Odpowiedz do tematu
Jaka postac spotykacie najczesciej na kailerze?

Postacie:
Eddy
22%
 22%  [ 47 ]
Paul
14%
 14%  [ 31 ]
Xiayou
8%
 8%  [ 18 ]
Hwoarang
27%
 27%  [ 57 ]
Jin
23%
 23%  [ 49 ]
Yoshimitsu
4%
 4%  [ 9 ]
Głosowań: 125
Wszystkich Głosów: 211

Autor Wiadomość
Seth 
Student

Wysłany: 08-02-2007, 13:41   

geeeezzz kailera wieje bo(r)bem i eddym, a sporadycznie paul, lei, nawet king hehe...

śmieszne jest jak typ turla sie 10x pod rząd do mnie i narzeka, że go dręcze bo nie dajem mu wstać...i pisze na końcu "ty ch$%u" i wychodzi...

K' 
Support

PSN ID: The_K_slash
P2P Mode: Host & Client
Wysłany: 08-02-2007, 15:45   

Boby i Edki ich chyba jest najwięcej (z wiadomych przyczyn - mashing 3 i 4...).

GaiJin 
Użytkownik

Wysłany: 15-02-2007, 12:42   

NO ja gram tylko i wyloncznie Jinem :D moja najlepsza postac :D

Żółw 
Master

Wysłany: 15-02-2007, 13:24   

GaiJin napisał/a:
NO ja gram tylko i wyloncznie Jinem :D moja najlepsza postac :D

A umiesz czytać ? :niepewny:
Żeby nie było OT, ostatnio spotykam same kapiaste Bryany (w kółko 3,2,1,2) :suchy:

vho 
Grand Master
TcT / Poznań Dojo

Wysłany: 15-02-2007, 14:00   

Ostatnio się namnożyło Lawów... Teraz tylko niech się nauczą grać i będzie si ;]

BiczNaHeretyka 
Użytkownik

Wysłany: 27-02-2007, 21:48   

Ogolnie rzecz ujmujac inwencja tworcza graczy jest tak wielka, iz przynajmniej 70% graczy na ktorych trafiam siega po Eddiego celem udowodnienia swiatu swojej prawdziwej mocy! Dlatego tez, na niego oddaje swoj glos... I dodam, ze zapanowalem nad swoja wsciekla zadza oddania gloscu na Paula, na ktorego "paczyc nie moge"...

luc_october 
Friend

Wysłany: 28-02-2007, 09:00   

no eddy rulon ;)
ostatnio miałem 4 pod rząd. żaden nie umiał grać. hehe.
bonusowo dodam że grałem też z kolesiem który wybrał:

paul - dwa ciosy opanowane, ale nie dał mi rady więc
bob - 3,3,3,3, 4,4,4,4 - też nie pomogło
eddy - 3,4,3,4,3,4,4,34,3,4,43,43,4,3,43,4 no i niestety to sekretne combo najpopularniejszej postaci na necie nie było w stanie mnie położyć i została ostateczność czyli
gon - eh wyobraźni zbyt dużej to nie mają ci nasi masherzy.

myślę że ten schemat się powtarza. jeśli ktoś nie daje rady to : "eddy ratuj". no teraz to nawet nie czekam tylko wychodzę po 1 walce. sorki n00by za to.

http://www.youtube.com/lucoctober
http://www.myspace.com/lucoctober

Bugsy 
Beginner

Wysłany: 28-02-2007, 13:53   

Eddy i hwoarang, ze Eddy to rozumiem ale czemu ten drugi tak czesto?

