Odpowiedz do tematu
Jaką postać lubicie najbardziej?
Autor Wiadomość
HeadShot 
Beginner

Zagram w: Skyrim,DBVictory,Tekken 3
Wysłany: 30-10-2009, 15:10   

No tak ja uwielbiam Devil Jina :) co tu dużo gadać reszta w sygnie =P

Takken Favourite Character:
+++ Devil Jin
Eddy Gordo
Jin Kazama
King
++ Kazuya Mishima
+ Armor King

1234foxfox 
Beginner

Wysłany: 03-11-2009, 23:53   

Przede wszystkim Steve Fox - żadną inna postacią tak dobrze mi się nie gra. Ma najfajniejszy jak dla mnie styl walki, a uniki są dodatkowym atutem. Poza tym przywiązałem sie do grania tym typem przez 2 lata jeśli nie więcej ; )

Potem będą King i Dragunov

Damix 
Elite player

PSN ID: Damianzzz3
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 15-11-2009, 09:39   

w T6BR się troche pozmieniało:
1.Lars - Zalicza się do topów :D
2.Devil jin - Niestety osłabiony został w T6BR,to daje go na drugie miejsce(a w DR i 5.0 na pierwszym może być)
3.??? - pomyśle jeszcze

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 15-11-2009, 11:07   

Za czasów dwójki był to Kazuya. Kapitalny pod względem designu (garniturek rulez) oraz klimatu. Obecnie mi się trochę przejdł (gorszy design garnituru w kolejnych częściach, te akcje z ożywieniem i ogólnie nie jest już takim kozakiem jak w dwójce) i numerem jeden jest obecnie Hwoarang. Postać perfekcyjna w każdym calu, od stylu walki, który jest moim ulubionym, przez zajebiste białe kimono, po długie rude włosy (dzięki którym jest oryginalny). Dla mnie to jedyny fajter, któremu nie potrzebne są wszystkie te pierdoły z customa- po prostu ideał.

MaxiKing 
Użytkownik

Wysłany: 15-11-2009, 16:24   

Moją ulubioną postacią jest Lee Chaolan,bo dobrze walczy,fajnie wygląda i jest spoko. A najbardziej nie lubię Poula,wszyscy boxerzy budzą we mnie nie sympatię.

Martins 
Grand Master
ShuraProPlayer

PSN ID: Marcepan24
P2P Mode: Client only
Zagram w: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Wysłany: 15-11-2009, 22:44   

Paul nie jest bokserem. Chyba chodziło ci o Stevea.

Sekizo 
Beginner

Wysłany: 07-01-2010, 15:15   

Moją ulubioną postacią jest zdecydowanie Asuka, lecz czasem llubie czasem pograć Ravenem

Densu95 
Beginner

Wysłany: 04-02-2010, 15:44   

Nie biorąc pod uwagę tego czy dobrze mi się kimś gra czy nie, najbardziej lubię Julię, i chyba Hwoaranga. ;)
Z kolei biorąc pod lupę moje umiejętności - najlepiej gra mi się Niną, Bryanem, oraz Xiaoyu.

ShikiMeltyBlood 
Użytkownik

Ostrzeżeń:
 5/3/5
Wysłany: 08-02-2010, 16:49   

Ja najbardziej lubię grać gonem bo jest mały i zwinni i świetnie mi się nim gra.Oczywiście w tekkenie 3.

Sylvan Wielki 
Grand Master

Wysłany: 16-02-2010, 13:15   

HeadShot napisał/a:
No tak ja uwielbiam Devil Jina :) co tu dużo gadać reszta w sygnie =P

Zobacz do tematu "customize", jak wspaniale go przemodelowałem w T6. :oczami:

Czapol 
Elite player

Wysłany: 21-02-2010, 09:18   

Moje postacie to :
T3-Heniek ew. czasem Paul ale heniek koks :D
dlaczego ? po pierwsze przez sentyment, wybierałem go gdy u mnie w centrum handlowym postawili automat z tekkenem 3, przyciski miałem jeszcze na wysokości ramion... ahh te czasy :]
Po drugie za styl walki, ciężka rękę ma, twarde ciosy i czuć w nim że to tekken, w końcu jest on bodajże 1 albo 2 postacią zrobioną kiedy robili T1 więc jest on esencja tekkena, dla innych postaci były zrzynane ciosy od niego :)
T5- Heniek ( nigdy go nie odstawie, noo chyba że w tekkenie 6 go spieprzyli ale po filmikach nie odnoszę takiego wrażenia, nawet te dziwaczne item movie na nim fanie wychodzą, konkretnie to jeden który odrzuca przeciwnika piorunami :) a jeśli go spieprzyli to powrócę do T5 i tyle )
Marduk- nie ma sobie równych stylem przebija momentami nawet Heńka, ma 1 pozycje z której wyprowadza kilka fanach ciosów, ma genialne chwyty i dzięki temu jest 2 zapaśnikiem zaraz po Kingu ( wliczając Dragunova z DR ), ma mnóstwo ciosów, bardzo silnych jednak nie takich jak Heniek że zatrzymuje rękę w konkretnym miejscu co powoduje twarde uderzenie, no rzuca sie na przeciwnika :) robi zamachy itd. ogólnie ma ogromną siłę, genialny styl walki i jest fajnie przedstawiony ( zarówno wygładem i jako postać ). Niezwykle brakuje mi go w T3 :(

Zawsze istnieje opcja powrotu.

Artik61 
Beginner

Wysłany: 21-02-2010, 13:03   

A moje ulubione postacie to Eddy i Lei oni wymiataja

piksel091 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 04-03-2010, 15:52   

a ja uwielbiam yoshimitsu bo jest zupelnie inny od wszystkich postaci i ma zupelnie inne ciosy niz wszyscy nastepna postacia jest jin kazama oraz kazuya(ojciec i syn to bylo wiadome hehe),lei wulong (ten jego styl pijanego mistrza i styl weza ah,tez tak chce:P)kolejnymi postaciami sa bryan i bruce no i devil oczywiscie hehe:))

Patok 
Student

Wysłany: 04-03-2010, 18:15   

Ja najbardziej lubię Asukę ;) Wygodna dla mnie postać do gry.
Jest jak róża z kolcami ( i to dużymi :D ) Widać to zwłaszcza na Endingu w piątce :P Przywaliła Jinowi ( oj i to bardzo ) a potem "fochowatym" krokiem odeszła. :rotfl:
*Tak zadziornej dziewuchy to od dawna w żadnej grze nie było ;)

*w które grałem a było tego całkiem sporo.

Na drugim miejscu stawiam (H)Lei'a - Wymiata niczym Chackie Chan w "godzinach szczytu" no i pije w godzinach pracy. Pogratulować tylko :hyhy:

Na trzecim Lili, trochę mi w Tekkenie nie pasuje dziewczyna ale jakoś tako ją lubię... może dlatego że kolega nią gra?

piksel091 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-03-2010, 07:55   

ja moze jakbym gral w inne czesci oprucz 2,3 i ttt to tez bym mogl powiedziec wiecej na ten temat a tak to dupa