Odpowiedz do tematu
Tekken 7 Online Cup - pierwszy turniej w TK7 na Honmaru!
Autor Wiadomość
dyd 
Beginner

Steam ID: dydzio
Wysłany: 25-06-2017, 15:41   

eustachy napisał/a:
dyd napisał/a:
Witam, nie wiem czemu dopiero dziś pomyślałem, by zobaczyć co się na Honmaru dzieje. Dawno temu grałem w T3 online, teraz trochę gram w T7 na PC od dnia wydania. Zapisałem się właśnie na turniej i dołączyłem do grupy Honmaru na Steam. Gdyby ktoś chciał mi pomóc nauczyć się lepiej grać to nie pogardzę - na turnieju pewnie dostanę ostre wciry :P

jak chcesz to mozemy pocwiczyc :) tez dopiero sie ucze t7. Nick w grze eustachy.

Możemy, to jest twój profil? http://steamcommunity.com/id/eustachy

Jak coś to mój jest tu: http://steamcommunity.com/id/dydzio

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 25-06-2017, 18:33   

Tak swoją drogą widzę że na XO nikt nie gra w TK7. Jeśli za tydzień nie zbierze się przynajmniej 8 osób to zrezygnuję z turnieju w tę wersję.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

eustachy 
Student

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Gre xD
Steam ID: ericsson19922
Wysłany: 26-06-2017, 21:43   

dyd napisał/a:
eustachy napisał/a:
dyd napisał/a:
Witam, nie wiem czemu dopiero dziś pomyślałem, by zobaczyć co się na Honmaru dzieje. Dawno temu grałem w T3 online, teraz trochę gram w T7 na PC od dnia wydania. Zapisałem się właśnie na turniej i dołączyłem do grupy Honmaru na Steam. Gdyby ktoś chciał mi pomóc nauczyć się lepiej grać to nie pogardzę - na turnieju pewnie dostanę ostre wciry :P

jak chcesz to mozemy pocwiczyc :) tez dopiero sie ucze t7. Nick w grze eustachy.

Możemy, to jest twój profil? http://steamcommunity.com/id/eustachy

Jak coś to mój jest tu: http://steamcommunity.com/id/dydzio

to nie moj profil :D ale wyslalem Ci zaproszenie jak cos.

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 27-06-2017, 12:26   

eustachy napisał/a:
to nie moj profil

Jeśli "eustachy" to nie Twój profil to chyba powinieneś zaktualizować Steam ID w profilu na Honmaru, bo właśnie taki masz podany i mogą być problemy z umawianiem się na walki w turnieju.

KRELIAN napisał/a:
Seivoth napisał/a:
Rundy: Finały do 5-ciu, reszta do 3 wygranych!
W czasach TK6/TTT ludzie woleli więcej dlatego tak zostało, ale ja się mogę dopasować. Proszę zatem o aktywność w temacie i własne sugestie, żeby później nie było że ktoś będzie narzekał na zasady - tutaj każdy ma realny wpływ na zmiany które poprawią wszystkim zabawę.

Też pamiętam, że nawet w Tekken 3 tak graliśmy. Walki do 3 wygranych (a czasem nawet 2) spotyka się najczęściej offline z uwagi na ograniczone możliwości czasowe. Tutaj w przypadku turnieju online nie mamy tego problemu, a zawsze większa ilość walk pozwala bardziej dostosować się do poczynań przeciwnika, poznać trochę jego schematy gry/postać, co teoretycznie w dłuższej perspektywie powinno przełożyć się na bardziej miarodajne wyniki. Z podobnych powodów finały offline gra się zazwyczaj właśnie więcej niż standardowo, najczęściej do 5.
Kaillera P2P Client

Widowmaker.PL 
Master

PSN ID: WidowmakerPL
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 27-06-2017, 13:54   

Z uwagi na sporą liczbę pokemonów w najnowszej odsłonie Tekkena również jestem za tym, aby walki rozgrywać do 5 zwycięstw - wszak mamy więcej czasu niż na offline.

ElCreyo 
Beginner

Zagram w: MKX/SFV/T7 (PC)
Steam ID: creyonz
Wysłany: 29-06-2017, 20:37   

Hej. Czy w tym temacie dowiem się z kim będę walczył?

