Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Forum poświęcone piątej odsłonie Tekkena oraz Dark Resurrection.

Moderator: ModTeam

Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Tak
27
49%
Nie
28
51%
 
Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
Karington
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 29-06-2007, 13:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Karington »

warto bo tak sobie myślałem że gdybym miał psp to jest jeszcze masa innych gier przecież zajumiastych:> ale jakoś i tak bym grał w tekkena tylko :D
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic "
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: !Dan! »

Y... nie chciałbym nic mówic ale... ja właśnie to uczyniłem... :x




I nie żałuję tego! :D Jestem największym maniakiem Tekkena :D:D Jakby wyszedł TTT na psp, to jeszcze tydzień przed premierą bym go dostał i przeszedł :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Sylvan Wielki »

Zdecydowanie tak. Mało tego. Ja posiadając już PSP, kupiłem kolejnego dla T DR właśnie.
Dzięki temu na tym przeznaczonym do wszelakich fighting games d-pad działa wzorcowo - nie ma żadnych problemów ze skosami - a no kolejnym w innych grach krzyżak nie pływa to tu , to tam.

Jeśli ktoś jest pasjonatem Tekken , to przekonywać go nie trzeba.
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: kemot722 »

Żółw pisze:No właśnie, czy opłaca się kupić PSP tylko dla tej gry ?? :niepewny:
Zastanawiałem się czy w ogóle kupować jakiegokolwiek handhelda (czyt. przenośną konsole), dla jakiejś bijatyki, bez której żyć nie możesz lub chciałbyś mieć do niej dostęp gdzie tylko chcesz.

Cóż, ja lubię bijatyki, więc rok temu, a to myślałem o PSP dla TK:DR, a to narzekałem, że DOA lub VF nie został wydany na handhelda. Pomijam w tej chwili VF Mini w 2D na GameGear. Kupiłem nową komórkę to wgrałem sobie WWE Smackdown i Bruce Lee Iron Fist 3D. Uznałem, że komórki to platforma, na którą ukazuje się coraz więcej bijatyk także w 3D, więc PSP można olać ;)
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: szyper »

rodzyn
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Komandos »

O LOL, granie w bijatyki na komórce to musi być świetna zabawa ;) Ja PSP kupiłem między innymi dla T:DR i Def Jam FFRY: The Takeover i trochę się zawiodłem bo ekran w PSP nie za bardzo nadaje się do bijatyk (duże smużenie). Myślę, że jeżeli ktoś jest maniakiem Tekkena i ma z kim grać to warto.
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Fury »

PSP fajna sprawa, dla TK5:DR można kupić, ale jak się nie ma PS2 ;P Jak się ma to raczej sensu nie ma. Poresztą wolę grać na dużym ekranie. ;)
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: s[h/z]inden »

jako zatwardziały plejowiec powiem tyle...

nie warto.
dlaczego?
PSP ma chu... prąciowy krzyżak i dla człowieka, który całe życie grał na krzyzaku pada od PS2 cholernie trudno jest się do czegoś takiego przyzwyczaić, to nie ten sajz, a ja nie mam kciuków człowieka, który całe życia macha łopatą ;P

do tego prawda jest taka, że bijatyk, to gry, które najbardziej wyrabiają (rozwalają) pady, a PSP to jeden pad z telewizorkiem, tak wiec moze sie szybciej rozwalić... jednak jest jeszcze w tym jeden plus... Tekken to nie jest biajtyka, w ktorej wszystko musi byc wykonywane cholernie szybko, tak więc szansa na wytrzymanie PSP wzrasta (przy GGXX#R drastycznie maleje)

do tego jest jeszcze "za mała" ilość przycisków... nie można zrobić wszystkich makro, co w rezultacie konczy sie słabszą grą... nie wyobrazam, sobie robienia składanek, naciskajac 3 przyciski na padzie kciukiem, bo nie ma innej szansy... chore.

no i wada nie zwiazana z tekkenem... PSP jest bardzo kompaktowy i niepilnowany (ba, nawet pilnowany) moze byc zaj*bany na ulicy ;P ...

ja PSP nie kupowalbym dla bijatyki, raczej dla czegoś takiego jak Bust_a_Groove, albo Bust_a_Move, wyścigówek, logicznych, ale, ludzie... nie bijatyk, toż to ma do bani krzyżak i nie wytrzyma... do tego jeszcze moze z rąk wypaść, szcegolnie w napadzie zlości i mamy po PSP xD
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Komandos »

Akurat psp slim ma dobry krzyżak, sam się dziwiłem bo elektryki wchodziły mi częściej niż na padzie. Za to przyciski L i R są do kitu- często się blokują albo nie łapią jak się szybko naciska.
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Sylvan Wielki »

kemot722 pisze:Kupiłem nową komórkę to wgrałem sobie WWE Smackdown i Bruce Lee Iron Fist 3D. Uznałem, że komórki to platforma, na którą ukazuje się coraz więcej bijatyk także w 3D, więc PSP można olać ;)
kemot722 pisze:a to narzekałem, że DOA lub VF nie został wydany na handhelda.
http://www.famitsu.com/k_tai/news/1213360_1350.html

VF2 została na komórki wydana i Tekken 2 również.
Fury pisze:PSP fajna sprawa, dla TK5:DR można kupić, ale jak się nie ma PS2 ;P Jak się ma to raczej sensu nie ma. Poresztą wolę grać na dużym ekranie. ;)
Uwierz ,że jest. Ja przykładowo pod koniec studiów dużo podróżowałem. Początkowo zagrywałem się na DS , czy nawet GBA, jednak PSP to zupełnie inna bajka a jako miłośnik serii Tekken nie omieszkałem nie nabyć DR i zaprawdę trzaskanie sobie EWGF będąc w PKSie nie mając kompana do rozmowy - świetna sprawa.

