Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Moar
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 06-07-2009, 13:24
Lokalizacja: jesteś?

tekken

Post autor: Moar »

TO BYŁO TAK:
gdy mialem 5 lat dostalem PSX na urodziny i pierwsza gra ktora dostalem byl wlasnie tekken 3
(a wtedy jeszcze nie mialem kompa :) )no to odpalilem tego tekkena i nie umialem w to grac wiec poprosilem mame rzeby mi to rozpracowala ito tak szlo szlo i szlo az wreszcie zaczolem grac na arcade a potem odkrylem tekken force i dalej nie pamietam co sie stalo bo zasnolem
XD to juz KONIEC...
:szok:
Awatar użytkownika
sQn
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 07-07-2009, 21:46
Lokalizacja: KMW
Ogrywam: Tekken 3

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: sQn »

Ja za czasów świetności psx-a grywałem w tk3 do czasu gdy się szaraczek nie schajcał :hyhy: Grywałem już w tamtym roku online, ale jakoś mi sie po miesiącu znudziło :zdegustowany: i całkiem nie dawno u kumpla zagrałem w tk5, znów mi sie spodobało i wszedłem na honmaru i dalej to już wiecie :]
Awatar użytkownika
roy
Elite player
Elite player
Posty: 170
Rejestracja: 12-09-2008, 17:26
Lokalizacja: Pniewy
Ogrywam: Tekken 3 6 TT2, Mortal kombat 9, Crash team racing
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: roy »

Ja w TK3 zacząłem grac jakieś 6-7 lat temu, dostałem psx i wraz z nim demo TK3 i to był jeden z lepszych dni. Odrazu wiedziałem ,że to jest gra dla mnie. Niestety teraz to nie mam z kim grac, albo nikt niechce albo nie umie :/ . Ostatnio to przyjechał kumpel brata i chciał pyknąc spara w TK5 niestety dla niego niewiedział ,że sporo gram w TK i gdy do akcji weszła kryśka do sie na mnie obraził że jestem za dobry (nie było tak źle przegrał tylko 16:3) tera inny kumpel pyka w TK5 na emulatorze i może on będzie lepszy od tamtego i chętnie popyka
Obrazek
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: bartaaz »

Ja tam z tekkenem II pierwszy raz spotkałem się nad morzem jakoś dość dawno temu,potem byłem w górach i przyjechali Niemcy i mieli psx'a z T3 a więc 3,3,3,3 hwo i 3,4,3+4 edem.
Najlepsze że był gdzieś 98 a oni mieli bezprzewodowe pady(chyba dualshockowate).Potem standardowo psx w domu demo T3,potem pełna,następnie TTT na automacie. Psx sprzedany,chęć emulacji tekkena,w google T3 a tam honmaru,uzależnienie do dziś.No i jeszcze T5 i Dr-ka się zdarza :)
Awatar użytkownika
Minika204
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 14-08-2009, 14:04
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Minika204 »

Ja grałam w Tekkena jak miałam 3 latka. Wypadł mi pierwszy ząbek i dostałam psxa z Tekkenem 1-3, nie licząc stosu innych gier. A zajefajne jest to że pamiętam kim grałam XD
W Tekken 1 grałam Niną i Lee. Tekken 2 - Jun, Kazuyom a w Tekkenie 3 Xiaoyu i Rangiem
i tak zostało ;)
Awatar użytkownika
Jambo
Student
Student
Posty: 34
Rejestracja: 14-08-2009, 15:13
Lokalizacja: Kraków

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Jambo »

Pierwszy raz z Tekkenem zetknąłęm kiedy miałem 7 lat. Wtedy właśnie dostałem od rodziców Playstation z tekkenem 3. Zaciekawiła mnie ta gra i grałem w nią coraz więcej.. Teraz nie moge zapomniec o tej grze, zawsze kiedy gdzieś jestem poza domem gram w tekkena(mam teraz PSP)i jestem szczęśliwy że powstała ta gra!!!
Nigdy Się Nie Kłóć Z Głupcem, Bo Ludzie Mogą Nie Dostrzec Różnicy!!!
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Opyliusz »

Moja przygoda z tekkenem i szaraczkiem zaczęła się w wieku 4-5 latek jak mój brat kupił PSXa wraz z TEKKENEM 3 to na początku mój brat mnie nauczył jak gra się w Tekkena co się naciska i wogóle i później zacząłem grać normalnie w tekkena czy to z bratem czy to z kumplami :) i do dziś tak zostało że gram nadal w Tekkena :) Pozdrawiam Wszystkich Graczy w TEKKENA! :)
Awatar użytkownika
sante
Student
Student
Posty: 52
Rejestracja: 23-07-2008, 21:50

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: sante »

