Brak połączenia z Emu-Russia

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Trampki Jezusa
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 30-01-2008, 15:20
Lokalizacja: Eudezet

Brak połączenia z Emu-Russia

Post autor: Trampki Jezusa »

Siemanko.

Problem pojawił się prosto z dupy, nic nie było grzebane w systemie, ustawieniach internetu czy czymkolwiek innym. Do rzeczy: najpopularniejszym serwerem do pogrania sobie w Tekkena jest obecnie Emu-Russia (co mnie bardzo dziwi, ponieważ EmuParadise oferuje o wiele bardziej komfortowe warunki grania a ciągle stoi pusty, jak mój portfel po weekendzie). Jednak ostatnio nie mogę się z tym serwerem połączyć (wieczne "connecting..."). Grałem na nim od dawien dawna a tu nagle taka niemiła niespodzianka. Myślałem, że jest to spowodowane awarią serwa czy coś w ten deseń, jednak w zakładce gier oczekujących widać, że serwer działa, bo są na nim aktywni użytkownicy z postawionymi grami.

Czy ktoś wie co może być problemem?
"Choćby piwo było z gówna nic mu w smaku nie dorówna"
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Brak połączenia z Emu-Russia

Post autor: Chris »

Zakładam, że ogarniasz sposó funkcjonowania serwera i nie przegapiłbyś jeśli by np. zmniejszyli całkowitą liczbę slotów dla graczy. Przepełniony serwer mógłby powodować identyczne objawy na twoim komputerze.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”