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-06-2017, 21:00   

ElCreyo napisał/a:
Hej. Czy w tym temacie dowiem się z kim będę walczył?

Tak, spodziewam się, że 1. lipca, jak Krelian rozpisze grupy :)

eustachy 
Student

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Gre xD
Steam ID: ericsson19922
Wysłany: 30-06-2017, 18:16   

Dumian napisał/a:
eustachy napisał/a:
to nie moj profil

Jeśli "eustachy" to nie Twój profil to chyba powinieneś zaktualizować Steam ID w profilu na Honmaru, bo właśnie taki masz podany i mogą być problemy z umawianiem się na walki w turnieju.

KRELIAN napisał/a:
Seivoth napisał/a:
Rundy: Finały do 5-ciu, reszta do 3 wygranych!
W czasach TK6/TTT ludzie woleli więcej dlatego tak zostało, ale ja się mogę dopasować. Proszę zatem o aktywność w temacie i własne sugestie, żeby później nie było że ktoś będzie narzekał na zasady - tutaj każdy ma realny wpływ na zmiany które poprawią wszystkim zabawę.

Też pamiętam, że nawet w Tekken 3 tak graliśmy. Walki do 3 wygranych (a czasem nawet 2) spotyka się najczęściej offline z uwagi na ograniczone możliwości czasowe. Tutaj w przypadku turnieju online nie mamy tego problemu, a zawsze większa ilość walk pozwala bardziej dostosować się do poczynań przeciwnika, poznać trochę jego schematy gry/postać, co teoretycznie w dłuższej perspektywie powinno przełożyć się na bardziej miarodajne wyniki. Z podobnych powodów finały offline gra się zazwyczaj właśnie więcej niż standardowo, najczęściej do 5.

zmienilem. pomylily mi sie konta :)

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 01-07-2017, 17:38   

Turniej miał ruszyć dzisiaj, ale mamy jakieś problemy techniczne w systemie turniejowym, które postaramy się ogarnąć do jutra. Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości ;].

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 02-07-2017, 12:31   

KRELIAN napisał/a:
Turniej miał ruszyć dzisiaj, ale mamy jakieś problemy techniczne w systemie turniejowym, które postaramy się ogarnąć do jutra. Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości ;].

No to zrób rozpiskę w excelu i jedziemy z tematem :D

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 02-07-2017, 16:28   

Rozpoczynamy fazę grupową!

Czas na rozegranie wszystkich pojedynków - do wtorku 11 lipca do godz.23:59. Przypominam, że w przypadku problemów z ustawką z drugim graczem zgłaszajcie to w tym temacie.

Grupy - PlayStation 4

Grupy - PC

Pierwszy post zaktualizowany - regulamin + nagrody.

Noki 
Beginner

PSN ID: Noki_PL
Wysłany: 02-07-2017, 16:46   

Witam. W następnym tygodniu mogę rozegrać mecze w godzinach między 16 a 19:30. Wszystkich z mojej grupy dodałem do znajomych na psn z dopiskiem "turniej honmaru". Walki rozgrywać będę na koncie Noki_PL.

KRELIAN 
Junior Admin

Wysłany: 02-07-2017, 16:51   

Noki napisał/a:
Witam. W następnym tygodniu mogę rozegrać mecze w godzinach między 16 a 19:30. Wszystkich z mojej grupy dodałem do znajomych na psn z dopiskiem "turniej honmaru". Walki rozgrywać będę na koncie Noki_PL.

Chyba nie do końca ten temat. W każdym razie:

Prosiłbym wszystkich zainteresowanych turniejem, aby uzupełnili swoje dane w profilu - znacznie ułatwicie w ten sposób kontakt innym graczom.

Po zalogowaniu klikacie PROFIL na samej górze forum i dalej wpisujecie w odpowiednim polu swój nick (PSN ID, GamerTag lub Steam ID).

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 02-07-2017, 17:55 ]
Przeniosłem post Nokiego do tematu turnieju.

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 02-07-2017, 17:01   

Gracze z mojej grupy bez PSN ID w profilu:

- szczepo123
- arqueek

Proszę o uzupełnienie.
Kaillera P2P Client

Widowmaker.PL 
Master

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 02-07-2017, 17:14   

W której grupie jestem? Nigdzie nie mogę znaleźć swojego nicku.