas spytales o to z zupelnie innego powodu to niech ten post bedzie taka rada dla wszystkich ktorzy chca sie "pokazac calemu swiatu"
Ostatnio zmieniony 02-06-2006, 18:46 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: Dumian »

Od siebie dodam tylko, że w 100% popieram to co napisał Krelian :)

Dla filmików robionych typowo 4 fun są serwery takie jak np. Rapidshare itp. Na Maximi natomiast wrzuca się naprawdę ambitne tekkenowe produkcje, które w oczach profesjonalnych graczy prezentują wysoki poziom.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: SubZero »

Tylko co tam tobią tutoriale z VF ??? No chyba że przez przypadek na jakieś trafiłem :P
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Pytanko

Post autor: czit »

wow w koncu ktos odwazyl sie powiedziec pitrexowi cala prawde , piwo temu panu
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
ChUmB@
Elite player
Elite player
Posty: 142
Rejestracja: 02-04-2006, 22:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Pytanko

Post autor: ChUmB@ »

Ja rozumiem że może jego filmiki są dobre, i tylko dobre ale jeżeli on chce je dać to niech daje, może komuś sie spodoba, bo przecież nie wszystkie filmiki na maximi sąnajlepsze i super, a mnie jakoś przypadły filmy Pitrexa :)
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: Pitrex »

KRELIAN pisze:Pitrex , nie zrozum mnie zle , ale jesli chcesz tam wrzucic swoje filmiki to najzwyczajniej sobie daruj bo sie tylko skompromitujesz w oczach ludzi tam przebywajacych (nie tylko Polakow) , od czasow pewnego czeskiego filmiku z tk3 nie widzialem tam wiekszej amatorszczyzny . Nie pisze tego zlosliwie , chce cie tylko uswiadomic ze mozna sie bardziej postarac no i kazdy kto chce tam wrzucic swoj filmik niech lepiej najpierw spyta o opinie na swoim terenie , a ze ta juz znasz ... w kazdym razie zrobisz jak uwazasz

jesli zas spytales o to z zupelnie innego powodu to niech ten post bedzie taka rada dla wszystkich ktorzy chca sie "pokazac calemu swiatu"
no ale ja chce wrzucić tam nie tylko z TK3 ale takze z TK5 :hyhy:
czit pisze:wow w koncu ktos odwazyl sie powiedziec pitrexowi cala prawde , piwo temu panu
nie bądz za mądry bo cie myszy zjedzą ja jeszcze nie widzialem filmiku twojej produkcji a pozatym zrób filmik lepszy od mojego to pogadamy Ps. nie bądz taki KOZAK :P
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Pytanko

Post autor: AK »

do Ciebie Pit osobiscie nic nie mam ale zgadzam się z Krelianem że to by to troche kompromitacja...nie wystarczy Ci rapidshare?...tylko prosze nie mów mi zebym zrobił lepszy filmik :P ja osobiście po sciągnięciu takiego filmiku zadał bym sobie pytanie"na maximi coś takiego? :zdziwko: "(stało się tak po obejżeniu filmiku Pycha zapewne kojazonego przez wielu z forum psx extreme) ale z drugiej strony swiat by się tez nie skończył...odradzam.ale zrobisz jak uwazasz ;)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pytanko

Post autor: KingKY »

:D Pitrex mówisz(piszesz), że Twoje filmiki miały by się znaleść na maximi.mine.nu :D

A tak na poważnie, to 3 plaskie jina są takze w commad liscie, po co komu to na filmiku ? :niepewny:
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: KRELIAN »

z checia zobacze ten z tk5 ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Pytanko

Post autor: Arucardo_1 »

Otóż mój drogi Pitrexie twórcy filmików dzielą się na 3 rodzaje:

I. Ci, którzy do filmików wrzucają kosmiczne akcje
II. Ci, którzy wrzucają do filmików akcje turniejowe i robią adnotację, że te filmiki są przeznaczone dla początkujących, żeby ci sobie zobaczyli, co gdzie i jak wchodzi (vide Pychu lub Peter) i byli w stanie te akcje wykonać
III. Ci, którzy robią akcje turniejowe i myślą, że to są kosmiczne akcje.


Nie widziałem twojego poprzedniego filmiku (moj złom i programy które na nim mam nie obsłużą WMV) więc o ile nie jesteś w tej trzeciej grupie to nie ma większego problemu... ;)
To o co chodzi to to, żebyś dobrał właściwy target i dla tych ludzi filmiki robił. Na maximi umieszcza się na ogół filmiki ludzi tej pierwszej grupy; zatem aby umieścić coś na maximi, musi to być po prostu dobre bo inaczej zwyczajnie się skompromitujesz, jak to mówił Krelian, zwłaszcza jeśli dasz do filmiku coś, co jest po prostu cienkie...

Ale jeśli umiesz kosmiczne akcje to patrz też na jedno: czy tej akcji juz w jakims filmiku nie bylo, bo bedziesz zjechany ze hej - za plagiat.

