Odpowiedz do tematu
Granie online
Autor Wiadomość
Saerlas 
Użytkownik

GamerTag: Searlas
Zagram w: any2D
Wysłany: 30-08-2012, 13:41   Granie online

Z uwagi na to, że mając X360, widzę pustki na serwerach (Blazblue), chciałem zapytać jak sprawa grania w bitki po sieci wygląda na PS3. Czy tak samo jest problem z ludźmi do gry? Da się znaleźć graczy, którzy nie przeskakują ciągle na nowe tytuły? Konsolka sony jest kilka razy bardziej popularna u azjatów od klocka, dużo ich gra? Głównie chodzi mi o bijatyki 2d - kof, sf, blazblue

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 30-08-2012, 14:14   

Od trzech miesięcy gram online na PS3 w SF4 i mogę Ci zakomunikować, że luda jest w uj i trochę, więc jeśli przerzucisz się na konsolę Sony, na pewno nie będziesz narzekał na brak chłopków do kopania z całego świata. Co do narodowości grających, to sporo jest Niemców, Brytyjczyków, Włochów, Francuzów, Amerykanów, Hiszpanów, Japońców, Hongkongczyków (hehe), Meksykanów, Kanadyjczyków, Brazylijczyków i Chilijczyków. Osobiście spotkałem jeszcze jakiegoś kolesia z RPA, Indii (!!!), kilku Szwedów, dwóch lub trzech Norwegów, Belgów, Holendrów, Rosjan, Portugalczyków, Irlandczyków oraz Duńczyków. Poza tym gra kilku...Polaków!!! Jak widzisz jest w czym wybierać. Netplay moim zdaniem też jest przyzwoity, dlatego nie raz w zajebistych warunkach mogę rozegrać walkę z Brazylią lub Meksykiem.

Jeśli chodzi o pozostałe bijatyki, to nie wiem co jest grane, ale w KOF13 popykuje podobno taki jeden chłopczyna (z tego forum), to go zapytam, jak się sprawy mają.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 30-08-2012, 16:24   

Odkąd pojawiły się godne bitki na X360 i PS3 nie udało mi się jeszcze zebrać na turniej online choćby 8 osób w przypadku Xa. Najlepiej było to widoczne na pierwszym turze TK6 tuż po premierze, gdzie na PS3 wystartowało 45 osób przy 8 na Xa, z czego połowa z tej ósemki nie grała.

Jeśli chodzi o 2d to był jeden wyjątek w przypadku SF4 (porównywalna frekwencja na X360 i PS3), ale też tylko dlatego, że wiele osób nie skapnęło się jeszcze, że PS3 jest lepsze. Teraz już większość o tym wie, dlatego sprawa wygląda tak a nie inaczej.

Randomów pewnie zawsze znajdziesz na dowolnej konsoli, ale już ustawki na wysokim poziomie z Polakami istnieją w większości na PS3. Bo kto by grał na Xboxie na poważnie w bijatyki ;]. Żeby nie było, jestem fanboyem Sony, ale też mam Xa, Wii i inne rupiecie, dlatego wiem co piszę ;].

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!