Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Action »

Garou: MotW Tournament Online

[center]Obrazek[/center]


Zasady turnieju:

Podstawowe Info:
Gramy na ROMie Garou: Mark of the Wolves (decrypted C) na Neo-Geo, na emulatorze WinKawaks 1.58, bez dodatkowych postaci (Grant i Kain) i oczywiscie na systemie Arcade - bez żadnej zmiany domyślnych ustawień.

Rozgrywanie turnieju:
Gracze są podzieleni na 4 grupy po 4 zawodników w każdej, należy rozegrać z każdym graczem w grupie walke do 5 zwycięstw a następnie rewanż (na całość macie 2 tygodnie). Z kazdej grupy wychodzą 2 najlepsi zawodnicy i zaczyna się Double Elimination.



Zamieszczamy tu także wyniki walk turniejowych Garou: MotW :) Robimy to według schematu:

Grupa [X]
[Nick Gracza] [X]:[/color][X] [Nick Gracza]

Następnie przedstawiciel drużyny przeciwnej musi potwierdzić wynik najlepiej cytowaniem postu ([quote]) i po tym zabiegu wynik dopiero zostanie potwierdzony :)

Za kaźde zwycięstwo przyznawane są 3 punkty, za remis 1, za porażkę 0.

Turniej Garou: Mark of the Wolves uważam za otwarty!

Tabele Grupowe

Grupa A

Kod: Zaznacz cały

Nick      Liczba Walk   Wygrane   Przegrane   Punkty

Action          3          13          8         6
Pattrick        3          11         10         6
Sil3nt          2           4         10         0
Pychu           0           0          0         0
Grupa B

Kod: Zaznacz cały

Nick      Liczba Walk   Wygrane   Przegrane   Punkty

MASTA           4          20          0        12
dados           2           0         10         0
Lukas           2           0         10         0
Ren             0           0          0         0
Grupa C

Kod: Zaznacz cały

Nick      Liczba Walk   Wygrane   Przegrane   Punkty

Aserot          4          20         10        12
Jo-Jo           4          18         10         6
SubZero         4           2         20         0
Tobiash         0           0          0         0
Grupa D

Kod: Zaznacz cały

Nick      Liczba Walk   Wygrane   Przegrane   Punkty

Dumian          6          25          6        12
eq2D            4          15          5         9
Ulung           4           1         20         0
TomU            2           0         10         0

Kontakt

Kod: Zaznacz cały

Pattrick..........2412050 
Sil3nt............8019408
Pychu.............8431688
Action............6093818
MASTA.............6501458
Ren...............5261735
dados.............227182
Lukas.............7837229
Aserot............6044700
SubZero...........2547862
Jo-Jo.............9325717
Tobiash...........4037072
Dumian............7394663
Ulung.............683885
TomU..............7005211
eq2D..............7002525
Double Elimination

....................................Przegrani...................................................................... Wygrani

Kod: Zaznacz cały

  |- Dumian
  |
  |               |- Aserot                                                 
  |               |                     |- Action -|            
  |      |-Aserot-|          |--Dados --|          |-Action-|
|-|      |        |          |          |- Dados  -|        |
| |      |        |-Pattrick-|                              |-Action-|
| |      |                   |          |- Masta  -|        |        |
| |      |                   |-Pattrick-|          |-Masta -|        |
| |      |                              |-Pattrick-|                 |
| |-Masta|                                                           |-Action-|
|        |                              |- Aserot -|                 |        |
|        |                   |--eq2D  --|          |-Aserot-|        |        |
|        |                   |          |- eq2D   -|        |        |        |
|        |        |- Jo-Jo --|                              |-Dumian-|        |
|        |        |          |          |- Dumian -|        |                 |
|        |-Masta--|          |--Jo-Jo --|          |-Dumian-|                 |
|                 |                     |- Jo-Jo  -|                          |
|                 |- Masta                                                    |
|                                                                             |
|                                                                             |
|----------------------------------- FINAŁ -----------------------------------|
Finał:

