TEKKEN REVOLUTION

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
NoStress_PL
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 89
Rejestracja: 10-03-2012, 15:57
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: NoStress_PL »

Lipa- Bo ten tekken jest stworzony dla takich graczy jak ty. Revolution ssie w porównaniu do innych części. Zakładam,że nie umiałeś nauczyć się ani jednego juggla stąd te nastawienie do Taga i innych części tekkena. To tanie badziewie jest dobre na 10 min gry- potem się nudzi granie przeciwko ludziom,którzy robią w kółko to samo z nadzieją,że wejdę.'-' No sory lili grająca na samo b+1+2 ( nie wiem czy dobrze napisałem) jest dobra?Wszyscy grają na to samo i wszystkich pokonuje się z palcem w dupie. Nie mam zamiaru obrażać graczy grający w tą część,ale moje zdanie jest takie,że w revolution grają ludzie którzy mają 0-we pojęcie o tekkenie i grają w to tylko po to bo jest " za darmo ". Co do przebierania postaci,to zapewne masz inne poczucie humoru. Mnie osobiście śmieszy widok Jina czy Jinpachiego przebranych za różowo w skrzydełkach. Od razu gra się lepiej.Ale wybacz w revolution masz bogaty kolor tła. " he,he ". Nie obrażam Cię czy się z Ciebie śmieje,po prostu revolution MOIM zdaniem ssie i jest tanią gierką dla amatorów takich jak Ty. c:
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: HiKrush »

EDIT: Po co ta wojna i tłumaczenia. Revo jest świetną rozrywką dla "prosa" i cudowną iluzją skilla dla "nooba". Każdemu według potrzeb, po co się siepać jakby gadanie Lipy, czy miliona mu podobnych proplejerów miało sprawić, że ktokolwiek przestanie grać w TT2.
Bagiety już jado
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Adi_Rash »

NoStress_PL pisze:To tanie badziewie jest dobre na 10 min gry- potem się nudzi granie przeciwko ludziom,którzy robią w kółko to samo z nadzieją,że wejdę.'-'
NoStress_PL pisze:Wszyscy grają na to samo i wszystkich pokonuje się z palcem w dupie.
Dokładnie, mam podobne zdanie. Teraz jak po update'cie nie dają tych "ticketów" to nie ma sensu nawet włączać na 5 walk.
Jak kogo interesuje, to może ew. "pucharki" sobie powbijać na konto PSN i nic poza tym

Grając bez tych wszystkich dodatków typu jakieś super extra gówna z efektami to gra się przyjemnie (ale do czasu... kiedyś się te "coinsy" skończą, a raczej po 5-ciu walkach)... Ogólnie rzecz biorąc jak na darmową grę - ujdzie w tłoku. No ale nie do końca jest darmowa, bo jakby ktoś zachciał grać jak w "normalną" to niepotrzebnie straciły w pip kasy.
Lipa
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 25-12-2006, 13:11
Lokalizacja: Stolica

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Lipa »

NoStress_PL pisze:Lipa- Bo ten tekken jest stworzony dla takich graczy jak ty. Revolution ssie w porównaniu do innych części. Zakładam,że nie umiałeś nauczyć się ani jednego juggla stąd te nastawienie do Taga i innych części tekkena. To tanie badziewie jest dobre na 10 min gry- potem się nudzi granie przeciwko ludziom,którzy robią w kółko to samo z nadzieją,że wejdę.'-' No sory lili grająca na samo b+1+2 ( nie wiem czy dobrze napisałem) jest dobra?Wszyscy grają na to samo i wszystkich pokonuje się z palcem w dupie. Nie mam zamiaru obrażać graczy grający w tą część,ale moje zdanie jest takie,że w revolution grają ludzie którzy mają 0-we pojęcie o tekkenie i grają w to tylko po to bo jest " za darmo ". Co do przebierania postaci,to zapewne masz inne poczucie humoru. Mnie osobiście śmieszy widok Jina czy Jinpachiego przebranych za różowo w skrzydełkach. Od razu gra się lepiej.Ale wybacz w revolution masz bogaty kolor tła. " he,he ". Nie obrażam Cię czy się z Ciebie śmieje,po prostu revolution MOIM zdaniem ssie i jest tanią gierką dla amatorów takich jak Ty. c:
Nie uważam żebyś mnie nie obrażał. Uważam też, że leczysz jakiś kompleks podkreślając moją amatorszczyznę i wysnuwając bezpodstawne wnioski na temat tego ile, w co i od kiedy gram. Nie wiem do czego się odnosisz i nie rozumiem o co Ci chodzi. Nawet się nie będę starał. Nie che mi się tego rozwijać więc niech Ci będzie - jesteś hardkorem i prze prosem ;) mam nadzieję, że dzięki temu zyskałeś więcej pewności siebie i pomoże Ci to w prawdziwym życiu (szczerze). Poziom tej dyskusji jest jednak mierny więc to wszystko co mam do powiedzenia.
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: blaugrana20 »

