Odpowiedz do tematu
Gracze
Autor Wiadomość
Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 22-01-2008, 00:21   

Cytat:
Czwóreczka - Shaiba. Grałem z nim pare walk i muszę przyznać, że ten Bryan wkrótce będzie przypominał Brajanka od Disa.

Przyznam sie ze strasznie mi to porownanie ujmuje. Gralem z tym czlowiekiem dzis i dawno nie widzialem takiego kampera chyba ze to nie ta sama osoba bo tu jakies nieporozumienia widze.

szyper 
Grand Master

Wysłany: 22-01-2008, 07:08   

Mistrzem Bryana i tak jestem ja :D

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 22-01-2008, 10:33   

Mistrzem gry ładnej czy skutecznej?

Schaiba 
Master

Wysłany: 22-01-2008, 13:56   

Drogi Disie, Twe oskarżenia uważam za bezpodstawne, co najmniej bazując na tym, że byli i tacy co ze mną grali i nie narzekali.

Problem chyba polega na tym, czego oczekujesz od gry z kimś, bo mi np. z Tobą grało się naprawdę fajnie. A ten txt z czajeniem nie miał w sobie ni grama jakiś oskarżeń.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 22-01-2008, 15:10   

Dis i Primo mają najszybsze i najbardziej agresywne Bryany na Honmaru i zapewne podobnego stylu gry oczekują od przeciwnika. Ja osobiście też nie lubię grać z kimś kto kampi jak opętany (jak np V7) bo to, żadna przyjemność biegać za kimś w kółko i go rzucać/low'ować/wybijać bo przeciwnik nie myśli o niczym innym jak o uciekaniu do tyłu - nie można konstruować żadnych konkretnych akcji bo cała walka to pogoń za uciekającym celem:). Dlatego właśnie często odmawiam danym graczom partyjki, bo nie potrafię z walki z nimi czerpać przyjemności o którą to przecież chodzi.

szyper 
Grand Master

Wysłany: 22-01-2008, 16:29   

ja ka(m)pie w onlinie dlatego ze lagi odbieraja mi movement. moze to lepiej, bo po walce bym tylko slyszal- "uciekac do tylu to kazdy umie"; wiadomo :D
Cytat:
Mistrzem gry ładnej czy skutecznej?

pieknie nie gralem, bo wybralem w momencie rozpoczecie turnieju, pierwszy raz Bryana w T3, ale inni nie szokowali mnie zadnymi fajnymi zagraniami, podczas gry ze mna.

Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 22-01-2008, 18:05   

Yamada napisał/a:
Dis i Primo mają najszybsze i najbardziej agresywne Bryany na Honmaru i zapewne podobnego stylu gry oczekują od przeciwnika. Ja osobiście też nie lubię grać z kimś kto kampi jak opętany (jak np V7) bo to, żadna przyjemność biegać za kimś w kółko i go rzucać/low'ować/wybijać bo przeciwnik nie myśli o niczym innym jak o uciekaniu do tyłu - nie można konstruować żadnych konkretnych akcji bo cała walka to pogoń za uciekającym celem:). Dlatego właśnie często odmawiam danym graczom partyjki, bo nie potrafię z walki z nimi czerpać przyjemności o którą to przecież chodzi.

A oto i sedno sprawy. Amen.

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 22-01-2008, 20:10   

Ja się nie znam, ale imo Bryan w TK3 nie jest stworzony do gry ofensywnej.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 22-01-2008, 21:01   

Cytat:

Tu raczej chodzi o to ktory z graczy jest stworzony a ktory nie do grania ofensywnie ;)

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 22-01-2008, 21:26   

Dismaster napisał/a:
Cytat:

Tu raczej chodzi o to ktory z graczy jest stworzony a ktory nie do grania ofensywnie ;)

Po części na pewno. Bryan to jednak mocno techniczna postać i nie można polegać wyłącznie na parciu do przodu. To mniej więcej tak jakby grać Hwo wyłącznie defensywnie ;) . Inna sprawa że grając cyborgiem na sępienie też się za dużo nie osiągnie, balans musi być.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 21-02-2008, 21:05   

Marioitaly - kolejny dobry gracz,wiecej ogrania online a będzie bardzo dobrze. Postacie - Jin i Nina.

Chinczyk 
Elite player

Wysłany: 15-03-2008, 00:03   

Wave Kid bardzo dobry gracz kolega Devil DS'a gra podobnie jak on warto zagrać chociaż widać że jeszcze nie przyzwyczaił sie do warunków panujących na serwerach

szyper 
Grand Master

Wysłany: 15-03-2008, 13:37   

Najlepsi gracze, to:
Chinczyk
Gon
Dumian
VHO
Kurek
Dobzi sa tez na pewno Krelian i Aramis, ale nie ma jak to sprawdzic :/

Bati 
Master of the Shakers

PSN ID: Bati_KING
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 12-04-2008, 15:30   

Na razie, jeśli chodzi o konkretniejszych graczy to zmierzyłem się tylko z luc_octoberem i z Dismasterem :P obydwoje grają ciekawie i dobrze :) (nie mam co się wypowiadać jakoś strasznie głęboko gdyż T3 nie jest moją mocną stroną ;D)
Możecie mnie naprowadzić na jakieś filmiki gdzie zobaczę grę KingKya? :) jestem bardzo ciekawy :>
Za jakiś czas (jednak trzeba się trochę przestawić :D ) chciałbym żeby ktoś wyższy rangą porównał naszych Królów ;D bo jak wiadomo Mirror matche nie pokazują kto gra lepiej daną postacią :)

Schaiba 
Master

Wysłany: 12-04-2008, 17:03   

A to nie z Tobą grałem ranka, gdzie grałeś na kontrę Jinem?

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.