denzet 
Beginner

Wysłany: 04-03-2007, 20:34   

1. Hwo
2. Eddy
3. Paul
4. Bryan

1. Hwo to nawalanie nogami czesto przez zupelnych amatorow, na zasadzie "a nuz cos wejdzie".
2. Eddy jw ;)
3. Paula wybieraja czesto ludzie po jednej walce ze mna, gdyz na Xiao jest wyjatkowo skuteczny :P No i spotkalem chyba tylko jedna osobe ktora umiala naprawde nim grac. Reszta wiadomo jak walczyla... :P
Nie wiem czy jest jeszcze tak kapusciarka postac jak Paul. No moze Ogre ale ich za czesto nie widze :P
4. Bryan'ow widzialem w zasadzie duzo dobrych. Jednak jakos stosunkowo latwo mi sie z nimi walczy ;)

Kazda z ww postaci mozna sie pokazac z zupelnie innej strony i nikogo z gory nie oskarzam o bezmozgowe granie :P

I na koniec maly offtop powiazany z komentarzami po walce...hmm...slabych graczy:

<tpsa> omfg
<tpsa> debilu daj mi wstac chociaz....jaki poj*b

Zachowalem na pamiatke :D

Zuum 
Elite player

PSN ID: Mindfactor
Zagram w: Tekken 6, Dead Nation
Wysłany: 08-03-2007, 22:52   

Na Hwo nie idzie narzekać :] przecież maszowanie 3 i 4 to dobre jest :] Edkow za duzo nie widziałem w swoim zyciu, ale wiekszosc z nich byla noobowska... ja staram sie sensownie grac jinem ( I love him, ale bez przesady, zeby pozniej nie bylo :) Tak ogolnie to wszystkiego jest duzo, a Jinem trzeba potrafic grac, zeby go wybierac :] To jest moje zdanie :] Aaaaa...T3 to nie jest T5 wiec jak sie spotkamy to cudow ode mnie nie oczekujcie w "trojce" :] nawet heelswep 1+4,2, t,p+2,1,2 mi nie wchodzi :] Musze potrenowac nad timingiem :] (duzo dygresji )

"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit

Fury 
Grafik

Steam ID: ReFury
Wysłany: 09-03-2007, 14:33   

Chociaż się wypowiadałem w tym temacie już to jednak zmieniam troszeczkę zdanie. Nadal górują Eddy i Hwo ale teraz doszła do nich Xajka i Law (b/d+4) Paulów jakoś tak nie widać zabardzo. Gonów też za dużo nie ma. Brak mi troszeczkę Juli Chang. Tylko z Dumianem grałem i jego Julią, nikogo więcej nie widziałem...

yarosh 
Grafik

Wysłany: 01-06-2007, 18:02   

-=MASTA=- napisał/a:
Ja standardowo napotykam na kapiarzy Eddym i kapiarzy Hwoarangiem. Niemiłosierenych kapuściarzy. Przewaznie gram z nimi max do 5 zwyciestw i klne z nerwów pod nosem na te ich "mega wypaśne" 3333, 3344 itp. Heee heee :D

wiem o czym mówisz, ale staram się nie stosować tych wypaśnych technik :] , ciekawe czy klnąłeś jak z tobą grałem :P jeszcze kiedyś mi się uda :]

dobrzy : xiao, bryan, heniek lei
nooby hwo, jin heniek eddy

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)

Karington 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-06-2007, 00:07   

ja spotykam często Jinów... Ludzie nie kaleczcie tej cudownej postaci!!! jeśli się nią nie umie grać jest ona jak worek treningowy ;/

Dismaster 
Grand Master

Wysłany: 03-08-2007, 01:53   

Zauwazylem ze na aepie panuje cos takiego jak trendy na dane postacie chodzi chyba o to ze pojawia sie jakis jeden troche lepszy noob z jakas swierza postacia ugrywa innych i ci sobie mysla ze nie jest super zajebisty wiec to musi byc sprawka jego bohatera i tak powstaje fala... :D siedze troche na tym servie i naprawde sa okresy na roze postaci

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 04-08-2007, 16:48   

cos w tym jest , ja niedawno trafilem na 3 gun jackow pod rzad ... a moze ktos usilnie chcial grac dalej i zmienil nick? :P

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!