Odpowiedz do tematu
Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Czy warto kupić PSP dla T:DR ?
Tak
49%
 49%  [ 27 ]
Nie
50%
 50%  [ 28 ]
Głosowań: 55
Wszystkich Głosów: 55

Autor Wiadomość
Karington 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-06-2007, 11:31   

warto bo tak sobie myślałem że gdybym miał psp to jest jeszcze masa innych gier przecież zajumiastych:> ale jakoś i tak bym grał w tekkena tylko :D

!Dan! 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 19-02-2008, 09:16   

Y... nie chciałbym nic mówic ale... ja właśnie to uczyniłem... :x

I nie żałuję tego! :D Jestem największym maniakiem Tekkena :D :D Jakby wyszedł TTT na psp, to jeszcze tydzień przed premierą bym go dostał i przeszedł :D

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 29-03-2008, 12:43   

Zdecydowanie tak. Mało tego. Ja posiadając już PSP, kupiłem kolejnego dla T DR właśnie.
Dzięki temu na tym przeznaczonym do wszelakich fighting games d-pad działa wzorcowo - nie ma żadnych problemów ze skosami - a no kolejnym w innych grach krzyżak nie pływa to tu , to tam.

Jeśli ktoś jest pasjonatem Tekken , to przekonywać go nie trzeba.

kemot722 
Grand Master
Cichy Obserwator :)

Zagram w: Tekken Card Tournament
Wysłany: 29-03-2008, 15:48   Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Żółw napisał/a:
No właśnie, czy opłaca się kupić PSP tylko dla tej gry ?? :niepewny:

Zastanawiałem się czy w ogóle kupować jakiegokolwiek handhelda (czyt. przenośną konsole), dla jakiejś bijatyki, bez której żyć nie możesz lub chciałbyś mieć do niej dostęp gdzie tylko chcesz.

Cóż, ja lubię bijatyki, więc rok temu, a to myślałem o PSP dla TK:DR, a to narzekałem, że DOA lub VF nie został wydany na handhelda. Pomijam w tej chwili VF Mini w 2D na GameGear. Kupiłem nową komórkę to wgrałem sobie WWE Smackdown i Bruce Lee Iron Fist 3D. Uznałem, że komórki to platforma, na którą ukazuje się coraz więcej bijatyk także w 3D, więc PSP można olać ;)

szyper 
Grand Master

Wysłany: 29-03-2008, 15:53   

rodzyn

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-03-2008, 16:16   

O LOL, granie w bijatyki na komórce to musi być świetna zabawa ;) Ja PSP kupiłem między innymi dla T:DR i Def Jam FFRY: The Takeover i trochę się zawiodłem bo ekran w PSP nie za bardzo nadaje się do bijatyk (duże smużenie). Myślę, że jeżeli ktoś jest maniakiem Tekkena i ma z kim grać to warto.

Fury 
Grafik

Steam ID: ReFury
Wysłany: 30-03-2008, 13:51   

PSP fajna sprawa, dla TK5:DR można kupić, ale jak się nie ma PS2 ;P Jak się ma to raczej sensu nie ma. Poresztą wolę grać na dużym ekranie. ;)

s[h/z]inden 
Grand Master

PSN ID: sh-zinden
Zagram w: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Wysłany: 30-03-2008, 14:11   

jako zatwardziały plejowiec powiem tyle...

nie warto.
dlaczego?
PSP ma chu... prąciowy krzyżak i dla człowieka, który całe życie grał na krzyzaku pada od PS2 cholernie trudno jest się do czegoś takiego przyzwyczaić, to nie ten sajz, a ja nie mam kciuków człowieka, który całe życia macha łopatą ;P

do tego prawda jest taka, że bijatyk, to gry, które najbardziej wyrabiają (rozwalają) pady, a PSP to jeden pad z telewizorkiem, tak wiec moze sie szybciej rozwalić... jednak jest jeszcze w tym jeden plus... Tekken to nie jest biajtyka, w ktorej wszystko musi byc wykonywane cholernie szybko, tak więc szansa na wytrzymanie PSP wzrasta (przy GGXX#R drastycznie maleje)

do tego jest jeszcze "za mała" ilość przycisków... nie można zrobić wszystkich makro, co w rezultacie konczy sie słabszą grą... nie wyobrazam, sobie robienia składanek, naciskajac 3 przyciski na padzie kciukiem, bo nie ma innej szansy... chore.

no i wada nie zwiazana z tekkenem... PSP jest bardzo kompaktowy i niepilnowany (ba, nawet pilnowany) moze byc zaj*bany na ulicy ;P ...

ja PSP nie kupowalbym dla bijatyki, raczej dla czegoś takiego jak Bust_a_Groove, albo Bust_a_Move, wyścigówek, logicznych, ale, ludzie... nie bijatyk, toż to ma do bani krzyżak i nie wytrzyma... do tego jeszcze moze z rąk wypaść, szcegolnie w napadzie zlości i mamy po PSP xD

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-03-2008, 20:16   

Akurat psp slim ma dobry krzyżak, sam się dziwiłem bo elektryki wchodziły mi częściej niż na padzie. Za to przyciski L i R są do kitu- często się blokują albo nie łapią jak się szybko naciska.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 30-03-2008, 20:43   

kemot722 napisał/a:
Kupiłem nową komórkę to wgrałem sobie WWE Smackdown i Bruce Lee Iron Fist 3D. Uznałem, że komórki to platforma, na którą ukazuje się coraz więcej bijatyk także w 3D, więc PSP można olać ;)

kemot722 napisał/a:
a to narzekałem, że DOA lub VF nie został wydany na handhelda.

http://www.famitsu.com/k_...13360_1350.html

VF2 została na komórki wydana i Tekken 2 również.

