Pytanko o Tekkeny na Mame

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kris85
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 11-05-2014, 17:26
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Jak ogarnę co i jak to można grać ;)
Kontakt:

Pytanko o Tekkeny na Mame

Post autor: kris85 »

Witam zbudowałem własny automat i mam parę pytań:
1. Czemu w Tekkenach na Mame nie można odblokowywać postaci po przejściu gry tylko przez cheaty ;(
2. W tekkenach nawet jak się uruchomi cheaty to nie ma wszystkich postaci takich jak Gon, Dr boskonovitch itd.
3. W żadnej wersji tekkena na Mame nie ma ending story. można to jakoś odblokować versja JAPAN, US
4. Czy wie ktoś skąd ściągnąć działającą wersje tekkena 4,5 na Mame ??
5.Czy w TTT można odblokować unknown czy tylko na konsoli ??
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Pytanko o Tekkeny na Mame

Post autor: SubZero »

1. Postacie na automatach odblokowywały się nie po przejściu gry tylko po określonym czasie działania maszyny.
2. Gon i doktorek to postacie występujące tylko w wersji na konsole.
3. Na automatach tego po prostu nie ma.
4. http://www.retroroms.info/index.php ale czy będą działające to nie wiem, T4 chyba nawet jakoś znośnie na MAME działał, ale T5 raczej nie.
5. Tylko na konsoli.
Awatar użytkownika
kris85
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 11-05-2014, 17:26
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Jak ogarnę co i jak to można grać ;)
Kontakt:

Re: Pytanko o Tekkeny na Mame

Post autor: kris85 »

SubZero pisze:1. Postacie na automatach odblokowywały się nie po przejściu gry tylko po określonym czasie działania maszyny.
2. Gon i doktorek to postacie występujące tylko w wersji na konsole.
3. Na automatach tego po prostu nie ma.
4. http://www.retroroms.info/index.php ale czy będą działające to nie wiem, T4 chyba nawet jakoś znośnie na MAME działał, ale T5 raczej nie.
5. Tylko na konsoli.
Wychodzi na to że na salonach na których grałem była wsadzona konsola z wrzutnikiem monet bo ending, gon,bosco były szkoda że na Automatach nie ma trzeba będzie grać na wersji konsolowej.
Niestety ta wersja też nie działa, wychodzi na to że to zależy od wersji mame bo 4 jak i 5 działały na jakieś wersji mame świetnie, dam sobie rękę uciąć bo grałem jakiś czas temu tylko nie pamiętam jaka to była wersja tyle jest tych wersji modowanych itd.
Dziękuje za szybką odpowiedz i rozwianie wątpliwości pozdrawiam ;)
W sumie ostatnie pytanie czy już można grać w tekkena taga i Killer instinct 2online ??
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Pytanko o Tekkeny na Mame

Post autor: SubZero »

T4 i T5 nawet jeśli będą działać to będą wymagać dość potężnego sprzętu ze względu na brak wykorzystania przez MAME możliwości kart graficznych.

Tekken Tag (pierwszy) powinien działać online na nowszych wersjach MAMEppk (nawet chyba gdzieś na forum był o tym temat). Co do Killer Instinct sam osobiście bardzo nad tym ubolewam ale online nie bardzo da się grać bo na MAME gra bardzo szybko traciła synchronizację pomiędzy graczami. Online bez problemów da się grać w wersję na SNESa, nie wiem jak z wersją na N64 (Killer Instinct Gold).
Awatar użytkownika
kris85
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 11-05-2014, 17:26
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Jak ogarnę co i jak to można grać ;)
Kontakt:

Re: Pytanko o Tekkeny na Mame

Post autor: kris85 »

W sumie o sprzęt to się aż tak nie martwię jak emu ps2 i inne wymagające gry działają ;)
A to muszę sprawdzić czy TTT da się pograć online, trzeba wykorzystać automat :P
Kurde akurat Killer rrrrr nie działa online, wiesz 1 nie jest zła ale 2 to mmm, ale nie omieszkam sprawdzić na snesa i n64 dziękuje bardzo za pomoc pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”