TK3Online by Honmaru

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Dumian »

Graj przez Kaillere P2P, wtedy opóźnienia są znacznie mniejsze.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Mr_Editor »

Za jakiś czas [już bliżej niż dalej] pojawi się kilka nowości na Customize-Arena, które będą cieszyć oczy graczy, którzy już bardzo długo czekają na niektóre flagowe, choć nieudostępniane dotąd stroje, jak również kilka zupełnych nowości, które zaskakują nawet mnie ;) tak jak już kiedyś to pisałem.. cierpliwość popłaca, a zapewniam, że jest na co czekać ;)
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: !Dan! »

Ale 1 strój Paula zmienicie znowu na czerwony? ;] Spodnie 1 Jina można z niebieskiego na białe zrobic :3 Albo.... pomarańczowe :3 Czarny i pomarańczowy wszak ładnie się komponują.

EDDY'T: Ah! I Prosiłbym uprzejmie o zmianę 2go koloru Yosha :3
Ostatnio zmieniony 05-07-2011, 13:23 przez !Dan!, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Oscar »

@Edytor, już nie mogę się doczekać ;)
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
szureka
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13-02-2012, 13:37

reup

Post autor: szureka »

mozna prosic o odsiwiezenie linkow ? niestety megaupload zostalo zamkniete, na glownym mirrorze trzeba mec konto premium a do rapidshara sie nie laczy...
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Oscar »

TK3Online by Honmaru. Nie możliwe że Ci Rapid nie działa. Przed chwilką sprawdziłem i spokojnie pobierzesz. Pamiętaj: Save file to computer - download - free download.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
kamiledi15
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-05-2012, 11:31

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: kamiledi15 »

Przejrzałem ten temat i chyba nikt o tym nie wspomniał. Czy da się grać przez kailerę z dźwiękiem? Granie w ciszy nie daje takich emocji. Na emulatorze MAME bez problemu gram z pełnym dźwiękiem, a tutaj od razu OUT OF SYNC. I czy ten problem z dźwiękiem dotyczy tylko Tekkena, czy wszystkich gier na PSX, w które bym chciał zagrać przez sieć?
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: mg1987 »

Dźwięk jest wyłączony właśnie po to, żeby unikać OOS'ów.
kamiledi15
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-05-2012, 11:31

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: kamiledi15 »

Dobra, a mam jeszcze jedno pytanie. W Kailerze na emulatorze MAME, kiedy ktoś dołącza, ikona na pasku zadań zaczyna migać na pomarańczowo i słychać dźwięk, wtedy wiem, że ktoś dołączył. W EpsxE nic nie miga, tylko czasami słyszę dźwięk, ale nie zawsze i przez to czasami nie zauważam, że ktoś dołączył. Można zrobić, żeby jakoś lepiej oznajmiało, że ktoś dołączył? Zdarza się, że nikt długo nie dołącza, więc minimalizuję to okno i czeka sobie w tle i wtedy chcę wiedzieć, że ktoś doszedł.
A co do tego dźwięku, to rozumiem, że dotyczy to wszystkich gier na PSX, nie tylko Tekkena? Szkoda, bo w MAME gram z dźwiękiem i żadnych OOSów nie ma.
I rozumiem też, że nie da się zrobić tak jak na MAME, że do rozmowy jest skrót CTRL+T i wtedy mogę napisać coś do przeciwnika i że jego odpowiedzi pokazują się na górze ekranu gry, a nie tylko w oknie kailery?
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: SubZero »

kamiledi15 pisze:Można zrobić, żeby jakoś lepiej oznajmiało, że ktoś dołączył?
Nie
kamiledi15 pisze:dotyczy to wszystkich gier na PSX, nie tylko Tekkena?
Tak
kamiledi15 pisze:że nie da się zrobić tak jak na MAME
Nie da się
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Oscar »

Jak zawsze Sub krótko, zwięźle i na temat :D
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
kamiledi15
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-05-2012, 11:31

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: kamiledi15 »

No cóż, szkoda. NA MAME gra się lepiej, ale w Tekkena też lubię pograć, więc warto się przemęczyć :) Do minusów dodam jeszcze, że nie da się wyjść z gry bez wyłączania jednocześnie Kailery (na MAME się da), więc strata połączenia wymaga resetowania emulatora. Ale trzeba grać tak, jak jest, skoro nie da się lepiej. Z kolei na MAME jest ten minus, że nie wyświetla się, kiedy ma się out of sync. Trzeba się orientować po zachowaniu przeciwnika.
Może jeszcze spytam, od czego zależy, że czasami TK3Online chodzi szybciej, a czasami wolniej? Gram na takich serwerach, gdzie mam dobry ping. Zdarza się, że i ja, i przeciwnik mamy dobre pingi (około 40), a gra chodzi w zwolnionym tempie. Czasem z kolei mamy wyższe (na przykład 110) i chodzi płynnie. Przeciwnik twierdzi, że nic nie ściąga i nie korzysta w tym czasie z netu, ja oczywiście też. Również samo załączenie menu głównego przed pierwszą walką idzie z różną prędkością. Czasem ten napis NAMCO Presents zmienia się od razu w główne menu, a czasem trzeba czekać pół minuty czarnego ekranu, aż się załączy.
Co do serwerów - obecnie chyba najpopularniejsze to Germany AEP-EMU (IP 62.141.42.126:27888) i Moscow Emu-Russia (IP 79.174.64.98:27888). Na tym pierwszym mam lepsze pingi (30-40), na drugim gorsze (75-100), ale na obu tempo gry jest takie same, czyli zwykle jest dobrze, ale z niektórymi przeciwnikami tak jak pisałem walka jest w żółwim tempie. Nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi i z jaką prędkością będzie się grało.
Osobom, które nie są absolutnymi mistrzami, odradzam granie z użytkownikiem o nicku 1. Zmiecie was z powierzchni ziemi, a potem nawyzywa od najgorszych.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: Dumian »

Nie da się powiedzieć konkretnie skąd te zwolnienia. Jeśli zazwyczaj wszystko masz ok kiedy grasz, a te problemy są tylko czasami/z określonymi przeciwnikami to może być po prostu wina tych właśnie graczy (zły config, słaby komp, net itp. itd.), a może po prostu w danych godzinach serwer przymula. W każdym razie nie ma jednej dobrej odpowiedzi na to pytanie.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
kamiledi15
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-05-2012, 11:31

Re: TK3Online by Honmaru

Post autor: kamiledi15 »

Od pory to nie zależy, bo nieraz było tak, że przerywaliśmy z kimś grę z powodu zbyt ślimaczego tempa, a za moment z drugim przeciwnikiem śmigało. Pewnie masz rację, że to kwestia słabego kompa przeciwnika, choć nie przyszło mi takie coś wcześniej do głowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”