Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Aserot »

Wiesz chodzi o to że to Honmaru przyczyniło się do rozkwitu T3 online. I uwierz że wymagało to sporo pracy.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Ana »

Mr_Editor pisze:Ale mam też kilka własnych

Edit: nie wykorzystuję WASZYCH prac. Tylko prace tych którzy stworzyli te wszystkie gry.

O Jezu!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D :D :D :D :D :D :D :D

HAHAHAHAHAHAHAHAAAAHAHAHAHAHAAAAA!!!!!!!!!
Weź zaraz spadnę z krzesła o LOL

Jak możecie nazywać te prace WASZYMI???!!!
Tworcy gry nie dali od razu trybu online, poza tym bezczelnie kradniesz rzeczy które upychalismy na serverach, nasze memorki, ktore robilismy, ustawienia emulatorów i podpisujesz jako wlasne. O to chodzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: luc_october »

szczerze to każdy kto ma jakieś tam pojęcie jest w stanie sobie zrobić własnego ripa, własną instalkę, moda itd.
w stanach np. mają swoją instalkę...

co innego skopiować całą instalkę, ale cóż....

życzę powodzenia konkurencji ;) ( jakiś link do forum?)
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Chinczyk »

Ja nie rozumiem po co wogole twozyc konkurecje skoro wszyscy zainteresowani graniem online sa juz na honmaru lub jeszcze benda :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

wystarczy juz rozmow o konkurencji , bylo milo ale sie skonczylo :)

dla mniej kumatych: kolejny post na ten temat spotka sie z gniewem Aresa - nie boga tylko najtanszej polowki na rynku brzeskim
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mr_Editor »

Doceniam to co robicie ale stworzyłem moją stronę ponieważ z tego co widzę to u was jest jakiś dziwny klimat i poprostu mi się to nie podoba. Ale kto będzie chciał to będzie u was a kto inny wybierze onlinetournament.

Postaram się w przyszłym czasie zrobić własne instalki i te inne chujstwa.

A konkurencję robię żeby nie było nudno w tym internecie.
Różnorodność to podstawa.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

tylko ze Twoj sposob na 'robienie konkurencji' mozna porownac do Call Center i wmawianiu ludziom ze tele2 jest naprawde lepsze niz to co maja obecnie. w skrocie: niepotrzebny spam, nawet nie zahacza o temat bo tu mowimy o sytuacjach ktore irytuja w trakcie gry online/na servach a nie dotyczacych tego serwisu.

przeanalizuj , zaplanuj , wykreuj i wdrazaj a nastepnie dbaj o wizerunek - jesli tego nie pojmiesz to nie nadajesz sie do tego. nastepny post bedzie juz serio kasowany i nagradzany ostem w tym temacie.

w jednym masz jednak absolutna racje : ten klimat jest 'dziwny' ... cokolwiek to znaczy :oczami:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Yamada »

A według mnie to, ze pojawiają się "kopie" Honmaru to bardzo dobry znak - to znak, że Honmaru jest popularne, że bardzo dobrze wywiązuje się z zadania popularyzacji T3 Online. A jak coś jest dobre i popularne, to ludzie to kopiują. Nie ma w tym nic dziwnego, ze ktoś chce spróbować swoich sił - niech próbuje. Problem jednak leży w tym, że Honmaru się "zabezpieczyło" - spopularyzowało instalki, memorki, ustawienia itd stworzone SPECJALNIE dla potrzeb Honmaru - ludzie na nich grają i szczerze mówiąc wątpię aby te dziesiątki osób nagle zaczeły rezygnować z instalek Honmaru tylko dlatego, że powstał klon serwisu Dumiana który nie majac absolutnie ŻADNEGO zaplecza, stażu itd wypuszcza swoje ustawienia itd. Innymi słowy - Honmaru ma takie plecy, że żadna Polska stronka nigdy nie osiagnie jego poziomu - będziecie gonić, ale Honmaru będzie się również nadal rozwijać, mamy najlepszych graczy online na pokładzie, mamy doswiadczenie, mamy trojany ana.exe i action.exe, mamy...no po prostu Honmaru jest i będzie prawdopodobnie niedoścignionym liderem w tym temacie (nawet zagraniczni gracze graja na instalkach Honmaru).

