Odpowiedz do tematu
Co was irytuje w T3Online??
Autor Wiadomość
Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 20-01-2007, 08:52   

Jak to czit powiedzial jak mialem zamiar disowi dokopac jak bylem total noob - "Podziwiam wiare w wlasne mozliwosci". Powodzenia mam nadzieje ze mi dokopiesz :hyhy:

Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 26-01-2007, 20:32   

Chce tylko napisac ze od kad na serverach killery dominuja niekulturalne i pozbawione wszelkich zasad etycznych nOOby bardzo odechciawa mi sie grac w Tekkena..... :( tesknie za czasami gdzie trzeba bylo sie umawiac z ludzmi z honmaru na spary. Wiem ze to dobrze dla stronki Dumiana ze granie w tekkena online stalo sie tak popularne i powszechne oraz ze z dnia na dzien jest coraz wiecej graczy ale mnie osobiscie troszke to boli a i starych dobrych graczy z honmaru tez juz na servach nie widuje :( A jak musze wychodzic po 5 walkach stoczonych z nOObami bo nie ma sensu dluzej grac to juz w ogole mi rece opdaja malo tego nOOby zaczely do mnie pisac na gg o spara :O
Za pewne za pare miesiecy z tych nOObkow porobie sie calkiem dobzi gracze ale na dzien dzisiejszy jest mi z tym zle....

Ahhh musialem sie wyzalic.... :)

czit 
Grand Master

Wysłany: 26-01-2007, 21:27   

a mnie czasem drażni że jak chce zagrac to akurat nikt nie ma czasu albo grają juz z innymi :P a bez umawiania to nie warto zazwyczaj sie poswiecac Dis :]

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 26-01-2007, 23:42   

Dismaster napisał/a:
Chce tylko napisac ze od kad na serverach killery dominuja niekulturalne i pozbawione wszelkich zasad etycznych nOOby bardzo odechciawa mi sie grac w Tekkena..... :( tesknie za czasami gdzie trzeba bylo sie umawiac z ludzmi z honmaru na spary. Wiem ze to dobrze dla stronki Dumiana ze granie w tekkena online stalo sie tak popularne i powszechne oraz ze z dnia na dzien jest coraz wiecej graczy ale mnie osobiscie troszke to boli a i starych dobrych graczy z honmaru tez juz na servach nie widuje :( A jak musze wychodzic po 5 walkach stoczonych z nOObami bo nie ma sensu dluzej grac to juz w ogole mi rece opdaja malo tego nOOby zaczely do mnie pisac na gg o spara :O
Za pewne za pare miesiecy z tych nOObkow porobie sie calkiem dobzi gracze ale na dzien dzisiejszy jest mi z tym zle....

Ahhh musialem sie wyzalic.... :)

cos w tym jest , problemem nie jest popularnosc a zanizenie poziomu . wszystko wskazuje na to ze jeszcze przez dluzszy czas sie to nie zmieni. osoby grajace 'pro' w kolejne odslony nie wracaja do trojki chociazby z uwagi na lagi , a ci co graja to w wiekszosci 'pecetowcy' ktorzy z seria nigdy nie mieli nic wspolnego a zaczeli grac dopiero kiedy wszystko maja wylozone na tacy. ja jednak wciaz po cichu licze ze jeszcze niejedna perelke wylowimy z morza amatorow . w kazdym razie poki co jest z kim grac na poziomie i to jest najwazniejsze :)

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

czit 
Grand Master

Wysłany: 27-01-2007, 11:25   

KRELIAN napisał/a:

...w kazdym razie poki co jest z kim grac na poziomie i to jest najwazniejsze :)

zapomniałeś dodać że ludzie "na poziomie" są strasznie leniwi :P

Pioziom 
Beginner

Wysłany: 27-01-2007, 13:58   

Mi się nie podoba w samym emulatorze to, że po zakończeniu samej walki trzeba wyłączać emulator żeby znów zagrać!! Proszę pomóżcie. Jak to zrobić żeby działało normalnie??!!

Frizen 
Grand Master

Wysłany: 27-01-2007, 14:19   

Musisz sie przydzwyczaic narazie kazdy tak gra :suchy:

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 10-02-2007, 22:01   

Nie bedę za bardzo odkrywczy, jeśli napiszę, że nOOboludki mnie wkurzają w temacie TK3O :P (tutaj pragnę wspomnieć o duecie Markus1985 & koleś z "KS LECH Poznań" w nicku- max chamstwa chyba pośród wszystkich noobów)
Poza tym sytuacje, gdy nie mogę dokończyć dżagla z powodu... laga o0

Problemy w sumie standardowe, oprócz tych drobnych niedociągnięć TK3Online jest cool :D

Pattrick 
Grand Master

P2P Mode: Host & Client
Zagram w: TB, Tekken 7, Skullgirls
Wysłany: 11-02-2007, 12:57   

Nie gram w T3 ale też się wypowiem. Irytuje mnie :
- N00by (osoby , które ciągle się pytają jak się robi taki cios , hackują servery , podszywają się pod nicki , zawieszają grę i ogólne szczeniactwo)
- Lagi (szczególnie tam gdzie dałeś serwy Dumian , Dzięki ... Wszystkie serwery są oblężone jak Forteca [Tak , to jest aluzja ale nie obraź się])
- Mashowanie

Action : Dopisz jeszcze Noob "Spamus-Zawieszenius-Reklamus" 2 w jednym

yarosh
[Usunięty]

Wysłany: 12-02-2007, 08:35   

e mi sie nie podoba ze grając eddym kazdy sie tłumaczy jak przegra ze eddy to postać dla lamerów a jak taki sam wezmie go to jeszcze biedniej gra niz ja ani to ss na rekach zrobic nie umi ani dobrze ponapierac, a po zatym nie ma pojęcia jak trudno sie gra z dobrą xiajką czy jinem

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 12-02-2007, 19:09   

musze cie zmartwic ale taka wlasnie jest prawda :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

Sebolo 
Beginner

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 12-05-2007, 21:31   

a mne irytuje to że sobie w tekkena przez neta raczej nie pogram bo jak włączam to kailer exe cośtam to żadnych serwerów nie ma.... trudno

Cargo 
Graphic Master

Wysłany: 13-05-2007, 07:37   

A mnie irytują nooby, którzy nie umieją sie umówić na spar, lub wejśc poprostu na aep.emu.de albo na Tk3o serw.

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 16-05-2007, 09:09   

Czy ja mam tylko takie wrażenie, czy naprawdę na kailerze zmniejszyła się ostatnio ilość nubów wyzywających?? Nie obrażają, a jeszcze za grę podziękują i pochwalą za skilla :P

Frizen 
Grand Master

Wysłany: 16-05-2007, 12:08   

no zmniejszyla sie tez to zauwazylem... ostatnio nawet spotkalem kolesia ktory przegral TYLKO 5:2 a nie tak jak czasem to bywa 30:0 :P (czasem mi sie nie chce juz grac poprostu :] )