Kod: Zaznacz cały

Action vs. Dumian

THE WINNER IS.... DUMIAN!
Ostatnio zmieniony 22-06-2009, 17:03 przez Action, łącznie zmieniany 9 razy.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Dumian »

Grupa D
Dumian 5 : 0 eq2D

i od razu rewanż:
eq2D 5 : 0 Dumian

--------------------------
Tak, tak to co widzicie powyżej to nie żadna pomyłka a autentyczna walka turniejowa, i to jaka walka! Emocję sięgały zenitu a to co wydarzyło się podczas tego dwumeczu było wręcz nieprawdopodobne.

Pierwszy pojedynek, do którego pochodzę ze zdenerwowaniem jak na pierwszym dniu w podstawówce. Walka z nie byle kim, bo przeciwnikiem jest mój faworyt na finał tego turnieju - eq. Wiedziałem, że to będzie świetna, emocjonująca i zacięta walka ale to przeszło moje wyobrażenia. Fighty były po prostu zajebiste i nie skłamię jeśli napiszę, że to właśnie jest esencja gry online, dla takich pojedynków zawsze wracam na Kaillere. Każdemu życzę, żeby przeżył taką walkę choć raz, walkę w której pad trzęsie się pomimo wyłączonych wibracji (dygotające z nerwów ręce! ;)) Większe emocje podczas gry towarzyszyły mi chyba tylko w trakcie finałów z Krelianem pierwszego i drugiego turnieju Tekkena Online :P

Co do przebiegu samego pojedynku to nie ma co się rozpisywać bo opisać się tego nie da. Wynik absolutnie nie odzwierciedla tego co się działo, gdyż o wyniku każdej rundy decydowały stalowe nerwy i wykorzystanie błędu przeciwnika, stan życia bardzo często na żyletkach. Końcowy rezultat jak najbardziej sprawiedliwy, czyli podział punktów - po trzy na łebka :D

Gratulację dla eq za dźwignięcie się po druzgoczącej porażce (ale tylko w liczbach!) i odpłacenie tym samym oraz przede wszystkim wielkie dzięki za tak świetną i niecodzienną walkę :zdrowko: :drunk:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: eq2D »

Grupa D

eq [0] vs [5] Dumian

... początek wydawał się być standardowy. Ot, wybieramy swe postacie (Dumian - Rock, a ja Hotaru) i życzymy sobie powodzenia, a żeby grało się w milszej atmosferze. Pierwsza walka wyglądała jak wybadanie terenu, sprawdzenie czy reprezentujemy dokładnie to samo kiedy ostatnio ze sobą sparowaliśmy. I tu zawód z mej strony - Dumian zagrał całkiem inaczej, bo nie pokazał mi "starych sztuczek" które już na mnie nie działają, a za to zaprezentował nowy sposób grania Rockiem - totalny pressing na moją mała, biedną Hotaru :P Nie mogłem znaleźć żadnego sposobu na przebicie się przez blok, czy też znaleźć odpowiednie miejsce do ataku, a nie mówiąc już o złożeniu jakiś konkretnych comboli. Każda moja akcja była karana w 100%, ale żeby nie było zdewastował mnie Dumian totalnie - sam także postarałem się nie dać łatwo za wygraną w ten sposób, że walki kończyły się na ogół 2:1 w rundach dla Rocka z mała ilością energii. Nerwy, które towarzyszyły przy grze były wprost ogromne jako, że miałem przeczucie, że zwycięsko z tej walki nie wyjdę... ostatnia walka rozegrała się pomiedzy Rock'iem Dumiana, a moim (?) Gato, który mimo poweru nie dał rady szybkości i technice Dumiarocka...

