mar
19
2024
0

X-Men ’97 wraca na ekrany – gdzie obejrzeć?

X-Men ’97, kontynuacja kultowego serialu animowanego z lat 90, zadebiutuje na platformie Disney+ już 20 marca 2024 roku. W nowej serii akcja rozpocznie się tam, gdzie skończył się oryginalny serial. Zapowiada się niezła gratka dla miłośników superbohaterów, a zwłaszcza tych związanych z X-Menami.

Jak pewnie wiecie, X-Men to nie tylko komiksy, filmy i seriale. Ci bohaterowie byli głównymi postaciami wielu bijatyk, w tym crossoverów. Od samodzielnych tytułów takich jak X-Men: Mutant Academy, przez versusy/crossovery np. X-Men vs. Street Fighter. Warto tutaj przypomnieć artykuł Chrisa o historii bijatyk crossoverów, w tym również sporo z udziałem postaci X-Men.

Gdzie obejrzeć X-Men ’97?

Serial będzie można obejrzeć na platformie Disney Plus. Za produkcję odpowiada Studio Mir, które postara się ożywić ten kultowy styl animacji z lat 90. Już jutro przekonamy się czy Brad Winderbaumm, Kevin Feige i reszta ekipy przeniosą nas z powrotem do złotej ery X-Menów.

Będziecie oglądać premierowe odcinki? Dajcie znać w komentarzach jakie są Wasze oczekiwania, a gdy zobaczycie, napiszcie jak się podobało 🔥 📺 🍿

Zwiastun serialu X-Men ’97