Odpowiedz do tematu
A moze turniej druzynowy?
Autor Wiadomość
Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 26-01-2007, 09:31   A moze turniej druzynowy?

Zastanawialem sie, czy moze nie dobrym pomyslem byloby utworzenie grup, tak zwanych druzyn inaczej klanow znanych z innych gier online i offline.

Zainspirowany jestem pomyslem turnieju koreanskiego Tougeki gdzie kazda druzyna wystawia po 3 graczy i graja bo1 (best of 1) na zasadzie wygrany przechodzi dalej. Moze wyjasnie to bardziej obrazowo graczy dryzyny X: to a, b, c a druzyny Y to: 1, 2, 3. Teraz na poczatku gra a z 1 jezeli wygra a to 1 odpada a jego miejsce zajmuje 2 i walczy z a... i tak dalej....

Oczywiscie liga i turnieje to dobra sprawa, ale czy nie fajnie byloby prowadzic ranking druzyn? Powiedzmy jedna druzyna umawia sie z kolejna na niedziele o 19 przychodza i graja, punkty sa zliczane do drabinki i mozna ogladac je na stronie glownej...

Do tego przydaloby sie zeby druzyny mialy swoje strony ze wpisem graczy, przywodcy, zadownikow i rezerwowych, zrobienie strony w html-u nie jest trudne a dostepnosc darmowych hostow jest ogromna... Taki moj maly pomysl na rozwoj sceny TK3O

czit 
Grand Master

Wysłany: 26-01-2007, 14:36   Re: A moze turniej druzynowy?

Shinhwa napisał/a:
...
Do tego przydaloby sie zeby druzyny mialy swoje strony ze wpisem graczy, przywodcy, zadownikow i rezerwowych, zrobienie strony w html-u nie jest trudne a dostepnosc darmowych hostow jest ogromna... Taki moj maly pomysl na rozwoj sceny TK3O

moim zdaniem jesteśmy zbyt leniwi żeby sie w takie coś bawić

Frizen 
Grand Master

PSN ID: XFrizenX
Wysłany: 26-01-2007, 14:38   

Mam takie samo zdanie jak czit :zdegustowany: . Na lige juz kilka miechow czekamy a na takie cos to... wole nie myslec :znudzony:

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 26-01-2007, 15:51   

Zobaczy się jak wyjdzie TK3Online Team Cup :P Wtedy będzie można myśleć o czymś więcej.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 26-01-2007, 16:19   

Myślę, że turniej drużynowy + tak jak to było planowane forumowy ranking do tego wystarczyłby w zupełności. Niestety po pierwsze za mało jest pewnych, sumiennych graczy, którzy nie lecą sobie w chu*a przy tego typu rozgrywkach (w końcu jak już robić takie coś to na szeroką skalę a nie jakoś kameralnie w kilka osób :P ) a po drugie projekt Team Cup upadł z braku zainteresowania osób, które miały się nim zająć.

W przyszłości planuję jego reaktywację, jednak to będzie duży, wymagający tur a póki co nie mam czasu na taką zabawę.

Cytat:
Na lige juz kilka miechow czekamy a na takie cos to...

I jeszcze trochę poczekacie ale zobaczycie, że było warto.

Poza tym kto czeka ten czeka, przecież nie było nigdzie powiedziane, że liga ma w ogóle startować w jakimś terminie tylko był zwyczajny temat informacyjny, że kiedyś takie coś będzie.
Kaillera P2P Client

Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 27-01-2007, 09:42   

No wiesz, mozna zalozyc grupe klanowa na forum i przyklejac tematy o istniejacych zespolach a w sespolach beda linki do ludzi z forum.
Pod spodem topic z regulaminem a ludzie beda sami sobie przeciez pisac o sparingach itp.
Za wygrana 3-0 (3pnk)
Za wygrana 3-1 (2pnk)
Za wygrana 3-2 (1pnk)

A jak chcesz bardziej zaawansowany system liczenia
5 klanow w gure albo wdol od swojego np. a, b, c, d, e, X, 1, 2, 3, 4, 5 (gdzie X to Twoj klan)
Za wygrana 3-0 (6pnk) przegrana 3-0 (4pnk)
Za wygrana 3-1 (4pnk) przegrana 3-1 (3pnk)
Za wygrana 3-2 (2pnk) przegrana 3-2 (2pnk)