wedlug mnie jest to najgorszy tekken , wypuszczonych polprodukt za darmo , brak wielu postaci , jakies słitaśne super ciosy i od groma fajerwerkow oczoje***ch towarzyszace ciosom , brak vs ( i nie bedzie vs bo Harada juz o tym pisal)

Dla mnie jest to podwalina pod T VS SF i mam nadzieje ze Harda mowiac ze nie wszystkie tekkeny takie beda mial na mysli juz T7
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Ren »

Od dzisiaj nie gram w to gówno, na ok. 60 walk trafiam na 2-3 graczy ktorzy coś potrafią, reszta to jakieś nooby i kazdy gra tak samo(spam inv. move, law i lili z podcinkami itd.). Dodatkowo irytuje odblokowywanie postaci, za stary jestem na taki grind. Gdyby chociaż można było sobie kupić każdą postać osobno...
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

Widze, że nowe postacie dodali, coś wiecie o Eddym może? Czy wejdzie do gry?
Awatar użytkownika
Gon-SH
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-03-2013, 17:38
Ogrywam: Tekken

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Gon-SH »

Co za nowe postacie ? Nie miałem żadnego update'a.
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

Xiaoyu, Hwoarang, Jin.. O te mi chodzi, widocznie już wcześniej je dali, bo ja niedawno dopiero PS3 odpaliłem i zobaczyłem :D
Awatar użytkownika
Fel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 17-04-2007, 07:04
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Fel »

Tak, doszedł też Kunimitsu, ale zgadzam się z postami powyżej - ten Tekken ssie. Nie dość, że poziom graczy jest znacznie niższy niż TTT2 online, to jeszcze te specjalne ciosy spłycają grę. Większa część rozgrywki polega na zgadywaniu, czy po zblokowanym ataku przeciwnika zrobi supera czy nie. Lwia część ludzi naiwnie wierzy, że dzięki temu uniknie karania...
Z drugiej strony, finansowo to chyba dobry krok Namco, bo od cholery ludzi ma dodatkowe stroje (na co w życiu bym kasy nie stracił), a skoro wydają na to, to pewnie tickety też kupują. Ludzie są dziwni :P
Awatar użytkownika
Gon-SH
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-03-2013, 17:38
Ogrywam: Tekken

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Gon-SH »

Tekken może i byłby nienajgorszy gdyby nie te specjale i te odblokowywanie postaci. Z tym to Namco poleciało, gdyby nikt nie miał nic do roboty tylko siedziec na online i czekać na gifty , grając postaciami którymi grać sie nie umie czekając na Steve'a. Polecieli.
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

Odkrył ktoś z Was już Kunumitsu? Bo mi ciągle syfiaste postaci daje. Kilka kont zrobiłem i wszystkimi po 1000gift jak wbije to daje Leo -,-
Awatar użytkownika
Gon-SH
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-03-2013, 17:38
Ogrywam: Tekken

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Gon-SH »

Ja Kunimitsu miałem od 7000 gift. Zastanawiam sie od ilu jest Steve ?
Awatar użytkownika
AfrQ
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 18-05-2013, 12:01
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Ogrywam: Tekken 6
Kontakt:

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: AfrQ »

Losowo daje widocznie. Kurcze to nic, tylko nowe konta robić by zdobyć postać wymarzoną hehe :D
Awatar użytkownika
Gon-SH
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 26-03-2013, 17:38
Ogrywam: Tekken

Re: TEKKEN REVOLUTION

Post autor: Gon-SH »

Mi sie wydaje że daje cały czas tak samo. Od 1000 gift jest Leo , od 7000 gift jest Kunimitsu. Pewności nie mam.niech sie wypowie ktoś kto ma ponad 30000 gift.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”