Co was irytuje w T3Online??

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

Jak to czit powiedzial jak mialem zamiar disowi dokopac jak bylem total noob - "Podziwiam wiare w wlasne mozliwosci". Powodzenia mam nadzieje ze mi dokopiesz :hyhy:
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Dismaster »

Chce tylko napisac ze od kad na serverach killery dominuja niekulturalne i pozbawione wszelkich zasad etycznych nOOby bardzo odechciawa mi sie grac w Tekkena..... :( tesknie za czasami gdzie trzeba bylo sie umawiac z ludzmi z honmaru na spary. Wiem ze to dobrze dla stronki Dumiana ze granie w tekkena online stalo sie tak popularne i powszechne oraz ze z dnia na dzien jest coraz wiecej graczy ale mnie osobiscie troszke to boli a i starych dobrych graczy z honmaru tez juz na servach nie widuje :( A jak musze wychodzic po 5 walkach stoczonych z nOObami bo nie ma sensu dluzej grac to juz w ogole mi rece opdaja malo tego nOOby zaczely do mnie pisac na gg o spara :O
Za pewne za pare miesiecy z tych nOObkow porobie sie calkiem dobzi gracze ale na dzien dzisiejszy jest mi z tym zle....

Ahhh musialem sie wyzalic.... :)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: czit »

a mnie czasem drażni że jak chce zagrac to akurat nikt nie ma czasu albo grają juz z innymi :P a bez umawiania to nie warto zazwyczaj sie poswiecac Dis :]
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

Dismaster pisze:Chce tylko napisac ze od kad na serverach killery dominuja niekulturalne i pozbawione wszelkich zasad etycznych nOOby bardzo odechciawa mi sie grac w Tekkena..... :( tesknie za czasami gdzie trzeba bylo sie umawiac z ludzmi z honmaru na spary. Wiem ze to dobrze dla stronki Dumiana ze granie w tekkena online stalo sie tak popularne i powszechne oraz ze z dnia na dzien jest coraz wiecej graczy ale mnie osobiscie troszke to boli a i starych dobrych graczy z honmaru tez juz na servach nie widuje :( A jak musze wychodzic po 5 walkach stoczonych z nOObami bo nie ma sensu dluzej grac to juz w ogole mi rece opdaja malo tego nOOby zaczely do mnie pisac na gg o spara :O
Za pewne za pare miesiecy z tych nOObkow porobie sie calkiem dobzi gracze ale na dzien dzisiejszy jest mi z tym zle....

Ahhh musialem sie wyzalic.... :)
cos w tym jest , problemem nie jest popularnosc a zanizenie poziomu . wszystko wskazuje na to ze jeszcze przez dluzszy czas sie to nie zmieni. osoby grajace 'pro' w kolejne odslony nie wracaja do trojki chociazby z uwagi na lagi , a ci co graja to w wiekszosci 'pecetowcy' ktorzy z seria nigdy nie mieli nic wspolnego a zaczeli grac dopiero kiedy wszystko maja wylozone na tacy. ja jednak wciaz po cichu licze ze jeszcze niejedna perelke wylowimy z morza amatorow . w kazdym razie poki co jest z kim grac na poziomie i to jest najwazniejsze :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: czit »

KRELIAN pisze:
...w kazdym razie poki co jest z kim grac na poziomie i to jest najwazniejsze :)
zapomniałeś dodać że ludzie "na poziomie" są strasznie leniwi :P
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Pioziom
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 20-12-2006, 16:56

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Pioziom »

Mi się nie podoba w samym emulatorze to, że po zakończeniu samej walki trzeba wyłączać emulator żeby znów zagrać!! Proszę pomóżcie. Jak to zrobić żeby działało normalnie??!!
A to peszek... KANIBALE!...
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

Musisz sie przydzwyczaic narazie kazdy tak gra :suchy:
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: vho »

Nie bedę za bardzo odkrywczy, jeśli napiszę, że nOOboludki mnie wkurzają w temacie TK3O :P (tutaj pragnę wspomnieć o duecie Markus1985 & koleś z "KS LECH Poznań" w nicku- max chamstwa chyba pośród wszystkich noobów)
Poza tym sytuacje, gdy nie mogę dokończyć dżagla z powodu... laga o0


Problemy w sumie standardowe, oprócz tych drobnych niedociągnięć TK3Online jest cool :D
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Pattrick »

Nie gram w T3 ale też się wypowiem. Irytuje mnie :
- N00by (osoby , które ciągle się pytają jak się robi taki cios , hackują servery , podszywają się pod nicki , zawieszają grę i ogólne szczeniactwo)
- Lagi (szczególnie tam gdzie dałeś serwy Dumian , Dzięki ... Wszystkie serwery są oblężone jak Forteca [Tak , to jest aluzja ale nie obraź się])
- Mashowanie


Action : Dopisz jeszcze Noob "Spamus-Zawieszenius-Reklamus" 2 w jednym
yarosh

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: yarosh »

e mi sie nie podoba ze grając eddym kazdy sie tłumaczy jak przegra ze eddy to postać dla lamerów a jak taki sam wezmie go to jeszcze biedniej gra niz ja ani to ss na rekach zrobic nie umi ani dobrze ponapierac, a po zatym nie ma pojęcia jak trudno sie gra z dobrą xiajką czy jinem
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: KRELIAN »

musze cie zmartwic ale taka wlasnie jest prawda :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Sebolo
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 21-04-2007, 19:10

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Sebolo »

a mne irytuje to że sobie w tekkena przez neta raczej nie pogram bo jak włączam to kailer exe cośtam to żadnych serwerów nie ma.... trudno
Awatar użytkownika
Cargo
Graphic Master
Graphic Master
Posty: 246
Rejestracja: 03-08-2006, 10:11
Lokalizacja: Cz-wa

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Cargo »

A mnie irytują nooby, którzy nie umieją sie umówić na spar, lub wejśc poprostu na aep.emu.de albo na Tk3o serw.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: vho »

Czy ja mam tylko takie wrażenie, czy naprawdę na kailerze zmniejszyła się ostatnio ilość nubów wyzywających?? Nie obrażają, a jeszcze za grę podziękują i pochwalą za skilla :P
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co was irytuje w T3Online??

Post autor: Frizen »

no zmniejszyla sie tez to zauwazylem... ostatnio nawet spotkalem kolesia ktory przegral TYLKO 5:2 a nie tak jak czasem to bywa 30:0 :P (czasem mi sie nie chce juz grac poprostu :] )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”