Rewanż

eq [5] vs [0] Dumian

... i po sromotnej porażce powiedziałem "REWANŻ". Dumian zapytał, czy aby jestem tego pewien, gdyż zapewne zauważył, że mimo dość równych walk to jednak on jest niezaprzeczalnie górą. Pomyślałem, że w sumie co mi szkodzi, bo jeśli mam przegrać to i tak nie ma to większego znaczenia "kiedy". I rozpoczęliśmy... w identyczny sposób - Dumian nałożył na mnie ogromny pressing ale także odkrył większość kart za co musiał zostać ukarany :D - sam zacząłem grać trochę spokojniej, a bardziej wyczekując (choć to złe słowo przy takiej prędkości grania). Muszę przyznać, że poziom nerwów sięgnął zenitu w trzeciej walce, kiedy to Dumian w każdej chwili kiedy tylko miał okazję i dystans puszczać repuken'y (projectile) i double repuken'u co skutecznie wyprowadzało mnie z równowagi, bo ani tu rozpęd wziąć na jumpa, ani swojego projectila puścić (na double repuken'a nie ma sensu) ani to odbić. Sam nie wiem jak w końcu przebiłem się przez ten grat fireballi ale zdecydowanie wytrąciło to Dumiana z równowagi, że nie daję się więcej nabierać na to (choć nie można powiedzieć, że uniknąłem wszystkich). Wszystkie walki wyglądały bardzo podobnie do tych z pierwszego starcia z tym, że 2:1 w rundach było na moją korzyść.

Dumianowi dziękują za naprawdę emocjonujące starcie, a Wam mogę tylko powiedzieć j - eśli nie gracie w turze to żałujcie, bo i jest czego!
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez eq2D, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Pattrick »

Grupa A

Pattrick 5 : 3 Action

Rewanż Jutro , bądź w troche bliższym czasie
Awatar użytkownika
Ulung
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 10-04-2007, 23:49

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Ulung »

Grupa D

Dumian : Ulung
5 : 0

Rewanż

Dumian : Ulung
5 : 1

Dostalem baty aż huczalo :P
Mess with the best - die like the rest
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Dumian »

Ulung pisze:Grupa D

Dumian : Ulung
5 : 0

Rewanż

Dumian : Ulung
5 : 1
Potwierdzam (bo ponoć trzeba :P)

Nie było aż tak źle trochę poćwiczysz i jeszcze będą z ciebie ludzie ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Ana »

podliczone nanana nanana :D
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: SubZero »

Grupa C
SubZero 0 : 5 Jo-Jo

i rewanż

Jo-Jo 5 : 0 SubZero

Na dzień dobry Jo-Jo wybiera Freemana i tak już zostaje :P Ja oczywiście Hotarcię :) Po pierwszych trzech przegranych walkach postanawiam zmienić kapę ;) i wybieram moją alternatywną postać (Kim Jae Hoon), niestety Koreaniec dostaje jeszcze większe baty niż Chinka ;) i tak dochodzimy do wyniku końcowego. W rewanżu postawiłem już tylko na płeć piękną i nawet była kilka razy szansa na zwycięstwo, ale niestety zazwyczaj gdy zostawały nam resztki energii traciłem głowę co pozwalało przeciwnikowi skutecznym pressingiem rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Jo-Jo »

SubZero pisze:Grupa C
SubZero 0 : 5 Jo-Jo

i rewanż

Jo-Jo 5 : 0 SubZero

Na dzień dobry Jo-Jo wybiera Freemana i tak już zostaje :P Ja oczywiście Hotarcię :) Po pierwszych trzech przegranych walkach postanawiam zmienić kapę ;) i wybieram moją alternatywną postać (Kim Jae Hoon), niestety Koreaniec dostaje jeszcze większe baty niż Chinka ;) i tak dochodzimy do wyniku końcowego. W rewanżu postawiłem już tylko na płeć piękną i nawet była kilka razy szansa na zwycięstwo, ale niestety zazwyczaj gdy zostawały nam resztki energii traciłem głowę co pozwalało przeciwnikowi skutecznym pressingiem rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.
Potwierdzam :)

Od siebie dodam tyle, że to częściowo dzięki Subowi wygrywałem, bo.....pierwszy wybrał postać :P .
Naprawde :P jak Sub wziął Hotaru to sobie od razu pomyślałem, że mógłby nią naparzać jak eq i odrazu wziąłem moją najpotężniejszą postać ( zaraz po niej jest B.Jenet :) ) .
Gdyby nie to to myśle, że bym wybrał inną postać i bym się nieźle powinął na tym, bo mało brakowało, a by Sub wygrał ze 2-3 razy ^^ .

