Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: SubZero »

To raczej było w realu, więc nie musiałby szczególnie się wysilać żeby go znaleźć :P
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: eq2D »

ehehehe. świeszna się ta rozmowa stała. Ale tak - jak by koleś naprawdę reprezentował kulturę z chlewa i by zaczął jechać po mnie to czemu miałbym mu nie dać w ryj? Wdać się w dyskusję? Nie miało by zapewne sensu. Oczywiście nie jest powiedziane, że dałbym radę takie delikwentowi ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gordo
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 08-06-2007, 14:41
Lokalizacja: Myszków

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Gordo »

eq2D, a jak by sobie nie dał z nim rady... to od czego ma sie ziomali? xD
To by była dopiero frajda =)
"...Jedno jest pewne - przegrana będzie katem..."
"...Ruszaj się i myśl, wygrywaj i przegrywaj..."
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: AK »

tak czytam i normalnie nie moge tego czytac :P Gordo wez zmien plyte bo nie moge:P jak by mi powiedzial tym po przegranej "spi****laj cioto" to by dostal w ryj proste i logiczne,tak dochodzisz tego "roznie" ze normalnie nie moge :P

"roznie"=

*kosa w brzuch
*dziesiona
*wsadzil bym mu pada w d**e
takie piepszenie kotka za pomoca mlotka za przeproszeniem :P
a tak serio to najpewniej bym mu sie odwdzieczyl soczystym slowem a jak by mial dalej wonty to bylo by "roznie" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

a zeby nie bylo offtopu to mnie denerwoja Nooby na AEP ale nauczylem sie z tym zyc juz...regularnie od paru dni wchodze sobie tam pojade jakiegos frajera a pozniej czekam tylko jak wejde zeby mnie pojechal :D 90% noobow wyklina mnie po dwoch walkach :P
ale najlepsi sa tacy co uda im sie mnie przykapic z jedna walke takim paulem bo sie z nimi bawie jankiem i np jest stan 1:1 wychodza i "slaby jestes nie gram z Toba" tych poprostu kocham :D na pytanie "chodz jeszcze raz pojade Cie 10:0" zamykaja sie albo powtarzaja ciagle "slaby jestes nei gram z Toba" KOCHAM TAKICH NOOBOW POPROSTU :] :]

P.S sorry za brak znakow PL ale FF mi sie zwalil :/
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

nie no 'dziesiona' za 'spier/dalaj' po walce z pewnoscia bylaby wspominana w kronikach tekenowych przez najblizsza dekade :D
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Mucha_Ziom

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Mucha_Ziom »

a mnie irytuje to że niektórzy ludzie grają takim samym ciosem przez prawie całą walkę usiłując zrobić jakiegoś juggla którego ja za każdym razem blokuje albo kontruje.
Mam taką zasadę że gram do góra trzech takich samych ciosów pod rząd.
jak zadam 4 lub więcej tych samych ciosów które trafią to przeciwnik ma mi prawo oddać jednym dowolnym ciosem.
Stosuję się do tej zasady i mam nadzieję że wy też macie takie "ograniczenia przyzwoitej gry"
Ostatnio zmieniony 14-06-2007, 11:45 przez Mucha_Ziom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

na tym forum kazdy bez wyjatku , jestesmy przyzwoitymi graczami
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Yamada »

Chyba nie wziąłeś dziś swoich tabletek ziom.
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

jak zadam 4 lub więcej tych samych ciosów które trafią to przeciwnik ma mi prawo oddać jednym dowolnym ciosem.
porazka ,co to jakies szachy ? :P
Awatar użytkownika
Alwexis
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 12-06-2007, 17:47

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Alwexis »

-Naabki na....nawalające hwo/eddym 3,43,4,334,34,34, bla bla...
-Kolejny typ naabków stosujących 1 cios (ostatnio trafiłem na kolesia który przez 10 walk stosował tylko i wyłącznie najsilniejszy cios Paulem ;))
-Bogate słownictwo na poziomie gimnazjalnym (przykładów nie podam)
-Kozaki które szpanują na czacie swoją potęga a w pojedynku ze mną dostają 3 perfecty...(o la Boga kiedyś mnie oskarżono dzieki temu o Bota i Jakieś Cheaty do Tekkena xD [i oczywiscie solidnie zgnojony słownie hehe ;)])
-Pingów po 1,000+
-Osób które by mi tylko utrudnić jakiś cios (np. Multisy kingiem :P) Pauzują grę i napieprzają w przycisk start by gra sie bardziej zcinała.... jak mimo to daje rady wychodzą z gry.

Chyba tyle ;]
Dumian możesz już płakać zawitałem na wasze forum :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
chudy_91
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 21-11-2006, 21:27
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Co was irytuje w T3Online??

