Odpowiedz do tematu
UMK3 i MKII: Puchar Rankingu [S1]
Autor Wiadomość
Doink 
Elite player

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury
Wysłany: 24-09-2011, 21:42   

Za dużo się dziady nauczyliście od pozostałych graczy :P , jesteście tylko kopiami :D Nie no bekę se kręce Dumian dobrze grał choć i mi zabrakło zimnej krwi w paru momentach.Przy stanie 3:2 dla Dumina przegrałem o cios mogło być 3:3 a było 4:2 i zabrakło motywacji w ostatniej walce.

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 25-09-2011, 12:45   

Doink (Scorpion, Kung Lao, Kitana, Raiden, Liu-Kang, Sub-Zero) 5:2 Martins (Reptile, Shang) ggs!!!

Szukam, szukam, zastanawiam się, ale nie przypominam sobie, żebym w ostatnim tysiącleciu pokonał Doinka w Portal Komnat. Biorąc pod uwagę ten fakt, potrafię sobie wyobrazić, że nie byłem faworytem tego spotkania i nikt się nie zdziwi bądź nie spoci słysząc wynik tej batalii. Moja dusza łka z tego powodu, wręcz jest rozrywana przez ból! Arghhhhhhhhhhhhhhh! ............... Dobra, nie martwcie się miałem kryzys, ale już mi lepiej. Osobiście uważam nawet, że momentami sięgałem zwycięzcy nawet do kolan :P Do następnego (przeze mnie wygranego :hyhy: ).
Ostatnio zmieniony przez Martins 25-09-2011, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  

hauwa 
Elite player

Wysłany: 25-09-2011, 16:24   

UMK 3

hauwa 5 - 3 Adept

Fiu fiu jak by to wróbelek Ćwirek powiedział. Walki naprawdę wyrównane. Drobny rewanżyk za porażkę w MK2 z Adeptem. GGS

Adept 

Zagram w: MK II, UMK3
Wysłany: 25-09-2011, 16:32   

Lepiej napisz ile Ci Doink zapłacił ;D

Adept 

Wysłany: 27-09-2011, 22:04   

MK II

Adept - Klemposs 5:1

Rozegraliśmy jednak ten mecz.

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

Wysłany: 27-09-2011, 23:08   

Hauwa (Kitana, Scorpion, Rayden, Sub, Mileena, Liu) 5:1 Martins (Reptile, Shang, Baraka) bgs!!!

Znowu wtopa, ale już się przyzwyczaiłem, chlip, chlip....Dzisiaj nie miałem swojego dnia i wyjątkowo nie jest to tania wymówka. Hauwa (jak zwykle :hyhy: ) zwierzał mi się apropos kiepskiego systemu MK2 i że woli UMK3, itp, itd. Niestety nie przeszkodziło mu to rozjechać mnie do jednego, kim tylko się dało. Dziękuję wyżej wymienionemu koledze, że zniszczył moje marzenia o zwycięstwie (kolejny już raz). Tak czy owak, powodzenia dalej ;)

Tylko Reptile'a żal..... :zalamany:

Adept 

Wysłany: 27-09-2011, 23:34   

Martins napisał/a:
Hauwa (Kitana, Scorpion, Rayden, Sub, Mileena, Liu) 5:1 Martins (Reptile, Shang, Baraka) bgs!!!

Znowu wtopa, ale już się przyzwyczaiłem, chlip, chlip....Dzisiaj nie miałem swojego dnia i wyjątkowo nie jest to tania wymówka. Hauwa (jak zwykle :hyhy: ) zwierzał mi się apropos kiepskiego systemu MK2 i że woli UMK3, itp, itd. Niestety nie przeszkodziło mu to rozjechać mnie do jednego, kim tylko się dało. Dziękuję wyżej wymienionemu koledze, że zniszczył moje marzenia o zwycięstwie (kolejny już raz). Tak czy owak, powodzenia dalej ;)

Tylko Reptile'a żal..... :zalamany:

To nakurwiaj trening, a nie marudź, że Ci ktoś zniszczył marzenia o zwycięstwie :p

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

Wysłany: 28-09-2011, 00:05   

Wolfbogard (Nightwolf, Jax, Kung, Liu, Scorpion, Kabal) 5:2 Martins (Liu-Kang) ggs!

Adept, dzięki za radę :hyhy: , ale marudzenie jest ciekawsze niż trening :P . Wracając do mojego cudownego pojedynku z Wolfem, "papierowy" faworyt ("praktyczny" raczej też) grał gorzej niż zazwyczaj, dlatego mogłem zabłysnąć. Nie bez powodu biorę najlepszego fajtera naszej planety, który wygrał wcześniej tyle turniejów, a mianowicie Liu-Kanga. Liczyłem na to, że on dużo trenował i ja obejmując go we władanie, posiądę jego skilla bez lat wyrzeczeń, których zapewne mały Liu niejednokrotnie doświadczał. Czy tego mi życzysz Panie Adepcie? Braku normalnego życia, kosztem ciężkich treningów? Zarywania weekendów na rzecz samo udoskonalania się w Świątyni Światła? Częstych wyjazdów, opuszczania przyjęć w gronie rodziny, pastorałek, świąt, imprez okolicznościowych, które tak pozytywnie kształtują moje życie towarzyskie? Przykro mi, wolę poczekać, aż cała polska scena wyjedzie na weekend na zawody do Prędocina i szybko zorganizuję swój własny honmarowy turek, który wygram i ujrzę się na piedestale wiecznej sławy i ujrzę się na piedestale własnej rozkoszy.....Wolf, Hauwa - powodzenia dalej :)

EDIT: Generalnie to powodzenia wszystkim, którzy pozostali jeszcze w grze, niech wygra lepszy!

Adept 

Wysłany: 29-09-2011, 06:59   

Adept - Doink 4:5

%R@#&*(@798@$ *^ *@& o jedno podcięcie. CO ZA LUJ!!! Jeszcze mi groził kiedy przegrywał! Zbanować go! ;D

Doink 
Elite player

Wysłany: 29-09-2011, 11:15   

Potwierdzam wynik :) Co do tego kto komu groził to jest na nagraniu :P Chcesz żebym je udostępnił ?

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

Wysłany: 29-09-2011, 11:48   

Doink napisał/a:
Potwierdzam wynik :) Co do tego kto komu groził to jest na nagraniu :P Chcesz żebym je udostępnił ?

Tak, chcę.

Vert 
Master

Wysłany: 29-09-2011, 13:57   

Adept napisał/a:
Adept - Doink 4:5

%R@#&*(@798@$ *^ *@& o jedno podcięcie. CO ZA LUJ!!! Jeszcze mi groził kiedy przegrywał! Zbanować go! ;D

Zapomniales dodac, ze odegrasz sie w Krakowie :D

Doink 
Elite player

Wysłany: 29-09-2011, 14:07   

Martins napisał/a:
Tak, chcę.

Mówisz masz :)

http://chomikuj.pl/Honmar...1054945301.krec

WolfBogard 
Grand Master

PSN ID: MoonSpell83
Zagram w: MK, SF
Wysłany: 02-10-2011, 23:53   

Dobra, nie bylo mnie przez weekend jako, ze bylem w Lodzi. Jakos od jutra mozemy dzialac dalej ;]

Doink 
Elite player

Wysłany: 06-10-2011, 15:25   

UMK3
Doink(5)-WolfBogard(0)

No cóż Wolf'a MK9 pochłonęło raczej całkowicie, stąd ten wynik.Sam przyznał ,że ostatnio rzadko grywa w retro Mortale.Dzięki za grę.