Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ramen Cup
Autor Wiadomość
pawelek 
Użytkownik

Wysłany: 30-03-2007, 12:10   Ramen Cup

Witam, niedawno zająłem się organizacją turnieju wspieranego przez dwie strony o mandze i anime - Sorairo i Sayans Page.

Raczej nie uda mi się zebrać zbyt wiele osób, dlatego piszę tutaj :)

Regulamin: http://www.honmaru.pl/forum/viewtopic.php?t=20

Zapisywać można się u mnie na GG [6389512] i w tym temacie. Zapraszam!

Tryb rozgrywek:
Pierwsza runda - drabinka do dwóch przegranych
Druga runda - podział na grupy/każdy z każdym (zależy od ilości uczestników)
Trzecia runda - każdy z każdym (zależy od ilości uczestników)

Miejsca na drabince przypadną zupełnie losowo (za pomocą skryptu w PHP).

PS. Zwycięzca otrzyma od Zabuzy miskę Ramen wysłaną pocztą!
Ostatnio zmieniony przez pawelek 30-03-2007, 12:46, w całości zmieniany 3 razy  

Tygrys 
Grafik

Wysłany: 30-03-2007, 12:16   

Cytat:
Latwiej bylo by aby zorganizowac ten tur u nas a nie nas prosic o uczestnictwo u was.

Tzn na naszym forum na naszych zasadach :D
Ostatnio zmieniony przez Tygrys 30-03-2007, 12:26, w całości zmieniany 1 raz  

pawelek 
Użytkownik

Wysłany: 30-03-2007, 12:18   

Tak też robię ;]

Sorairo i SP tylko wspierają całość reklamą ;]

To forum będzie głównym ogniskiem zawodów.

-=MASTA=- 
Elite player

Wysłany: 30-03-2007, 12:22   

O widze, że gracie na instalece z honmaru ! Macie pozwolenie od osób które ją stworzyły do jej wykorzystania ? !!!

O wdzie w zasadach, że Gon nie jest zbanowany. :niepewny:

No pięknie, pięknie...

pawelek 
Użytkownik

Wysłany: 30-03-2007, 12:24   

Pozwolisz, że najpierw zapoznam się z ogólną atmosferą i 'tradycjami' panującymi na różnych turniejach? Wszystko w swoim czasie :P

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 30-03-2007, 12:27   

pawelek napisał/a:
Pozwolisz, że najpierw zapoznam się z ogólną atmosferą i 'tradycjami' panującymi na różnych turniejach? Wszystko w swoim czasie :P

To najpierw zapoznaj sie z atmosfera a nie od razu wyskakujesz z turem na dzien dobry

BTW takie rzeczy z reguly ustala sie z Adminem, a czy to zostalo "zgloszone"? Bo tak se mysle ze podczas nieobecnosci Dumiana to Krelian zajmuje się turami. Da sie to zauwazyc jak sie przejrzy pare tematów przed zaloezniem nowego.

Ostatnio zmieniony przez Ana 30-03-2007, 12:30, w całości zmieniany 1 raz  

pawelek 
Użytkownik

Wysłany: 30-03-2007, 12:30   

Nie widzę nigdzie informacji, jakoby istniał obowiązek zgłaszania organizacji turnieju adminowi. Jeśli coś przeoczyłem - gome.

Emu 
Master of the Shakers

Wysłany: 30-03-2007, 12:35   

pawelek napisał/a:
Nie widzę nigdzie informacji, jakoby istniał obowiązek zgłaszania organizacji turnieju adminowi. Jeśli coś przeoczyłem - gome.

Ale to chyba jest oczywiste, że takie rzeczy ustala się z osobami na, jakby to powiedzieć, 'wyższym szczeblu', nie? Proponuję iść do sklepu po trochę rozumu, a dopiero potem brać się za to, tamto, czy cokolwiek innego.

Ostatnio zmieniony przez Emu 30-03-2007, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 30-03-2007, 12:37   

Ale to chyba jest logiczne nie? Nowo zarejestrowany uzytkownik który nie wiadomo czy w ogole ma pojecie o organizacji bierze sie za cos takiego... Bylo pare takich przypadków już. Tym bardziej nie zdobedziesz tu zaufania rzucajac link w ktorym sa honmarowskie memorki itp. bo niektorzy sa tutaj na takie rzeczy uczuleni.
Nic tez nie piszesz jak ma to wygladac. Rzucasz nasz regulamin i tyle? Robimy co chcemy? Kto organizuje? Ty? Ok, na jakiej podstawie rozpiszesz grupy czy lecimy pucharowo?

Najpierw zawsze poleca sie badanie terenu i odezw do kogos kto sie tym zajmowal wczesniej. Chociaz.. ja sie nie znam a swiat zapiernicza do przodu.

pawelek 
Użytkownik

Wysłany: 30-03-2007, 12:43   

Dzięki za cenne rady :D

To miał być mały turniej dla użytkowników Sorairo/SP i znajomych, chciałem jednak zgromadzić troszeczke więcej osób.

I wydaje mi się, że sarkastyczne wypowiedzi w moim kierunku nie są potrzebne...

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-03-2007, 12:54   

Jak dla mnie im więcej turów tym lepiej, pod warunkiem, że bierze się za nie ktoś kompetentny i nie ma problemów z matmą (hi Rogal).

