Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zamknięty przez: Dumian
14-12-2006, 21:14
Junior's Ranking - skargi i zażalenia
Autor Wiadomość
-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 13-09-2006, 22:50   

I po kłopocie. :) Ja też miałem wątpliwą przyjemność grania z panem Pijem PL. Chwilke posparowaliśmy i wygrałem [sromotniel;)]. Jak chciałem zagrać znim ponownie to powiedział, że gram [tu cytat]: Kur wą. i ciągle robie jeden cios :D . Później wykręcił się brakiem czasu. Dodam że grałem Anną [nie pamiętam kim on wtedy grał]. Bardzo ładny banan. Brawo, brawo. Mniej buractwa, więcej kultury. Szanujmy się ludzie nawzajem. :) A na tego typu intelektualne "Pij'actwo" [:D] nie powinno byc tolerancji. Ot tyle mojej skargi. Pozdrowienia dla wszystkich porządnych i uczciwych graczy.

AnTeK 
Friend

Wysłany: 14-09-2006, 00:07   

Może to dziwne, ale kiedy ktoś dostaje bana na naszym forum reszta użytkowników ożywia się i myśli podobnie. :D Może raz na jakiś czas będziemy dawać komuś bana, żeby ten klimat powrócił. :P Mamy 319 zarejestrowanych użytkowników więc jest w czym wybierać :hyhy:

ZzackK 
Student

Wysłany: 14-09-2006, 01:00   

Tak z ciekawosci zapytam czy Pijem PL uzywal neostrady ? :P
Ostatnio zmieniony przez ZzackK 14-09-2006, 01:49, w całości zmieniany 1 raz  

Got 
Elite player

Wysłany: 14-09-2006, 01:11   

no jak ktos chce to moze sie zglaszac ;) (np. Antek :P )ale fakt koles byl max pojeba...ale takich ludzi sie nawet nie slucha a tak apropo jak mozna sie zapisac to ligi bo ja leniwiec jestem i nie chce mi sie szukac :)

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 14-09-2006, 02:34   

Got, nie ma jeszcze ligi ;-)

kjack napisał/a:
Tak z ciekawosci zapytam czy Pijem PL uzywal neostrady ?

Na szczęście nie, ale tak czy siak raczej latwo byloby go rozpoznac :P
Kaillera P2P Client

Mietek_PL 
Użytkownik

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 14-09-2006, 11:29   

Witam z tej strony Piju PL !!! Chciałbym tu wyjaśnic otrzymanie przezemnie niesłusznego bana ! Na wstępie chciałbym zacząć od śmiesznej postaci NADINE ! Jest to 19 letnia dziewczyna z którą popisałem sobie na gg , wysłałem jej foto i bardzo jej się spodobałem , ona wysłała mi swoje i poprostu ją zjechałem ze mi się nie podoba i wogóle ...to wyjaśnia te jej kłamstwa z tymi wynikami !!! Zauważcie sami na poprzednie wyniki !!! WYGRAŁEM Z NIĄ JUŻ cześniej i wygrałem 5-4 ! Więc dlaczego miałbym uciekać , bać się i inne tego typu bzdety ! Śłaby internet tej osoby najprawdopodobniej radiówka nie pozwalał robić cokolwiek a napewno nie stoczyć uczciwej walki ! ZA DUŻY PING ! pOSZE NIECH NADINE przedstawi te wyzwiska ! napewno aj ich nie psiałem uzywam tylko swojego gg ! zresztą tak sie chyba uzywa zeby było potwierdzenie walki

Nadine 
Grand Master
No I Po Co?

P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 14-09-2006, 12:18   

Cytat:
Jest to 19 letnia dziewczyna z którą popisałem sobie na gg , wysłałem jej foto i bardzo jej się spodobałem , ona wysłała mi swoje i poprostu ją zjechałem ze mi się nie podoba i wogóle

A to dobre :rotfl:
wogole nie wiem na cholere mi twoje zdiecie :zly:
a mojego bankowo nie dostales (wszyscy wiedza dlaczego) :P bo nie mam fotek na kompie :mrgreen:

Cytat:
to wyjaśnia te jej kłamstwa z tymi wynikami

wcale twoje slowa nie wyjasniaja tych bluzgow bo jasno wynika ze to tyczy sie gry :zly:
a nie żekomej foty czy co tam se jeszce wymysliles

Cytat:
Zauważcie sami na poprzednie wyniki !!! WYGRAŁEM Z NIĄ JUŻ cześniej i wygrałem 5-4! Więc dlaczego miałbym uciekać , bać się i inne tego typu bzdety

rozumiem gdybys wygral 5-1 czy cos to moglbys mnie posadzac ze nie mam prawa z toba wygrac a jak pamietasz to odstawilws kapuche i wygrales przy wyniku 5-4 i mialam wygrane 2 male rundki w koncowej rundzie czyli w skrocie mowiac wygrales fuxem i nie masz powodu sie tak jarac

