Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: KRELIAN
26-11-2011, 15:50
Spam z tematu Polish Online Tekken Crash
Autor Wiadomość
Widowmaker.PL 
Master

PSN ID: WidowmakerPL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 17-11-2011, 22:29   

Lukasz nie badz taki arogancki jak Hobbith i nie rob double postow!

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-11-2011, 11:17   

Nie wiem jak Wy ale ja sadze, ze powinnismy jakos zareagowac na takie przejawy arogancji, jakiej ostanimi czasy jestesmy swiadkami. Jakies pomysly?

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 18-11-2011, 16:20   

Tundra napisał/a:
KBB ma "Weltschmerz" , 15 lat, bądźcie wyrozumiali:D

http://www.youtube.com/wa...sjeBK-qM#t=182s
W realu jak i w necie, zawsze zabawny.
I nie musisz zmyślać moich danych personalnych, jesteś wystarczająco zabawny bez tego.

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 18-11-2011, 18:11   

Ja nie mam życia? To Ty po przeczytaniu jednego mojego posta skaczesz jak małpa na sznurku, po co Ci to pajacowanie?

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 24-11-2011, 20:57   

Widowmaker.PL napisał/a:
nie tak arogancko Olek

Jak to dobrze, że mam dystans do internetowych pozerów.
Chyba za bardzo się mną przejmujesz, stwierdzam brak życia prywatnego, ewentualnie niezrozumiałą chęć dopier***enia komuś, co w tym przypadku nie ma żadnego sensu.
Nota bene, przestaję się już bawić w fora bijatykowe, ostatnio nic mnie na nich pozytywnego nie spotkało, zatem dziękuję przeciwnym drużynom i powodzenia dalej. Życzę wszystkiego dobrego.

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 24-11-2011, 22:23   

KBB napisał/a:
Widowmaker.PL napisał/a:
nie tak arogancko Olek

Chyba za bardzo się mną przejmujesz, stwierdzam brak życia prywatnego, ewentualnie niezrozumiałą chęć dopier***enia komuś, co w tym przypadku nie ma żadnego sensu.

Nie pochlebiaj sobie. Madra decyzja, wszystkim nam wyjdzie to na zdrowie.

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 25-11-2011, 15:08   

Widowmaker.PL napisał/a:
KBB napisał/a:
Widowmaker.PL napisał/a:
nie tak arogancko Olek

Nie pochlebiaj sobie. Madra decyzja, wszystkim nam wyjdzie to na zdrowie.

Wszyscy to mają w dupie, tylko Ty się przejmujesz, ogarnij się w końcu i znajdź zajęcie. :looka:

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 25-11-2011, 16:55   

widze, ze faktycznie przestales sie bawic w fora bijatykowe. Ja akurat mam takie zajecie, o ktorym ty se mozesz pomazyc conajwyzej, wiec japa szczeniaku.

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 25-11-2011, 22:28   

Widowmaker.PL napisał/a:
widze, ze faktycznie przestales sie bawic w fora bijatykowe. Ja akurat mam takie zajecie, o ktorym ty se mozesz pomazyc conajwyzej, wiec japa szczeniaku.

Trzepiesz perskie dywany pewnie, bo patrząc na ortografię i na to, że się ciągle napinasz zza klawiatury nie mogę niczego innego wymyślić. Jeśli masz jakieś poważne zajęcie, to strasznie się ośmieszasz swoimi wypowiedziami.
Ostatnio zmieniony przez KBB 25-11-2011, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  

Tundra 
Master

PSN ID: Inkverin
Wysłany: 25-11-2011, 22:32   

Ehh te emocje niepotrzebne. Moga grac we dwie osoby, ale mozecie przegrac 4 razy maks. Subtag come on graj, jak cos to oddajcie walke ale najlepiej zagrac.

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 25-11-2011, 22:37   

Po prostu nie pozwole zeby jakis kretynski szczeniak mi pyskowal, akurat bardzo duzo mnie obchodzi co on o mnie mysli:D Ten twoj idiotyczny tekst o arogancji Hobbitha za to wcale nie osmieszyl ciebie, nic a nic, wogole.

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 25-11-2011, 22:41   

Widowmaker.PL napisał/a:
Po prostu nie pozwole zeby jakis kretynski szczeniak mi pyskowal, akurat bardzo duzo mnie obchodzi co on o mnie mysli:D Ten twoj idiotyczny tekst o arogancji Hobbitha za to wcale nie osmieszyl ciebie, nic a nic, wogole.

A to już nie mnie oceniać, jak już wspomniałem, nie obchodzi mnie, co o tym ktoś sądzi. Wydaje mi się, że masz problemy z osobowością, bo chyba sam nie wiesz do końca ile masz lat. Przydałby Ci się psycholog, nie żartuję.

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 25-11-2011, 22:52   

naprawde jestes na tyle ograniczony, ze uwiezyles, ze nie wiem ile mam lat tak? i mi jest potrzebny lekarz? ludzie trzymajcie mnie xD

Tundra 
Master

PSN ID: Inkverin
Wysłany: 25-11-2011, 23:02   

kur** koniec offtopa. Jeszcze jeden glupi post i poleca warny. Wyzywajcie sie na priw.

KBB
[Usunięty]

Wysłany: 25-11-2011, 23:04   

Hehe, jestem młodzian, ale potrafię stwierdzić, że masz max 14 lat i próbujesz coś udowodnić w internecie, nie wiem co i nie życzę Ci powodzenia. Jak byłem młodszy, to też w internecie lubiłem kreować się na kogoś, kim nie jestem, taki już urok tego wynalazku. Jesteś żywym dowodem na to, że net robi straszną wodę z mózgu, ale myślę, że dasz radę z tego wybrnąć. Oszczędzę sobie już jednak czasu, bo widzę, że należysz do ludzi, którzy czują się pewni siebie, pisząc ostatnie zdanie, a ja nie dążę do wzajemnego dop*dalania sobie, tylko do wyciągania wniosków. Niepotrzebnie bawiłem się w offtopicowanie z Tobą, choć z drugiej strony wiem już przynajmniej, że nie jesteś szczery w swoich wypowiedziach, ale w sumie w dupie to już mam. Z góry mówię, że nie będę się już wdawał w dalszą polemikę, bo szkoda na Ciebie liter.
Życzę wszystkiego dobrego