Post autor: chudy_91 »

Szkoda, że ja nie mam aż tak wielu perypetii z noobami wyładowującymi swoje frustracje poprzez wypisywanie wymyślnych bluzg - po grze z takimi osobnikami zazwyczaj jestem w lepszym humorze :) . Co mnie najbardziej denerwuję w TK3Online? Przede wszystkim ludzie, którzy nie dają ustawić gamepada i tradycyjnie - lagi... :suchy:
Kogo los chce zgubić, czyni go głupcem (Stultum facit Fortuna, quem vult perdere), Publiliusz Syrus
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Nadine »

a mnie to denerwuje/irytuje jak se wchodze na serva znajde jakiegos nooba (chociaz co to za przyjemnosc gry z noobami) a tu nagle oos, no wtedy to mnie tak odrzuca od t3 i juz nie wchodze spowrotem tylko sie zajmuje czym innym... no szczerze to t3 zaczol mnie ostro nudzic (byc moze przez te nooby) no chyba ze sie gra z kims dobrym to wtedy chce sie grac... ale oosy, nooby, lost connevty to potrafią czlowieka zniesmaczyc.
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Lukas »

A mnie dobija tyle spraw ( w temacie ofc), ze momentami mam ochotę cisnąc padem:
-jak dołączę się do kogoś i ktoś się po mnie dołączy na trzeciego, to ja dostaje kicka
Powód: noobowi łatwiej nacisnąc pierwszego z brzegu, mimo, że był pierwszy.
I nie uwierzę w to, żeby za każdym razem ten drugi był umówiony- jakby ktoś sie czepiał.
-chujowa sprawa z ludzmi mającymi słabego neta... ja mam dobrego, wiec jakośc mojego grania zależy od neta przeciwnika.. paradoksalnie osoba mająca słabsze połączenie ma przewagę nad tą z lepszym, ponieważ ta ze słabszym gra zawsze w PODOBNYCH warunkach. Lagi, jka by je tek przeanalizowac mają podobną "siłę".
Efekt?: Taki ktoś po super lagu gra dalej, może go nawet nie zauważy, a typeq z lepszym łączem w tym momencie nie ogarnia.
Poza tym osoba z lepszym łączem gra zawsze w innych warunkach, a ta z gorszym/bardzo złym - ZAWSZE w takich samych- znowu przewaga tej z gorszym połączeniem. (Wszystko to IMO oczywiscie)
-Wkurwiają mnie nooby podające się za pro.. dołączam się do takiego, a ten 333333 hwo jedzie... (sam ofc pro nie jestem, a skilla mam nierownego, wiec ciezko mi okreslic jak zaraz zagram, ale raczej ponizej pewnego poziomu nie zejde)
-biala goraczka w momencie oos- zauwazylem, ze wieksze prawdopodobienstwo tego po nacisnieciu start + select podczas gry
-puste serwy nad ranem -.-
-zapelnione serwy w godzinach szczytu- lagi
-ludzie bez kultury, ale oni sa wszedzie -.-
-ludzie robiacy pauze (oczywisice jestem wstanie zrozumiec telefon, czy cos), ale przegladania commanda nie zrozumiem
-ludzie, ktorzy za chuja nie dadza ustawic guziczkow - nie da sie wejsc w opcje

-wcinannie się tego RIP-a :/ w miejscach filmików.. przy okazji obserwacja: jak sie wejdzie przez przypadek w filmiki, to nie wciskac nerwowo start + select, tylko samo select- mniejsze prawdopodobienstwo odpalenia filmiku, ktorego nie ma, czyt wciecia sie na amen
-zwolnienia podczas juggli calej gry.. taki jakby minimalny, płynny spadek fps- prawdopodobnie przez efekty, co offline nie wystepuje
(fps nie spadaja, ale nie widzialem do czego to porownac)
-ludzie płaczący o kopanie na ziemi
-zbugowana kaillera, ktora czasem sie zwiesi, na szczescie nie tak czesto u mnie :P

Potem coś jeszcze dopisze.
Nudziło mi się nad ranem, to walnąłem takiego posta:P nie chciałem nikogo urazic, sam mialem kiedys slabego neta.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

Lukas pisze: -wcinannie się tego RIP-a :/ w miejscach filmików.. przy okazji obserwacja: jak sie wejdzie przez przypadek w filmiki, to nie wciskac nerwowo start + select, tylko samo select- mniejsze prawdopodobienstwo odpalenia filmiku, ktorego nie ma, czyt wciecia sie na amen
zauwazylem ze sporo osob wciaz o tym nie wie, ale jesli nie zdazy sie/ nie zalapie start + select to gra wcale sie nie zawiesza tylko trzeba poczekac dluzsza chwile. wiekszosc jednak wtedy wychodzi
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Lukas »

Wcina się na amen to była metafora xd
Ja raczej wychodzę po przeciwniku w takich sytuacjach.. :P
Aha i jak przeciwnik wyjdzie w takiej sytuacji, to też mnie denerwuje w tk3online xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”