Za gre z druzyna ponizej 5 miejsc od Twojej druzyny
Za wygrana 3-0 (4pnk) przegrana 3-0 (5pnk)
Za wygrana 3-1 (2pnk) przegrana 3-1 (4pnk)
Za wygrana 3-2 (0pnk) przegrana 3-2 (3pnk)

Za gre z druzyna powyzej 5 miejsca od Twojej druzyny
Za wygrana 3-0 (8pnk) przegrana 3-0 (3pnk)
Za wygrana 3-1 (6pnk) przegrana 3-1 (2pnk)
Za wygrana 3-2 (4pnk) przegrana 3-2 (1pnk)

Narazie nie bawic sie w jakies super systemy punktacji bo to jest ine potrzebne, jestem przekonany, ze znalazly by sie osoby na utworzenie zespolow, nie mowie nawet zeby bylo ich super duzo czy zawsze z super graczy np. admin team ;p Damian, Oen i Krelian, nie potrzenba na razie zadnej ligi, jak to urosnie to wtedy pomyslec, narazie po prostu zrobic mozliwosc na ich powstawanie

Przerobione forum wygladalo by tak:
"Forum klanowe" a w nim 2 kategorie
"Lista Klanow" Gdzie topici przenosi Admin i nie mozna tam zakladac nowych, po prostu spis druzyn, dodatkowo Regulamin i Pozniej dodatkowy topic zwany "Tabelka Ligowa".
Pod spodem inna kategoria, nie mam dla niej jakiejs nazwy, ale tam wpisywaloby sie rzeczy z zycia klanu, tupu transfery, sparingi, topici o nowopowstajacych klanach, po prostu wszystko co z druzynami zwiazane

Dumian 
Administrator

PSN ID: DumianPL
Zagram w: Tekken 7 (PC, PS4), MKX (PC)
Steam ID: Dumian
Wysłany: 28-01-2007, 02:08   

Pomysł nie najgorszy, sęk w tym, że było już coś bardzo podobnego (ale prostszego w konstrukcji :P ) i najzwyczajniej w świecie nie wypaliło ;-)
Kaillera P2P Client

Sevopu 
Student

Wysłany: 28-01-2007, 03:23   

Moim skromnym Zdaniem ten pomysł odpada. Admin Team i po zawodach...

Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 29-01-2007, 08:31   

Po to grasz po 7 godzin dziennei na kailerze, zeby im doruwnac nie? To czego sie boisz?

Sevopu 
Student

Wysłany: 29-01-2007, 21:19   

Naprawde niemam nic przeciwko... rubta co chceta :)

Żółw 
Master

Wysłany: 30-01-2007, 10:23   

Shinhwa napisał/a:
Do tego przydaloby sie zeby druzyny mialy swoje strony ze wpisem graczy, przywodcy, zadownikow i rezerwowych, zrobienie strony w html-u nie jest trudne a dostepnosc darmowych hostow jest ogromna...

Ja mogę zostać webdesignerem :hyhy:

Karington 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-06-2007, 00:13   

średnio mi się to widzi...

Dydzio 
Student

Wysłany: 10-05-2008, 11:47   

ja bym zrobił klan, byśmy tworzyli grupę, wzajemnie byśmy przekazywali swoją wiedzę, np ja mogę o miltithrowach kinga czy o graniu doktorem. Moglibyśmy dawać lanie tym co nas by wyśmiewali. Po prostu grupa ludzi którzy trzymają sie razem

Schaiba 
Master

Wysłany: 10-05-2008, 13:31   

I z jednego ładnego forum zróbmy klany, podziały, grupy rywalizujące ze sobą. Głupota.

Jak dla mnie pomysł może przejść, ale wszelkie ewentualne spięcia trzebaby sumiennie niszczyć w zarodku. Tylko nie wiem czy to możliwe.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.

szyper 
Grand Master

Wysłany: 10-05-2008, 19:43   

kto chce sie zapisac do mojego klanu "Szyper Team, aka Pozdro&Pocwicz"?