Odpowiedz do tematu
T5:DR/T6 na pc (ppsspp)
Autor Wiadomość
Arden 
Beginner

Wysłany: 13-05-2014, 18:08   

Galaxy S4 jako psp. Jeśłi masz root andka i pada od ps3 to polecam sparować smartphona z padem. Zabawa jest przednia, tylko jakąś podstawkę sobie trzeba wykombinować.

Co do tematu, to rozwiązałem problem niebieskiej kropki, zainstalowałem jedną z najstarszych wersji hamachi 1.0.3.0. Jednak nadal walczę gdy przy ping'owaniu wyskakuje "Upłyną limit czasu żądania"(dziwne tylko przy jednej osobie mam ten komunikat), w lobby widzi, grać można ale z tym komunikatem wiążą się lagi, ale jeśli ping macie coś koło 50~70 ms grajcie śmiało.

W tunngle nadal nie wiem dlaczego nie widać nic w lobby, w adhocserver widać połączenie (mac i ip).
Co do problemu parę postów wyżej to czy u osoby hostującej widać czy ktoś się połączyło? Na adhocserver powinny wyskoczyć kto z jakim adresem mac i jakim ip się łączy.

mg1987 
Support

GamerTag: Lord Mg PL
Zagram w: Jestem otwarty na propozycje
Steam ID: mg
Wysłany: 17-05-2014, 22:16   

Chyba znaleźliśmy problem - w tunngle nie działa, przez zewnętrzne ip nie działa, ale przez hamachi i evolve już jest wszystko ok.

Bury 
Grand Master
f,N,d,d/f~f,N..5/sek

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Tekken 3. TTT.Q3A
Wysłany: 05-01-2015, 15:02   

Witam
Od jakiegos czasu gram w t6 na tablecie i ciekawi mnie czy jest mozliwosc odpalenia gry online na androidzie? W temacie pojawa sie tylko wzmianka o emulacji na andku ale temat nie zostal rozwiniety, na standardowej konfiguracji emulatora po wejsciu w tryb gry network jest ikonka laczenia i dalej nic :-)

Jeszcze mam pytanie : czy jest mozliwosc takiej konfiguracjiy by zaczynac gre jako player 2?:-)

KaziuJumper 
Użytkownik

PSN ID: KaziuJumper
Zagram w: tekkeny offline
Wysłany: 05-01-2015, 19:00   

W DR można grać po prawej stronie.

W T6 też się da ale za pomocą pluginu cwcheat, na tym emulatorze ppsspp niby też da się go ustawić.

dyd 
Beginner

Steam ID: dydzio
Wysłany: 27-10-2016, 20:00   

Jakby kogoś jeszcze interesowało jak sprawa wygląda w 2016: http://www.honmaru.pl/forum/viewtopic.php?t=3758