Cytat:
Śłaby internet, ZA DUŻY PING

no ja na serwie honmaru na ktorym gralam z toba mam zawsze 23-35 pingu wiec daj se z tym spokoj

Cytat:
NIECH NADINE przedstawi te wyzwiska

prosze bardzo:
http://img378.imageshack....20/piju1bg7.jpg
http://img108.imageshack....34/piju2rg1.jpg
http://img313.imageshack....94/piju3rd8.jpg

Cytat:
uzywam tylko swojego gg ! zresztą tak sie chyba uzywa zeby było potwierdzenie walki

ta jasne :rotfl:
tak samo jak teraz piszesz z loginu Mietka PL
PS nie raz pisales do mnie z Mietka GG
Ostatnio zmieniony przez Nadine 14-09-2006, 12:28, w całości zmieniany 1 raz  

Yamada 
Moderator
The Undying

GamerTag: YamadaPL
Zagram w: VF5: Final Showdown
Wysłany: 14-09-2006, 12:24   

Cytat:
Na wstępie chciałbym zacząć od śmiesznej postaci NADINE ! Jest to 19 letnia dziewczyna z którą popisałem sobie na gg , wysłałem jej foto i bardzo jej się spodobałem , ona wysłała mi swoje i poprostu ją zjechałem ze mi się nie podoba i wogóle ...to wyjaśnia te jej kłamstwa z tymi wynikami !!!

Zły dotyk boli całe życie?

Oen 
Friend

Wysłany: 14-09-2006, 12:40   

Dobra czas na definitywny koniec tej farsy wiec i Mietka wywalam. Nie obchodzi mnie to, ze to nie Mietek pisal (Twoje kontoi = Twoja odpowiedzialnosc) zreszta istnieje pewne podejrzenie, ze Piju i Mietek to ta sama osoba, a nawet jesli nie to i tak zaowocuje to kolejnymi problemami i offtopami. Daltego tez Mietek otrzymuje bana(nka)

PS: Glupiej usprawiedliwac sie chyba nie da XD

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 14-09-2006, 14:39   

Zaczynam miec watpliwosci co do ludzi z "PL" w nicku. Patrick PL tez dal popalic

Ren 
Friend

PSN ID: RenPL
Wysłany: 14-09-2006, 14:56   

Mietek_PL napisał/a:
Witam z tej strony Piju PL !!! Chciałbym tu wyjaśnic otrzymanie przezemnie niesłusznego bana ! Na wstępie chciałbym zacząć od śmiesznej postaci NADINE ! Jest to 19 letnia dziewczyna z którą popisałem sobie na gg , wysłałem jej foto i bardzo jej się spodobałem , ona wysłała mi swoje i poprostu ją zjechałem ze mi się nie podoba i wogóle ...to wyjaśnia te jej kłamstwa z tymi wynikami !!! Zauważcie sami na poprzednie wyniki !!! WYGRAŁEM Z NIĄ JUŻ cześniej i wygrałem 5-4 ! Więc dlaczego miałbym uciekać , bać się i inne tego typu bzdety ! Śłaby internet tej osoby najprawdopodobniej radiówka nie pozwalał robić cokolwiek a napewno nie stoczyć uczciwej walki ! ZA DUŻY PING ! pOSZE NIECH NADINE przedstawi te wyzwiska ! napewno aj ich nie psiałem uzywam tylko swojego gg ! zresztą tak sie chyba uzywa zeby było potwierdzenie walki

Przynajmniej dzięki takim ludziom Oen ma co robić :wink:
Wg mnie ban jak najbardziej na miejscu, sam również miałem nieprzyjemność rozmawiać z pijem (celowo z małej litery) na gg ;/.

Action 
Moderator
Get serious!

PSN ID: ActionPL
GamerTag: ActionPL
Steam ID: ActionPL
Wysłany: 14-09-2006, 15:00   

Nadine napisał/a:
a mojego bankowo nie dostales (wszyscy wiedza dlaczego)

Dokładnie :D cała płeć męska Honmaru czeka na twoje FOTO i nie wierze, że nawet jeżeli bys je miala na kompe (AŁA nie bij :mrgreen: ) to bys je dała Pijowi xD

Nadine 
Grand Master
No I Po Co?

Wysłany: 14-09-2006, 15:33   

tak jak mowisz _Action_ :P nie inaczej

Baro 
Elite player

Wysłany: 14-09-2006, 20:09   

Ale z tego Piju jest ciota, zeby na dziewczyne tak pisać... Nawet jezeli by nie była fajna to niemozna tak pisac po prostu brak kultury z jego strony...

...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...

Got 
Elite player

Wysłany: 14-09-2006, 20:43   

banowac wszystko co podaje sie na paja czy tam pija bo ten temat moglby sie ciagnac do...on ma swoje historie a my juz wszystko widzielismy wiec nie ma sensu :)

ps. nie ma ligi :rotfl: a to o co chodzi z tymi rankowymi grami :P