SubZero 
Moderator

PSN ID: subzeropl83
GamerTag: SubZeroPL
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Steam ID: SubZeroPL
Wysłany: 30-03-2007, 13:12   

1) Jeśli już chcesz zorganizować turniej na naszym forum, to jednak wypadałoby zgłosić się z pomysłem do opiekunów forum (nie powiem do władz bo to nieprzyjemnie brzmi :P ), zwłaszcza że jesteś nowym użytkownikiem. (Że już nie wspominam o wykorzystywaniu do turnieju materiałów z Honmaru).

2) Organizowanie turnieju równocześnie na dwóch różnych forach imo trochę mija się z celem. Lepiej już całość przenieść na jedno z nich, chociaż i tak wszyscy biorący udział musieliby się na nim zarejestrować (jeśli już nie są) - wymóg taki jest w regulaminie, no i ogranicza to trochę możliwość przekrętów.

3) Trochę dziwny tryb rozgrywek (najpierw drabinka, potem grupy?) ale to już sprawa organizatora. Jeśli będzie chciał/potrafił przeprowadzić to w ten sposób nie ma sprawy.

I nie dziw się, że mamy nieco 'ostrożne' podejście do 'nowych'. Ostatnimi czasy po zwiększeniu się popularności T3 Online pojawia się pewna liczba 'nowicjuszy', którzy niestety nie prezentują sobą szczególnie wysokiego poziomu (i bynajmniej nie chodzi mi o poziom umiejętności w grze). Dlatego właśnie dobrze jest najpierw skontaktować się z kimś, kto już czymś takim się zajmował i ma jakieś doświadczenie w organizacji/prowadzeniu takich turniejów.

Karate Tradycyjne - Sho Dan

pawelek 
Użytkownik

Wysłany: 30-03-2007, 13:27   

SubZero napisał/a:
3) Trochę dziwny tryb rozgrywek (najpierw drabinka, potem grupy?) ale to już sprawa organizatora. Jeśli będzie chciał/potrafił przeprowadzić to w ten sposób nie ma sprawy.
To fakt... Chciałem najpierw zrobić takie mini-eliminacje, ale jeszcze się zastanowię nad tym fantem.

SubZero napisał/a:
1) Jeśli już chcesz zorganizować turniej na naszym forum, to jednak wypadałoby zgłosić się z pomysłem do opiekunów forum (nie powiem do władz bo to nieprzyjemnie brzmi :P ), zwłaszcza że jesteś nowym użytkownikiem.).
Będę pamiętał, bo jeśli ten turniej odbędzie się w przyjemnej atmosferze i bez większych zgrzytów, z pewnością nie poprzestanę na jednym.

SubZero napisał/a:
(Że już nie wspominam o wykorzystywaniu do turnieju materiałów z Honmaru).
Niestety, nie znalazłem żadnych licencyjnych tekstów w instalatorze... Chociaż faktycznie, raczej powinienem zapytać.

Cytat:
2) Organizowanie turnieju równocześnie na dwóch różnych forach imo trochę mija się z celem.
Jak wspominałem wcześniej, Sorairo i SP to jedynie 'patronat'. Jeśli chodzi Ci o temat na forum SP, to to jedynie podawanie wyników i dyskusje między użytkownikami tego serwisu.

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 30-03-2007, 14:17   

nosz kurna dla co Wy tacy mili?? gosciu z dupy sie wziąłes i gówno wdziałeś, jakies instalki dajesz u siebie na forum wszystko zerżniete z Honmaru bez pytania!!! i teraz wielce łaskawie chcesz turniej na honmaru zrobić!! !
po co wogule z nim dyskutujecie i tak nic nei osiagnie na tym swoim forum jeśli o t3 online chodzi...juz nie jedno probowali i polegli łacznie z forum psx extreme! Dumian by sie ze mna zgodził i pogonił by toważystwo jestem tego pewien.
wypad gościu nie potrzebujemy tu takich jak Ty :]

Adrian nie przesadzasz trochę?

Ostatnio zmieniony przez SubZero 30-03-2007, 14:40, w całości zmieniany 1 raz  

pawelek 
Użytkownik

Wysłany: 30-03-2007, 14:55   

Adriankiller napisał/a:
nosz kurna dla co Wy tacy mili?? gosciu z dupy sie wziąłes i gówno wdziałeś, jakies instalki dajesz u siebie na forum wszystko zerżniete z Honmaru bez pytania!!! i teraz wielce łaskawie chcesz turniej na honmaru zrobić!! !
po co wogule z nim dyskutujecie i tak nic nei osiagnie na tym swoim forum jeśli o t3 online chodzi...juz nie jedno probowali i polegli łacznie z forum psx extreme! Dumian by sie ze mna zgodził i pogonił by toważystwo jestem tego pewien.
wypad gościu nie potrzebujemy tu takich jak Ty :]

Co ty wiesz o mnie? O tym, kim jestem? Rozprowadzanie instalki jest nielegalne? Nigdzie nie napisałem, że jest moja.

PS. Na jakim forum? :D

Zresztą, z tobą dyskutować nie będę :hyhy:

PS2. Całe środowisko Honmaru jest tak nieprzychylnie nastawione do nowych, czy to tylko niechlubny wyjątek?