Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ramen Cup
Autor Wiadomość
Emu 
Master of the Shakers

Wysłany: 30-03-2007, 15:34   

pawelek napisał/a:
PS2. Całe środowisko Honmaru jest tak nieprzychylnie nastawione do nowych, czy to tylko niechlubny wyjątek?

SubZero ci to już wyjaśnił.

Zastanów się nad tym wszystkim jeszcze raz, pogadaj z odpowiednimi osobami, przemyśl i ewentualnie wróć jak będziesz miał konkretny pomysł na to wszystko, co? :]

luc_october 
Friend

Wysłany: 30-03-2007, 15:46   

Adriankiller napisał/a:
nosz kurna dla co Wy tacy mili?? gosciu z dupy sie wziąłes i gówno wdziałeś, jakies instalki dajesz u siebie na forum wszystko zerżniete z Honmaru bez pytania!!! i teraz wielce łaskawie chcesz turniej na honmaru zrobić!! !
po co wogule z nim dyskutujecie i tak nic nei osiagnie na tym swoim forum jeśli o t3 online chodzi...juz nie jedno probowali i polegli łacznie z forum psx extreme! Dumian by sie ze mna zgodził i pogonił by toważystwo jestem tego pewien.
wypad gościu nie potrzebujemy tu takich jak Ty :]

Adrian nie przesadzasz trochę?

eee no bez kitu!!!

ja nie widzę problemu. przecież o to chodzi żeby było jak najwięcej turów. czy trzeba mieć wydziarany napis "honmaru" na klacie żeby zorganizować turniej?? jeśli gościu tylko poprawi się z regulaminem, zasadami i samą organizacją (nagrody?? :D ) to dlaczego nie. adrian przesadziłeś z deka. chyba prosisz się o osta na święta cy cuś. dajcie im spróbować.

http://www.youtube.com/lucoctober
http://www.myspace.com/lucoctober

Komandos 
Grand Master

PSN ID: KomandosPL
GamerTag: KomanDooSan
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 30-03-2007, 16:34   

luc_october napisał/a:
Adriankiller napisał/a:
nosz kurna dla co Wy tacy mili?? gosciu z dupy sie wziąłes i gówno wdziałeś, jakies instalki dajesz u siebie na forum wszystko zerżniete z Honmaru bez pytania!!! i teraz wielce łaskawie chcesz turniej na honmaru zrobić!! !
po co wogule z nim dyskutujecie i tak nic nei osiagnie na tym swoim forum jeśli o t3 online chodzi...juz nie jedno probowali i polegli łacznie z forum psx extreme! Dumian by sie ze mna zgodził i pogonił by toważystwo jestem tego pewien.
wypad gościu nie potrzebujemy tu takich jak Ty :]

Adrian nie przesadzasz trochę?

eee no bez kitu!!!

ja nie widzę problemu. przecież o to chodzi żeby było jak najwięcej turów. czy trzeba mieć wydziarany napis "honmaru" na klacie żeby zorganizować turniej?? jeśli gościu tylko poprawi się z regulaminem, zasadami i samą organizacją (nagrody?? :D ) to dlaczego nie. adrian przesadziłeś z deka. chyba prosisz się o osta na święta cy cuś. dajcie im spróbować.

Zgadzam się z Luckiem w stu procentach. Jak już pisałem, im więcej turów tym lepiej a głupie sprzeczki i kłótnie do niczego nie prowadzą.

Tygrys 
Grafik

Wysłany: 30-03-2007, 16:52   

Komandos napisał/a:
Zgadzam się z Luckiem w stu procentach. Jak już pisałem, im więcej turów tym lepiej a głupie sprzeczki i kłótnie do niczego nie prowadzą.

Nie ma to jak sobie pospamowac troche :P
Zeby zrobic tur trzeba konkretow i tyle, bo chetnych do turnieju napewno nie zabraknie :]

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 30-03-2007, 17:01   

Zamykam

Krelian otworzy jak mu sie bedzie chcialo

edit: to se poczekacie...

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 30-03-2007, 17:31   

żeby ine było ze tak sobie jade po nim bez podstawnie....
"Pawelek...Witam!
Wspólnie z Zabuzą, administratorem strony Sayans Page, postanowiłem zorganizować turniej w jedną z najlepszych bijatyk 3D wszechczasów: Tekken 3. Gra odbywałaby się za pomocą emulatora ePSXe, romu Tekken 3 oraz programu do gry sieciowej Kaillera Client - wszystko w paczce, którą udostępnił Zabuza (cały zestaw ma zaledwie 19MB, więc tym bardziej zapraszam do pobierania!)"
forum sorairo do którego link podales...
to było do "Pewelka a teraz do honmaru...
mnie dziwi wasze zachowanie...przychodzi gość z nikąd,kopiuje instalke z honmaru wżuca na swoje forum nawet nie wspominajac o Honmaru...
a Wy "o super bedzie nowy turniejej wow" a ja wam na to tylko... LOL
jak nie rozumiecie o co chodzi to wasz problem...ja koncze swoj wywod w tym temacie
widze ze nie ma się sensu produkowac :zalamany:

tralalala a teraz zamykam zanim sie zrobi offtop (choc moze warto w innym topicu podyskutowac o takich sprawach), a Krelowi wlaczy sie system Id (tak to szlo? :D )

Ostatnio zmieniony przez Ana 30-03-2007, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 30-03-2007, 21:46   

Jesli powazniej myslisz o zorganizowaniu tura na wieksza skale to wypada jednak najpierw zapoznac sie z ogolnymi zasadami panujacymi na forum a nastepnie zobaczyc w jaki sposob przeprowadzano poprzednie tury (jesli Ci te zasady nie odpowiadaja to wiedz ze tym systemem rozgrywane sa tury w tekkena praktycznie na calym swiecie). Jesli juz sie tym zajmiesz to byc moze zauwazysz ze wbrew pozorom nie jest to taka prosta sprawa. Poki co moge tylko powiedziec tyle ze jesli najpierw zapodajesz linka z regulaminem tura a pozniej swoj wyimaginowany tryb rozgrywek ktory nijak sie ma do powyzszego to raczej nie masz co liczyc na to ze ktos potraktuje Cie powaznie.

Faktem jest ze nie ma oficjalnego info odnosnie zglaszania swojej checi co do organizacji tura. Jesli jednak dokladniej zaglebisz sie w dzial poswiecony turniejom zauwazysz ze bylo juz o tym pisane, jak rowniez o tym dlaczego jest wlasnie tak a nie inaczej.

Kolejna sprawa to rozpowszechnianie gry i memorek. Owszem – i tu nie ma nic o licencji. Jednak odrobina logiki nie powinna zaszkodzic i wypadaloby na przyszlosc jednak zapytac sie o pozwolenie tymbardziej ze niektorzy sie przy tym troche narobili. Kiedys rozmawialem o tym z Dumianem (admin) i doszedl do wniosku ze to zbedna rzecz. Gdyby to zalezalo wylacznie odemnie to na pewno bym to wprowadzil. Juz ktos kiedys myslal ze moze nam podskoczyc zakladajac stosowny dzial na forum PE pomimo poczatkowych sprzeciwow. Na szczescie honmaru jest juz zbyt popularne aby byle ‘konkurenci’ mogli nam zaszkodzic :)
Wspominam o tym przy okazji bo i temat odbil bardziej w ta strone takze nie bierz tego do siebie.

Jesli pojawi sie Dumian (nie ma neta na pewien czas) to na pewno porozmawiam z nim odnosnie dwoch ostatnich akapitow i wprowadzeniu stosownych zmian w regulaminie na przyszlosc.

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!