Fury napisał/a:
PSP fajna sprawa, dla TK5:DR można kupić, ale jak się nie ma PS2 ;P Jak się ma to raczej sensu nie ma. Poresztą wolę grać na dużym ekranie. ;)

Uwierz ,że jest. Ja przykładowo pod koniec studiów dużo podróżowałem. Początkowo zagrywałem się na DS , czy nawet GBA, jednak PSP to zupełnie inna bajka a jako miłośnik serii Tekken nie omieszkałem nie nabyć DR i zaprawdę trzaskanie sobie EWGF będąc w PKSie nie mając kompana do rozmowy - świetna sprawa.

Ba, mało tego, nie raz , nie dwa zdarzyło mi się grać w DR na PSPku w domu, nawet po zassaniu DR na PS3.

s[h/z]inden napisał/a:
ako zatwardziały plejowiec powiem tyle...

nie warto.
dlaczego?
PSP ma chu... prąciowy krzyżak i dla człowieka, który całe życie grał na krzyzaku pada od PS2 cholernie trudno jest się do czegoś takiego przyzwyczaić, to nie ten sajz, a ja nie mam kciuków człowieka, który całe życia macha łopatą ;P

Pisałem już o tym. Wystarczy jakiś czas pograć i skosy wszelakie znakomicie wchodzą a i wavedash nie jest problemem.

s[h/z]inden napisał/a:
do tego jest jeszcze "za mała" ilość przycisków... nie można zrobić wszystkich makro, co w rezultacie konczy sie słabszą grą... nie wyobrazam, sobie robienia składanek, naciskajac 3 przyciski na padzie kciukiem, bo nie ma innej szansy... chore.

Niby na AS ile ich masz ....

Ja przykładowo w VF5 używam na AS tylko przycisków do P,K,G i nie ma problemu z TR czy SPoD.

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 30-03-2008, 20:46   

Sylvan Wielki napisał/a:

No ale na sticku chyba nie grasz kciukiem ;) i vice versa na PSPku nie widzę raczej opcji grania używając większej ilości palców.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 30-03-2008, 20:46   

Sylvan Wielki napisał/a:

Jeszcze powiedz, ze trzymasz palce na PSP tak jak na ASie :)

EDIT

Nu, Sub! Pogodi! :D

Mastachi 
Student

PSN ID: Mastachi
Wysłany: 30-03-2008, 21:03   

Action ja trzymam :P

s[h/z]inden 
Grand Master

PSN ID: sh-zinden
Zagram w: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Wysłany: 30-03-2008, 21:07   

Sylvan Wielki napisał/a:

s[h/z]inden napisał/a:

Ja przykładowo w VF5 używam na AS tylko przycisków do P,K,G i nie ma problemu z TR czy SPoD.

no wlasnie,i tu masz racje, nie mam takich problemow, bo na AS masz kazdy przycisk pod jednym palcem i mechanicznie masz wieksza szanse na wcisniecie 3 przyciskow pod rzad :)

na padzie z kolei nie, bo np. masz kciuk do wcisniecia 3 przyciskow, co jest oczywiste, ze jest wieksza szansa na to, ze nie beda wcisniete w tej samej klatce animacji... ;/ i to jest frustrujace...

gralem juz na padzie, klawiaturze, joysticku i AS, ale nie chce grac na krzyzaku od PSP... nie zmieniam zdania :) . chociaz, skoro tak piszesz i wiesz jak to dziala, to musisz miec racje...

btw, nie ma dziwnego uczucia jak wracasz do krzyzaka na padzie?

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 30-03-2008, 21:36   

Cytat:
No ale na sticku chyba nie grasz kciukiem ;) i vice versa na PSPku nie widzę raczej opcji grania używając większej ilości palców.

Tak, ale chodziło o buttony.

A cała sprawa DR a PSPek to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Action napisał/a:
Jeszcze powiedz, ze trzymasz palce na PSP tak jak na ASie :)

Nie, no bez przesady w tej materii.

s[h/z]inden napisał/a:
na padzie z kolei nie, bo np. masz kciuk do wcisniecia 3 przyciskow, co jest oczywiste, ze jest wieksza szansa na to, ze nie beda wcisniete w tej samej klatce animacji... ;/ i to jest frustrujace...

Przypominam iz niezwykle mało jest kombinacji w T DR , których egzekwowanie wymaga wciśnięcia trzech przycisków jednocześnie.

s[h/z]inden napisał/a:
no wlasnie,i tu masz racje

Wiem ;)

s[h/z]inden napisał/a:
gralem juz na padzie, klawiaturze, joysticku i AS, ale nie chce grac na krzyzaku od PSP... nie zmieniam zdania :) . chociaz, skoro tak piszesz i wiesz jak to dziala, to musisz miec racje...

Ja również grałem na wszystkim i powiem ci tyle, że do wszystkiego można sie przyzwyczaić a d-pad do PSP da się bez problemu wyrobić.

s[h/z]inden napisał/a:
btw, nie ma dziwnego uczucia jak wracasz do krzyzaka na padzie?

Nie. Raz gram na padzie od x360 , raz na AS, innym razem na jakimś HH i nawet nie ma jak się odzwyczaić. Tak każdy jest inny , ale nie ma tak,że są gorsze / lepsze .

Choć w sumie jak narzekasz na PSP d-pad, to poczekaj na Tekken 6/SF IV na x360 :)