Sub staraj się, a może osiągniesz więcej jeśli chodzi o Garou :)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: eq2D »

Action pisze:na emulatorze WinKawaks 1.58
Chyba sobie kpisz :\ NIKT na kaillerze nie używa 1.58 i nie róbmy z polaków jeleni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Action »

Sam chyba teraz z siebie jelenia robisz... wiadomo, ze nie uzywaja skoro kawaks 1.58 dopiero co na dniach został ukazany, jest nowszy/lepszy emu to go używamy.

PS Pattrick 5:3 Action - potwierdzam
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: eq2D »

Nie wkurwiaj mnie nawet. W czym jest lepszy? Będziesz w Choko online grał?! Gdyby kod obsługi kaillery byłby lepszy to tylko go widzimy na serwerach, a w tym punkcie się NIC nie zmieniło, więc nie jest to "lepsza" wersja, a dodane zostało tylko parę driverów (choćby do wspomnianego Choko).
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Action »

Kurna, gdyby myslec tym sposobem to wszyscy dalej by na 1.55 grali. Jest nowa wersja - gramy na niej.

Grupa A
Rewanż: Action 5:1 Pattrick

Opisze tu teraz obydwie walki.... Pierwsza, w której dostałem 5 do 3 - Po prostu bylem zbyt pewny siebie, Pattrick wybrał Freemana a ja nie ograny w ogole na ta postac dostałem masakrycznie (te 3 walki, ktore wygralem konczyly sie akcjami na zyletkach) Pattrick skakal tym pajacem gdzie wlezie, a ja zapomnialem jak latwo takie skoki da sie w Garou karać. :P (juz nie mowiac, ze ten pajac ma specjala, ktory swoim zasiegiem obejmuje praktycznie cała arene). Po prostu bylem zaskoczony i nie myslalem logicznie, ciagle szukałem 'tej' postaci, ktora by była odpowiednia na Freemana lecz to wszystko na nic... ale juz zaraz po walce doszlo do mnie, ze przegralem przez glupote... od razu chciałem rewanżu, ale Pattrick wolał poczekać jeden dzien. Rewanż to już raczej lajcik... wybrałem Hokutomaru a Pattrick Hotaru i skakał nia czesciej niz gdy gral Freemanem no i na dobre mu to nie wyszło... bez problemu pokonywałem jego kolejne 'wcielenia' w tym Freemana (raz wygrał grajac Hokutomaru, ale to był raczej fart gdyż zaatakowałem za wczesnie gdy jeszcze nie skonczyl swojego 'Cho-hisatsu Tatsumaki'. Ogólnie thx Pattrick za gre i za to, ze juz nie kapisz. :)
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: eq2D »

Action pisze:Kurna, gdyby myslec tym sposobem to wszyscy dalej by na 1.55 grali
Nie, bo do najważniejszych gier (czytaj - tych co nas fanów 2D interesują) zmieniły się drivery :P:D

[ Dodano: 25-04-2007, 16:49 ]
No i Action mam nadzieję, że tym sposobem spotkamy się w DE i rozwiążemy wszystkie nasze spory :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Garou: Mark of the Wolves Online Tournament

Post autor: Pattrick »

Action pisze:Grupa A
Rewanż: Action 5:1 Pattrick
no cóż potwierdzam.

Action: kapić może nie kapie... ale po co mi to jeśli nie wygrywam... a i jeszcze jedno może byś tak potwierdził...no cóż kto przejdzie dalej to już zależy od wygranej z Pychem
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”