Ba, mało tego, nie raz , nie dwa zdarzyło mi się grać w DR na PSPku w domu, nawet po zassaniu DR na PS3.
s[h/z]inden pisze:ako zatwardziały plejowiec powiem tyle...

nie warto.
dlaczego?
PSP ma chu... prąciowy krzyżak i dla człowieka, który całe życie grał na krzyzaku pada od PS2 cholernie trudno jest się do czegoś takiego przyzwyczaić, to nie ten sajz, a ja nie mam kciuków człowieka, który całe życia macha łopatą ;P
Pisałem już o tym. Wystarczy jakiś czas pograć i skosy wszelakie znakomicie wchodzą a i wavedash nie jest problemem.
s[h/z]inden pisze:do tego jest jeszcze "za mała" ilość przycisków... nie można zrobić wszystkich makro, co w rezultacie konczy sie słabszą grą... nie wyobrazam, sobie robienia składanek, naciskajac 3 przyciski na padzie kciukiem, bo nie ma innej szansy... chore.
Niby na AS ile ich masz ....

Ja przykładowo w VF5 używam na AS tylko przycisków do P,K,G i nie ma problemu z TR czy SPoD.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: SubZero »

Sylvan Wielki pisze:Niby na AS ile ich masz ....
No ale na sticku chyba nie grasz kciukiem ;) i vice versa na PSPku nie widzę raczej opcji grania używając większej ilości palców.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Action »

Sylvan Wielki pisze:Niby na AS ile ich masz ....
Jeszcze powiedz, ze trzymasz palce na PSP tak jak na ASie :)

EDIT

Nu, Sub! Pogodi! :D
Awatar użytkownika
Mastachi
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 20-08-2007, 12:48
Lokalizacja: Z Wyspy Wikingów
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Mastachi »

Action ja trzymam :P
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: s[h/z]inden »

Sylvan Wielki pisze:
s[h/z]inden pisze:do tego jest jeszcze "za mała" ilość przycisków... nie można zrobić wszystkich makro, co w rezultacie konczy sie słabszą grą... nie wyobrazam, sobie robienia składanek, naciskajac 3 przyciski na padzie kciukiem, bo nie ma innej szansy... chore.
Niby na AS ile ich masz ....

Ja przykładowo w VF5 używam na AS tylko przycisków do P,K,G i nie ma problemu z TR czy SPoD.
no wlasnie,i tu masz racje, nie mam takich problemow, bo na AS masz kazdy przycisk pod jednym palcem i mechanicznie masz wieksza szanse na wcisniecie 3 przyciskow pod rzad :)

na padzie z kolei nie, bo np. masz kciuk do wcisniecia 3 przyciskow, co jest oczywiste, ze jest wieksza szansa na to, ze nie beda wcisniete w tej samej klatce animacji... ;/ i to jest frustrujace...

gralem juz na padzie, klawiaturze, joysticku i AS, ale nie chce grac na krzyzaku od PSP... nie zmieniam zdania :). chociaz, skoro tak piszesz i wiesz jak to dziala, to musisz miec racje...

btw, nie ma dziwnego uczucia jak wracasz do krzyzaka na padzie?
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: Czy warto kupić PSP dla T:DR ?

Post autor: Sylvan Wielki »

No ale na sticku chyba nie grasz kciukiem ;) i vice versa na PSPku nie widzę raczej opcji grania używając większej ilości palców.
Tak, ale chodziło o buttony.

A cała sprawa DR a PSPek to tylko kwestia przyzwyczajenia.
Action pisze:Jeszcze powiedz, ze trzymasz palce na PSP tak jak na ASie :)
Nie, no bez przesady w tej materii.
s[h/z]inden pisze:na padzie z kolei nie, bo np. masz kciuk do wcisniecia 3 przyciskow, co jest oczywiste, ze jest wieksza szansa na to, ze nie beda wcisniete w tej samej klatce animacji... ;/ i to jest frustrujace...
Przypominam iz niezwykle mało jest kombinacji w T DR , których egzekwowanie wymaga wciśnięcia trzech przycisków jednocześnie.
s[h/z]inden pisze:no wlasnie,i tu masz racje
Wiem ;)
s[h/z]inden pisze:gralem juz na padzie, klawiaturze, joysticku i AS, ale nie chce grac na krzyzaku od PSP... nie zmieniam zdania :) . chociaz, skoro tak piszesz i wiesz jak to dziala, to musisz miec racje...
Ja również grałem na wszystkim i powiem ci tyle, że do wszystkiego można sie przyzwyczaić a d-pad do PSP da się bez problemu wyrobić.
s[h/z]inden pisze:btw, nie ma dziwnego uczucia jak wracasz do krzyzaka na padzie?
Nie. Raz gram na padzie od x360 , raz na AS, innym razem na jakimś HH i nawet nie ma jak się odzwyczaić. Tak każdy jest inny , ale nie ma tak,że są gorsze / lepsze .

Choć w sumie jak narzekasz na PSP d-pad, to poczekaj na Tekken 6/SF IV na x360 :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 5 oraz Tekken DR”