Heh to było jakieś 16 lat temu (może) w barze pojawił się nowy automat i wtedy po raz pierwszy ujrzałem Tekkena. Psx był wtedy nieosiągalny dla większości ludzi w tym i mnie i grałem od rana do wieczora ...boże ile 50 groszówek mi on zjadł..ale warto było.Później pojawiły się w tym samym barze kolejne automaty z DOA2 i Tekkenem 2.Pamiętam ,że cale osiedle patrzyło jak jeden typ przez przypadek natrafił na Rogera ..fajne czasy
Awatar użytkownika
LillyBou
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 23-09-2009, 11:19
Lokalizacja: inąd niż zewsząd

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: LillyBou »

Achh :D To było jeszcze w te wakacje (byłam u cioci na 2 tygodnie w szczecinie bo w domu był remont). Pojechałam razem z kuzynem (16l.) bo stwierdziłam że warto go zabrać :). Mój drugi kuzyn (24l.) miał i ma ps2 i t5 oraz TTT. Jak wrócił z pracy, odpalił peeske i graliśmy w NFS, coś o gladiatorach i inne takie :P Wyciągnął tekkena, i mi wyjaśnił o co cho (bo w domu nie mam pski a na 3 oszczędzam :) ) kopniaki, pięści itp. Od razu wybrałam Ninkę :P Jarek wziął Lawa i naturalnie mnie ograł xD i tak 50 razy z rzędu :rotfl: (tylko innymi postaciami). Potem z Pawłem grałam w TTT Unknown. A teraz opanowałam Hwo i Asukę i ogrywam nimi kuzynka ^^ troche to długie ale tak się zaczęło :P


Ale się rozpisałam :zdziwko:
Nie mam weny na opisy :|
Awatar użytkownika
K.O.zuya
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 75
Rejestracja: 26-09-2009, 15:27
Lokalizacja: lubuskie

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: K.O.zuya »

Zaczęło się z jakieś 10 lat temu na automatach z tekkenem 2, ile kasy poszło nie pytajcie :P a później był tekken 3 na tych samych automatach, po prostu szok xD ta grafa i nowe ludki!!! i tak trwa do dziś choć nie miałem nigdy ps to grało sie z czasem u kuzyna na ps2 a najlepiej po pijaku %.
Polskaaa Biało-czerwoOoni~! :P
Awatar użytkownika
Kisiel_i_Ciastka
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-10-2009, 22:15
Lokalizacja: Stąd ;)
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Kisiel_i_Ciastka »

Moja pierwsza przygoda z Tekkenem to rok 1998 i salon, w którym można było połupać na PSX... Pamiętam że płaciło się wtedy 2.50 za pół godziny grania, 5zł za godzine itd... Masakra ile tam kasy przełupałem... I to nie tylko na tekkenie, tam zaczęła się moja prawdziwa przygoda z grami video. Need for Speed 4, Duke nukem time to kill, Crash i kilka innych tytułów. To były chyba wakacje i ja byłem pomiędzy 3 a 4 klasą podstawówki i jako że było ciepło to wszystkie okna i drzwi w salonie były pootwierane więc już z większej odległości słyszało się teksty "Round 1, fight" Tekken 3 po prostu zaczarował mnie i kolegów. Po sparingach w Tekkenie robiliśmy pojedynki na placu zabaw. Ja jako że byłem koszykarskiej postury w porównaniu z rówieśnikami zawsze preferowałem ciosy Kinga :P Łamanie na kolanie bądź wykręcanie kończyn :D Ech wspomnienia.... :P
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Martins »

Początki to rocznik 98 i T1 na automacie w pewnej kanciapie :) . Rozpoczeła się fascynacja postacią Kinga oraz Kazuyi (na którego często Kayuza mówiłem ). Myślałem wtedy, że King ma tylko cztery ciosy oprócz podstawowych ( to był pierwszy kontakt z tak rozbudowaną bijatyką ).
Awatar użytkownika
HeadShot
Beginner
Beginner
Posty: 24
Rejestracja: 12-07-2009, 11:40
Lokalizacja: Honmaru ;]
Ogrywam: Skyrim,DBVictory,Tekken 3

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: HeadShot »

Moja przygoda z tekkenem zaczeła się od 3 części tej przepięknej bijatyki....
puźniej tekken 4,5-1,2 nadrobione :D
https://www.youtube.com/user/Escudo95
My Production TM

Takken Favourite Character:
+++ Devil Jin
Eddy Gordo
Jin Kazama
King
++ Kazuya Mishima
+ Armor King
Awatar użytkownika
GrafPL
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 02-11-2009, 06:16

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: GrafPL »

dobrze to pamiętam, dziadek mi kupil ps1 i 3 gry a jedna z nich była tekken 2 i tak to sie zaczelo :P
Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Seivoth »

Moja przygoda z tekkenem zaczęła się od drugiej części.
Pamiętam godziny spędzone na praktykach Michelle.
Mimo bólu nadgarstków, od ciężkiego dualshocka, trening nie ustawał :)
To było to!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”