Odpowiedz do tematu
Problem z połączeniem
Autor Wiadomość
Muniek 
Użytkownik

Wysłany: 25-11-2006, 00:35   Problem z połączeniem

Witajcie!

Skonfigurowałem ePSXe'a dokładnie według poradnika zamieszczonego na forum. Przebiegłem nawet jego treść 3 razy, żeby się upewnić, że wszystko zrobiłem tak, jak jest podane. No i wszystko fajnie, do czasu, gdy nie kliknąłem przycisku "Connect". Za pierwszym razem połączyłem się z jakimś serwerem, nie było tam Tekkena 3, więc olałem i wyszedłem. I więcej wejść na żaden z serwerów nie mogę... :kwasny:

W momencie kliknięcia na połączenie pojawia się okienko dialogowe z komunikatem, że połączono i przystępuje do logowania, po czym cały program pada, w sensie: wyłącza się menda :suchy: . Proces jest skillowany, bo w menedżer nie pokazuje działającego ePSXe.

Nie mam pojęcia co mogłem zrobić źle. Przetrzepałem forum i nikt nie miał do tej pory podobnego problemu, chyba, że coś żywcem przeoczyłem... Jeśli tak, to przepraszam i jednocześnie bardzo proszę o podanie linka.

Mój system to Win XP SP2 32bit, łącze 3Mb (kablówka Aster Kraków). Z żadną inną gierą on-line nie miałem do tej pory problemów.

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc! :padam:

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 25-11-2006, 11:41   

Sprobuj zrobic reinstal emulatora z tym, ze usun plik kaillera.ini z katalogu WINDOWS (domyslnie C:/WINDOWS :) )

Muniek 
Użytkownik

Wysłany: 25-11-2006, 16:33   

Niestety, nic to nie dało.

Wywaliłem ePSXe'a, rozpakowałem jeszcze raz. Zrobiłem flush rejestru wiperegiem. Nie znalazł żadnego wpisu w rejestrze dot. ePSXe :szok: więc wywaliłem wszystko ręcznie. Ponownie przeleciałem tutka CO DO SŁÓWKA :cwaniak: i upewniłem się, że kaillera.ini jest usunięty.

To samo. Reinstal nic nie dał :(

O co może chodzić?

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 27-11-2006, 01:55   

Do wyczyszczenia rejestru użyj programu ePSXe Regclean a następnie ustaw wszystko jeszcze raz zgodnie z poradnikiem. Jeśli problem nadal będzie miał miejsce to wina prawdopodobnie leży po stronie systemu, wtedy możliwe, że format byłby rozwiązaniem.
Kaillera P2P Client