tekken a makra

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Siasio89
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 05-01-2008, 11:50

tekken a makra

Post autor: Siasio89 »

Nieraz odczuwam wrażenie, że ludzie grający w t3 online używają makra (programowalne przyciski na klawiaturze) albo jakichś innych trików. Czy się z tym zgadzacie? I jak mieć równe szanse z takimi cheaterami?
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: tekken a makra

Post autor: KRELIAN »

Swego czasu na serwie siedział jeden rosyjski gracz (nie pamiętam ksywy), który otwarcie pisał, że z tego korzysta. Cóż jednak z tego, że elektron wchodził mu czysto co sekundę, jak brakowało mu pozostałych składowych.

Jeśli kogoś to bawi to niech korzysta, jednak bez skilla i ogrania niewiele to pomoże.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: tekken a makra

Post autor: K' »

Pamiętam typa - robił na kaillerze prawie zawsze EWGF b,f+2,1,2 EWGF, + strasznie woził się, że ma najszybszego wavedasha itp. Dla mnie rzecz śmieszna bo pomijajać braki w normalnym gameplayu wszystkie elementy, które miały "błyszczeć" zawdzięczał makrom. To tak jak by jeździć samochodzem, którego ktoś inny prowadzi, a później szczycić się tym jak to genialnie potrafimy prowadzić.
Awatar użytkownika
diabol
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 81
Rejestracja: 29-09-2007, 09:03
Lokalizacja: Coventry
Ogrywam: Tekken 3,5

Re: tekken a makra

Post autor: diabol »

Też go pamiętam, koleś miał różne nicki, ale najczęsciej można go było spotkac pod nickiem spawn (o ile mówimy o tej samej osobie, ale raczej tak). Kiedyś nawet nagrał naszą walkę, w której to od razu widac, ze coś jest nie tak, zwłaszcza ze względu na ten jego 'nienaturalny' dasz. Z resztą tu można zobaczyć, ja to ten po lewej jakby co. A jeśli chodzi o szanse z takimi graczami na wspomagaczach, to skill i znajomość gry dają więcej niż te makra całe.
________________________________________________________
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: tekken a makra

Post autor: bartaaz »

Co do idioty to po 2 meczu z nim w 2009(jak to fajnie brzmi :) powiedziałem mu że to nie możliwe, stwierdził że on nagrał swój movement na macro tylko bo jest zmęczony czy cośtam :) k' się mylisz:) on na tych makrach miał ustawione ewgf bf212 wdewgf , notabene i tak lałem go jin vs jin jak szm.... :) Jak porównać t3 z 3rd strike to i tak te makra to pikuś :kwasny:Ogólnie w tej grze rzeczywiście macra tylko pod dasza bo wszystko inne robisz normalnie.
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: tekken a makra

Post autor: psycho4rent »

diabol pisze:zwłaszcza ze względu na ten jego 'nienaturalny' dasz.
bez kitu dziwaczny jakiś, taki krótki i zawsze dokładny.
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Siasio89
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 05-01-2008, 11:50

Re: tekken a makra

Post autor: Siasio89 »

ja jeszcze mogę zrozumieć jak ktoś robi szybkiego elektryka, ale jak typ robi go co respawn i tak przez kilka walk, to palce by mi odpadły :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”