TK3Online + Skype

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Tefal
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 18-03-2008, 06:55

Re: TK3Online + Skype

Post autor: Tefal »

Jeżeli chodzi o coś takiego npo. grać z kims o rank(to jest podstawa o rank , jeżeli się z nim jeszcze nie grało)i gadając jeszcze , dla mnie bomba , tylko ze krępujace jest to że można się z kims wstydzyc gadać no bo gadamy z nim pierwszy raz , taka prawda , lecz ten pomysł jest zaje fajny :]
Awatar użytkownika
entryk
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 21-11-2007, 21:20
Lokalizacja: Police

Re: TK3Online + Skype

Post autor: entryk »

wg. mnie powinnismy zrobić ściepe i kupic serwer na ventrilo lub teamspeaku :) wtedy obciazenie połaczenia jest znacznie mniejsze bo są to porogramy ktore maja sluzyc do komunikacji podczas gry no i było by milo wbić na kanal venta i szukac tam przeciwnika :P
EDIT:
zapraszam tutaj viewtopic.php?t=1596 napisalem tutorial jak rozmawiac podczas gry w tekkena :)
Ostatnio zmieniony 03-08-2008, 23:49 przez entryk, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: TK3Online + Skype

Post autor: Schaiba »

Z czystej ciekawości... Jakie to koszta ;>?
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: TK3Online + Skype

Post autor: szyper »

przeciez mozna by sie spotykać na serverach publicznych. Jesli jestescie zainteresowni, to pobierzcie vt 2.1.4 i wbijcie na jeden z servow: lanserver.pl (b. duzo publicznych kanałów) lub np teamhost.pl (na obu servach port ten sam: 3784).
BTW, mozeby honmaru zaintersowało się jedną z lig, np ESL i bysmy grali w tekkena na jednej z nich. To tylko pomysł, a skoro grają tam w kilka syfów to może dałoby i rade z tk3.
Awatar użytkownika
entryk
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 21-11-2007, 21:20
Lokalizacja: Police

Re: TK3Online + Skype

Post autor: entryk »

Schaiba: 80 groszy za slot miesięcznie mneijwiecej. ale sa tez publiczne serwery jak powiedzial szyper tylko że trzeba by było sie na nich ustawiać bo tak to siedza głownie CeEsowicze :P jeśli ktoś chce pograć z VT , TS,Skype pisac gg:2227546
tutaj macie venta http://sandersusa.com/blackhawks/Ventrilo/help.html
Awatar użytkownika
yachiru
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 27-05-2008, 10:30
Lokalizacja: Toruń

Re: TK3Online + Skype

Post autor: yachiru »

Pomysl ze Skypem jest super, gralam juz tak z kumplem. Wygladalo to mniej wiecej tak:
-Ty suk*
-Pier*** sie. Lezysz.
Po chwili:
-Znowu lezysz x)

Poza tym jest program Teamspeak. (teamspeak.com.pl). Zabiera mniej pamieci niz Skype, poza tym chyba mniejsze lagi sa...Moze watro by bylo sprobowac? Z zalozeniem kanalu nie bylo by problemu, bo mam wtyki u Admina ;)
-"Najlepsza jest metoda warstwowa. Warstwa ziemi- warstwa komunistów, warstwa ziemi i warstwa komunistów..."

"Czarownik Iwanow"- A. Pilipiuk
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2944
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3Online + Skype

Post autor: Dumian »

Ostatnio entryk zapodał tutorial do teamspeaka ale czy ktoś w ogóle z tego skorzystał to nie wiem. Podobno do gry online znacznie lepszy od skype ale przy Tekkenie nie bawiłem się jeszcze ani jednym ani drugim.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
yachiru
Beginner
Beginner
Posty: 13
Rejestracja: 27-05-2008, 10:30
Lokalizacja: Toruń

Re: TK3Online + Skype

Post autor: yachiru »

To moze jest jakis chetny, zeby w weekend przetestowac ze mna TSa? ;>
-"Najlepsza jest metoda warstwowa. Warstwa ziemi- warstwa komunistów, warstwa ziemi i warstwa komunistów..."

"Czarownik Iwanow"- A. Pilipiuk
Awatar użytkownika
entryk
Student
Student
Posty: 31
Rejestracja: 21-11-2007, 21:20
Lokalizacja: Police

Re: TK3Online + Skype

Post autor: entryk »

testowalismy z Dumianem teamspeaka i gralo sie tak samo jak bez niego :) jedyna wada to mniejsze skupienie na grze niż na gadaniu :)) TS sprawdzil sie bardzo dobrze, zachecam do korzystania z mojego tutorialu i graniu z tsem pisac do mnie na gg w godzinach nocnych (22:30 - 03:00) a zawsze chetnie zagram:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”