W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: Martins »

Najoryginalniejszy temat świata dzięki mojej pysznej osobie wreszcie zasilił szeregi Honka. Kanpai!!!! Jeśli jesteś powracającym po wielu latach banicji Arucardo, który pragnie odzyskać swoją niegdyś utraconą wysokiej klasy liczbę postów lub po prostu pragniesz dogonić mistrza w swoim fachu, czyli legendę portalu SubZero w ilości napisanych wiadomości, zmieniających świat na lepsze, to jest temat dla ciebie drogi honmarowiczu. Napisz w co grasz pomiędzy pracą, snem i załatwianiem czynności fizjologicznych.

Może ja zacznę, żeby ośmielić zawstydzonych i niezdecydowanych: Gołe Baby 5 (DOA5) oraz Guacamelee!!! Pierwsza to bijatyczka z klasą, a druga to kapitalna platformówka w stylu Metroida polana latynoskim sosem. Obie produkcje mogę ze szczerego serca polecić wszystkim ludziom na świecie!!!

P.S. Jak ktoś w uja pogrywa, też może napisać, nie ma problemu.
Ostatnio zmieniony 21-05-2013, 15:22 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
surkabm12434
Grand Master
Grand Master
Posty: 352
Rejestracja: 16-09-2010, 15:27
Ogrywam: TT2 Scyrim
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: surkabm12434 »

Ja w wolnym czasie sobie pogrywam w League of Legends oraz Tekken Tag Tournament 2 :D
Aktualnie większą uwagę przykuwam do Lol'a bo tekken troche się znudził :zalamany:
PUSTO
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: Wawrzyn »

Starcraft II: Heart of the swarm, Travian
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: J.a.r.e.k. »

Chętnie zabiorę głos w tej ciekawej dyskusji. Nie znalazłem niestety wolnego miejsca w wymienionych przez Aautora tematu odstępach czasu, ale napiszę, w co gram kiedy faktycznie mam czas (wiem że Autor właśnie zapłonął z ciekawości), a więc....

1) Skyrim
Obrazek
Niekończąca się, pełna przygód podróż po nordyckim świecie, przepełniona balladami o smokach, opowieściami poszukiwaczy skarbów przy kuflu piwa w przydrożnej gospodzie, krwawej walki z olbrzymami pośród skalnych ostępów oraz pustoszenia krasnoludzkich twierdz, skrytych głęboko w ziemi, pomiędzy grobowcami pradawnych przodków, a siedzibamy nocnych troli. Przepiękna fabuła, masa wartkiej akcji, aż czuje się w nozdrzach zapach pieczonego lisa. Postanowiłem sobie, że będę starał się zajrzeć pod każdy krzaczek tej przeogromnej krainy i tak się właśnie stanie, że chyba nigdy tej gry nie ukończę.

2) Left 4 Dead 2
Obrazek
Gra, która chyba nigdy mi się nie znudzi ze względu na charakter rozgrywki. Bardzo wciągająca walka o życie 4 osobowej grupy ludzi, których losy ważą się każdej minuty. Czy w świecie pełnym szalejących, zainfekowanych nieumarłych, odnajdą swoją tożsamość, a przede wszystkim szansę na przeżycie (i kolejny magazynek amunicji)?. To taki Resident Evil Online, z unikalnym, mającym w sobie ten niezwykły magnes (jak wiekszość gier z nieumarłymi) klimacie. Poczujcie tą charakterystyczną ciszę, w miasteczku pełnym ulicznych zaułków, w którym dosłownie za 5 minut rozpęta się piekło a spomiędzy biegnących szaleńczo rozwrzeszcanych nieumarłych wyłoni się Tank! "I need ammo!".

3) The Testament of SH
Obrazek
Kolejna z serii przygód kultowego detektywa. Przechodzę sukcesywnie wszystkie części jakie wychodzą z szacunku dla tematu, za którym szaleję.
Jakość fabuły i wykonania płynie przez kolejne tytuły sinusoidalnie, ale ta pozycja jest po prostu moim obowiązkiem. Seria bardziej dla fanów nie tyle gatunku co postaci.


4) Broken Sword The Shadow of the Templars
Obrazek
Zbliża się pora wakacyjna, a więc tym samym przychodzi czas na co moi mili...?
Tak jest na kolejne anno domini 2013 przejście wspaniałej sagi Broken Sword. Templariusze, nadchodzę!
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: Oscar »

J.a.r.e.k., ładnie rozwinięty post.

W nic ponieważ znalazłem czasochłonną pracę (WRESZCIE!).
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: gascan »

w nic
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: caradolph »

TTT2, KOF 2002 UM, Tenchu 3 i niedługo zabieram się za Fatal Shadows.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: Oscar »

Ja niedługo wezmę się za grę pod spodem na ps3 ponieważ brakuje mi niewiele do platki.
Obrazek
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: Martins »

Mam nadzieję, że trofea online już odbębniłeś, bo wiadomo jak jest z EA i serwerami gier, które nie są aktualnie na topie...
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: Chris »

Martins, nikt poza tobą nie onanizuje się zdobywaniem trofeów na maxa. bTW , ja czekam na WWE 2K14!
Obrazek
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: wf6608 »

Ja sobie przełażę jedyną i niepowtarzalną serię (przynajmniej te lepsze części) o chodzących i strzelających chłopkach: Contra! O ile jedynka i Super C jako tako poszły (przyznaję, bez Spread Guna bym nie podołał), tak Contra III to jakaś masakra. Na Normalu nie mogę przebić się przez trzeci poziom, a nie wspomne nawet (ups, właśnie wspominam), że żeby zobaczyć prawdziwe zakończenie, to trzeba ukończyć grę na Hardzie.
Grał ktoś i poleca jakieś Contry z konsolek Sony? Z tego co widziałem, to jedynie Shattered Soldier wygląda, jakby trzymał poziom.

Poza tym? Oczywiście bitki - wszystkiego po trochu, ale z przewagą VF5FS i SamSho 2.
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: Oscar »

Martins pisze:Mam nadzieję, że trofea online już odbębniłeś, bo wiadomo jak jest z EA i serwerami gier, które nie są aktualnie na topie...
Dzięki za troskę stary ;) Właśnie maltretuje Lv 20 (granie online). Serwer EA odciął dodatkowe bonusy za które wpada całkiem dobrze expertyza. Czemu odciął ? Chyba powód jest banalnie prosty - wyszła F13.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: Chris »

wf, shattered soldier jest słabe.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: caradolph »

Neo Contra moim zdaniem najlepsza jeśli chodzi o PS2.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: W co teraz sobie (i nikomu innemu) grasz?

Post autor: gascan »

wf6608 pisze:Ja sobie przełażę jedyną i niepowtarzalną serię (przynajmniej te lepsze części) o chodzących i strzelających chłopkach: Contra! O ile jedynka i Super C jako tako poszły (przyznaję, bez Spread Guna bym nie podołał), tak Contra III to jakaś masakra. Na Normalu nie mogę przebić się przez trzeci poziom, a nie wspomne nawet (ups, właśnie wspominam), że żeby zobaczyć prawdziwe zakończenie, to trzeba ukończyć grę na Hardzie.
Grał ktoś i poleca jakieś Contry z konsolek Sony? Z tego co widziałem, to jedynie Shattered Soldier wygląda, jakby trzymał poziom.

Poza tym? Oczywiście bitki - wszystkiego po trochu, ale z przewagą VF5FS i SamSho 2.
Contra SS to jedyna słuszna kontra na playstationach inne to jakieś śmieszne imitacje. Contra hard corps na mega drive też jest przejebana i za trudna.
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”