U can try, but u can't win.

z tym trojanem to sie normalnie az wzruszylam :placz:
Ostatnio zmieniony 03-07-2007, 16:05 przez Yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

od dawna powtarzam ze Honmaru to wynalazek na miare youtube z ta tylko roznica ze Dumian jest skromnym czlowiekiem i rozdaje cala fortune na cele charytatywne :P

fajnie jak jest konkurencja. od zawsze mnie to rajcuje w kazdej dziedzinie zycia. szkoda tylko ze w tym przypadku poki co o zadnej konkurencji mowy nie ma ale jak to mawiaja - where's a will ... :oczami:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Dismaster »

Ja mam takie pytanie co sie do k**wy nedzy dzieje z graczami z honmaru? chodzi mi o tych z wyzszej polki na serwach widac tylko stalych bywalcow Nadine KingKY Chinczyk ale reszta sie nie pokazuje....co sie dzieje? gdzie sa Dumian Krelian Yamada Masta Goken AK czit !Dan! Got luc_october UltraKnight i wielu innych... to mnie naprawde irytuje nie mam z kim sparowac ciagla te nooby i te nooby :/ no ile mozna? ludzie grajcie bo warto! :)

kurcze moze sa na wakacjach... :/

Krelian bodajze w Jin Cupie pisal ze ma problem z netem
Ostatnio zmieniony 12-07-2007, 04:43 przez Dismaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: yarosh »

Dismaster pisze:nie mam z kim sparowac ciagla te nooby i te nooby :/ no ile mozna?

:] nie narzekaj tak bardzo na noobów :wstyd: :oczami:

masta gokena kingky stiflera w cale często widać no chyba że ja mam szczęście :przestraszony:
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
little noob
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25-07-2007, 12:05

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: little noob »

no tak ale od nooba sie wszystko zaczelo ;P
Awatar użytkownika
Primo
Master
Master
Posty: 225
Rejestracja: 02-08-2007, 11:03
Lokalizacja: wwa

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Primo »

Mnie denerwuje to że od dwóch dni nie mogę sie połączyć aep-emu >:| a na innych serwerach alb grają w pro evo albo w 2d, a jak już ktos sie trafi do partyjki w TK to po drugiej walce wybieram mokujina :/
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Schaiba »

KRELIAN pisze:wczoraj gralem mokujinem - po paru walkach ktos mi pisze ze go nudzi taka gra bo mokujin jest monotonny i walczy jednym ciosem - wybaczcie ze nie na temat ale zle sie z tym czulem i musialem komus wyzalic
Przepiękne :D Śmiech na sali.

Mnie denerwują padające servy. Już wchodzę sobie codziennie, już czuję się jak w domu, i muszę innego szukać xD Mam nadzieję Honmaru jest wieczne bo siedzę tam często na servie =) (da się jakoś usuwać już nie używane servy w oknie? Bo mam taki śmietnik ^^)

- nooby, agresywni gracze (sahiel czy tam GF)
- narzekanie na "jeden cios" - blokuj noobie, nic więcej.
- to, że niektórzy wymiatacze są megakrytyczni i obnoszą się z wyższością. Ja chociażbym wygrywał 30:0 nie powiem "spadaj, noobku"
-lagi.

Mastah... czemu nie lubisz stringów na T3O ^^? (nie chodzi o żadne gacie perwersy! xD)
Jeżeli ktoś ze mną grał, świadom, że stringów nadużywam ;)

I ostatnia sytuacja, która mnie wkurzyła :
Spięcie z panem Hajda. Pozdrawiam, potrafi krwi napsuć. Chodzi o fakt, że w 90% przypadków gram Moku (ach te ciosy monotonne xD), przegrałem z dwie rundy, to mnie zjechał za jakiego to ja się pro nie uważam i MAM grać swoimi postaciami. Odpowiedziałem, że staram się wszechstronnie grać/rozwijać. Potem grałem jak chciał, jego pech :P

I zgadzam się z tym, że Tekken jest jak ulica, czasem jestem po prostu perfidny, byle wygrać.

Edit : I jeszcze jeden motyw. Mam neta na dwa kompy. Jak na drugim ktoś coś ściąga to zaczyna niewiarygodnie mulić xD To też mnie strasznie dobija.
Ostatnio zmieniony 14-01-2008, 10:13 przez Schaiba, łącznie zmieniany 1 raz.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: SubZero »

Schaiba pisze:(da się jakoś usuwać już nie używane servy w oknie? Bo mam taki śmietnik ^^)
Zmiana klienta (np. na Supre) lub ręczna edycja pliku kaillera.ini z katalogu C:\Windows
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”