Odpowiedz do tematu
Gracze
Autor Wiadomość
KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 13-02-2007, 20:23   

tak sobie pomyslalem ze z czasem bede tu wymienial osoby ktore w moim odczuciu sa warte sparingowej uwagi, robie to tez po to zeby zobrazowac niektorym moj sposob 'selekcji' :) . a tak serio to mysle ze przyda sie taka lista dla tych ktorzy maja watpliwosci przy doborze sparing partnera , rozpisywac sie nie bede , wystarczy samemu sie przekonac

KosiarzUmyslow , Stifler i chudy to osoby ktore niedawno wyczailem i z ktorymi polecam pograc bo widac ze maja ambicje, zadatki na przyszlosc i wydaja sie byc w porzadku

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Nadine 
Grand Master
No I Po Co?

P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 13-02-2007, 20:29   

KRELIAN napisał/a:
KosiarzUmyslow , Stifler i chudy to osoby ktore niedawno wyczailem i z ktorymi polecam pograc bo widac ze maja ambicje, zadatki na przyszlosc i wydaja sie byc w porzadku

z Kosiarzem jak grales to jaki byl wynik, jak ci z nim szlo? z ciekawosci pytam bo tez z nim regularnie gram :)

luc_october 
Friend

Wysłany: 14-02-2007, 14:13   

ostatnio pojawił się gracz z austrii o nicku "pjack". może nie najwyższa półka ale nawet spoko gra leiem :)

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 14-02-2007, 14:57   

Nadine napisał/a:

z Kosiarzem jak grales to jaki byl wynik, jak ci z nim szlo? z ciekawosci pytam bo tez z nim regularnie gram :)

z Kosiarzem poki co gralem tylko raz i to chwile ale wystarczajaco do stwierdzenia powyzszego , wyniku nie pamietam ale potrafi cos ugrac :)

poza tym :

Hyowong (poprawcie mnie jesli zle napisalem) - kapiasty ogier przy ktorym mozna sie odstresowac

star boy - wprawdzie ugral niewiele ale widac ze ma spore doswiadczenie offline , gra kilkoma postaciami ale najwieksze wrazenie zrobil na mnie grajac leiem (chyba pierwsza osoba ktora korzystala z Leiowych backstepow i trapow z postawami) oraz edkiem (na nim sie nie znam ale do tej pory to najladniejszy edek online)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 18-03-2007, 20:12   

Snake11 - zdecydowanie najlepszy Boskon online + fajny Duży Ogr + nienajgorszy Jin + fajny King. Tyle :)

EDIT

Souten - Law NISZCZYCIEL :szok: :padam:

Stifler 
Student

Wysłany: 22-03-2007, 00:07   

KosiarzUmyslow , Stifler i chudy to osoby ktore niedawno wyczailem i z ktorymi polecam pograc bo widac ze maja ambicje, zadatki na przyszlosc i wydaja sie byc w porzadku[/quote]

Dzięki za polecenie :zawstydzony:

Raziel 
Master of the Shakers

PSN ID: nerobianco123
Wysłany: 31-03-2007, 20:24   

KingKy - Mój mistrz :D Zakochany jestem w nim po "uchi" ( nie mylić z TĄ miłością ) szanuję go i zamierzam kiedyś być lepszy od niego :P ale to może kiedyś jak już będę stary ... póki co zapatrzony jestem w jego King'a ;)

Ghost - Pamiętam że przy pierwszej walce zmiótł mnie z ziemi, pad mi chyba z wrażenia upadł czy coś ale to było okropne ( w sensie że dostałem :D ) świetny gracz :)

MASTA - kilka ewgf i wydawało mi się ze mój obiad mnie zaatakuje :) najlepszy Henryk online

Nadine - : O N/C okazałem się workiem treningowym na całej linii, gra oczywiście świetna :D dużo śmiechu i wszystko elgancko podane :) najlepsza Nina online ? :O

Luc - tutaj również nic innego niż totalny respekt, Luc kica jak zajączek po arenie a ja nie dotykam podłogi, może kiedyś też będę likwidował przeciwników Anką tak jak on teraz :)

Totalny szacunek i kanapka z musztardą dla wyżej wymienionych :)

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 05-04-2007, 22:00   

Chinczyk - dobry Jin z którym miałem okazję dzisiaj zagrać. Warto umówić się na spara.
Szkoda jedynie, że nie radzi sobie kompletnie z eddym ;) .

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 25-04-2007, 13:53   

ACXIAO - kto grał na pewno już wie, kto nie grał niech żałuje. Miałem okazję posparować z nim ładnych kilka godzin i jego Jin to istny zabójca. Najszybszy i najskuteczniejszy dash online, ws+2, ewgf, hell i inne dashowe sztuczki opanowane do perfekcji. Widać, że onlinowe niedogodności już nieszczególnie mu przeszkadzają. Polecam tego gracza bo z walk można wyciągnąć naprawdę sporo ;-)
Kaillera P2P Client

luc_october 
Friend

Wysłany: 05-05-2007, 23:04   

no AC rządzi swoim jankiem hehe. z lepszym w życiu nie grałem. wszystkie honmarowe janki mogą się schować. wstydźcie się zakapiory :P

jak coś to może się czasem zjawić ktoś o ksywie "szczena" jeszcze nie jest ograny, ale wkrótce możecie przypadkiem dostać od takiego jegomościa, bo to mój stary sparringpartner z tochiro team. jego postaci to bryan, yosh, hei. wypatrujcie tego nicka

http://www.youtube.com/lucoctober
http://www.myspace.com/lucoctober

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 06-05-2007, 13:50   

Hwoz - bardzo dobry Jin. Bardzo szybki dash i bardzo wysoka skutecznosc WS+2 z dasha online + ogolny skill (akcje typu backdash_SS, EWGF siedzą mu w zasadzie zawsze).

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 16-05-2007, 10:07   

Mad- skuteczny i na pewno najbardziej kapiasty Lei na kailerze. Widać jednak, że wie co robi, nie jani na ślepo. Krótko mówiąc przemyślana kapa (rasze i t.trapy) :)
Do tego niezła Xia i Jin (tu już jani na SS+2). Polecam sprawdzić.

htm7 
Master of the Shakers

Zagram w: tekkena
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 18-05-2007, 20:46   

nick DenisCRO-ma dobrego paula i dla odprężenia gra kumą
myślę że gracz warty polecenia który zaspokoi niejednego :zdziwko:

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 21-06-2007, 19:01   

Wchodze na serwa, zakladam gre, podlacza sie Statek i od razu pozytywne zaskoczenie. A niektorzy mowia ze na serwach same nooby :P
Kaillera P2P Client

Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 05-08-2007, 02:22   

Dzis dnia 05.08.07r na servie spotkalem po raz kolejny red_diabola gralem z tym panem juz wczesniej ale dopiero teraz przejzalem na oczy ze to jest czlowiek ktory kuma jak sie gra w tekkena malo tego robi to naprawde niezle i co najwazniejsze BAWI SIE GRA! tak! i za to cenie ludzi najbardziej bardzo fajny Jin Law i jeszcze pare postaci roznorodne juggle nic na sile ciekawe setupy i opanowanie, kolejny plus: czesto go widac na servie (aep) wiec chyba nowy sparing partner ;) hehe a wy sobie siedzcie i nie grajcie zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie :D :D