[ Dodano: 2006-06-06, 18:28 ]

Witam. Właśnie udało mi się odtworzyć ten filmik no i... LOL. Jednak lepiej Pitrex nie zabieraj sie za wrzucanie filmikow na maximi... :suchy: po tym co wśród przycięć zobaczyłem to długo nie mogłem dojść do siebie... :zdziwko: chcesz dać na MAXIMI juggle w stylu
Hwo cd+4, gp+3,4,3 ???
No sorki stary ale takie juggle to ja robiłem po miesiącu grania :zdegustowany: (nawet szybciej) więc nie sądzę, aby wrzucanie takiego czegoś :zdziwko: byłoby czymkolwiek innym niż ośmieszeniem. Sorry, ale taka jest prawda - aby robić filmik, musisz mieć co do niego wrzucić, jak nie to klapa murowana. Jeśli nie znasz wielu juggli (ew. nie masz weny ;) ) to najlepiej zrób filmik na spółkę z kumplami, dasz swoje juggle, oni swoje i wtedy zapewne wyjdzie coś ciekawego ;)


pzdr :)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: Pitrex »

Arucardo pisze:to najlepiej zrób filmik na spółkę z kumplami, dasz swoje juggle, oni swoje i wtedy zapewne wyjdzie coś ciekawego ;)
Hehe wyjdzie coś fajnego albo jedna wielka klapa a pozatym mój najnowszy filmik PITREX COMBO MOVIE ACT.3 będą troche lepsze akcje od popszednich więc nie jest źle,a pozatym moi kumple nie grają w tk3 zabardzo więc będzie klapa murowana :/ a jeśli chodzi o ośmieszanie to ja nie mam z tym problemy bo jeżeli ktoś wyśmiewa się ze mnie i mówi że ten i ten juggle jest lamerski(lub coś w tym stylu)to najlepszym rozwiązaniem byłoby żeby zrobił lepszy od mojego ;) (a nie sądze żeby tak było :hyhy: ) więc co tu dużo mówić jak będe miał chwilke to wrzuce na maximi moje "dzieła" i zobaczymy co z tego wyniknie ;)
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Pytanko

Post autor: Yamada »

Pitrex pisze:Hehe wyjdzie coś fajnego albo jedna wielka klapa a pozatym mój najnowszy filmik PITREX COMBO MOVIE ACT.3 będą troche lepsze akcje od popszednich więc nie jest źle
Już się boję :niepewny: .
a jeśli chodzi o ośmieszanie to ja nie mam z tym problemy bo jeżeli ktoś wyśmiewa się ze mnie i mówi że ten i ten juggle jest lamerski(lub coś w tym stylu)to najlepszym rozwiązaniem byłoby żeby zrobił lepszy od mojego ;)
Boże pitrex ja w walce online robie trudniejsze juggle - wczoraj dla jaj wziąłem z walce z Krelianem Paula (jedną walke, wiecej bym nie przeżył) i kurde przed qcf+2 wsadzałem mu w powietrzu 3 jedynki. A Ty w swoim KOMBO MUWI wsadziłeś aż jedną LOL. Tu nie chodzi aby montaż był fajny i aby 70% filmiku to były wstawki - kurde jakbym chciał obejzec wstawki to bym odpalił gre! Tu chodzi o akcje - trudne, fajnie wygladające, bugi itd a nie chłam który Ty serwujesz.

(a nie sądze żeby tak było :hyhy: )
LOL
"-I've made really great combo movie!
-Who told you that?
-My mother, she's never wrong"
więc co tu dużo mówić jak będe miał chwilke to wrzuce na maximi moje "dzieła" i zobaczymy co z tego wyniknie ;)
Dobrze Ci radze, nie kompromituj sie. No chyba że nabajerujesz, ze jesteś ułomny i juggle robiłeś nogami - wtedy moze łykną (MOŻE).

Nic osobistego - potraktuj to jako ostrą krytykę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pytanko

Post autor: Wawrzyn »

LOL
"-I've made really great combo movie!
-Who told you that?
-My mother, she's never wrong"
:rotfl:

Juz nie krytykujmy tak mysle ze ponad polowa graczy z honmaru nie potrafila by sklecic chocby paru juggli z produkcji Pitrexa.
Tu nie chodzi aby montaż był fajny i aby 70% filmiku to były wstawki - kurde jakbym chciał obejzec wstawki to bym odpalił gre!
i tu sie zgadzam, zwlaszcza ze w prawie kazdym amatorskim filmiku wstawki sa mniej wiecej taki same, co z czasem irytuje.

Coz filmik sredni ale z maximi.mine.nu radze poczekac( :D ) na ACT 3 ale szczeze watpie czy bezdzie porownywalny chociazby do produkcji Mastera i Boskona bo wlasnie gracze takiego formatu zamieszczaja tam swoje "combo movie" ;)
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”