Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Podsumowanie turnieju Tekken 3 Online Reload Cup

Data: 15.04.2010 |
przez: Dumian

Tekken 3 online logoTurniej Tekken 3 Online Reload Cup cieszył się dużą popularnością, zakończył się nieco ponad tydzień temu i wyłonił podium spośród 56 walczących. Teraz, gdy emocje już opadły, przyszła pora na małe podsumowanie rozgrywek oraz przypomnienie sobie drogi uczestników od fazy grupowej, aż po emocjonujący, wielki finał. Jak wyglądały walki w grupach, kto i z jakiego miejsca awansował oraz jak daleko zaszedł? Tego dowiecie się czytając dalej podsumowanie turnieju Tekken 3 Online Reload Cup.

Na początek zajawka turniejowych emocji i pojedynków w postaci naszego filmu promocyjnego TK3Online, który dostępny jest do pobrania w dobrej jakości w dziale download. Z pewnością nie wszyscy go widzieli, a bardzo dobrze wpasowuje się w tematykę newsa.

Gdy wszyscy są już rozgrzani, emocje związane z turniejem powróciły, rozpocznijmy małą podróż do przeszłości, do dnia 21 stycznia, kiedy to świat obiegła informacja o starcie zapisów na Tekken 3 Online Reload Cup! Trwające 10 dni zapisy zebrały rekordową jak na taki czas liczbę uczestników startujących w rozgrywkach. Widać było zapotrzebowanie na turniejowe zmagania po długim okresie posuchy w oficjalnych turniejach.

Cała ekipa 56 uczestników została rozdzielona na 8 grup, po 7 graczy w każdej, awansem do dalszego etapu zmagań premiowane były 4 pierwsze miejsca. Tak prezentuje się lista 28 graczy, którzy wywalczyli wyjście ze swoich grup: Yamada, Chinczyk, Aserot, Oscar, Frizen, eustachy, Bati, Arucardo, lesiu, Got, Bury, Komandos, profhkn, Ren, master, Borys, howl, K’, Saj, Adriankiller, Hajda, fatal, Seth, Baro, bartaaz, ewenement, Trampki Jezusa, sQn, diabol, Seivoth, hodak3, Wawrzyn.

Szczegółowy przebieg turnieju prześledzić można na forum w temacie: Tekken 3 Online Reload Cup – znajduje się tam kompletna lista pojedynków, zestawienie grup, wyniki w grupach, drabinka oraz rezultaty poszczególnych walk, komentarze do meczy oraz wiele więcej. W pierwszym poście stworzyłem zestawienie najważniejszych informacji z turnieju, tak więc nie ma potrzeby przekopywania kilkudziesięciostronicowego tematu.

Wracając jednak do rzeczy najistotniejszych, po fazie grupowej nadszedł czas na Double Elimination. Pierwsze pary wyglądały następująco: bartaaz vs hodak3, Chinczyk vs Arucardo, Bury vs profhkn, Adriankiller vs fatal, Yamada vs Bati, Got vs Borys, Trampki Jezusa vs diabol, Oscar vs eustachy, howl vs Seth, ewenement vs Wawrzyn, Aserot vs Frizen, Komandos vs Ren, lesiu vs master, K’ vs Baro, sQn vs Sevoith, Saj vs Hajda

Od tego zaczęła się droga do finału, którą zobaczyć możecie w końcowej wersji drabinki Double Elimination:

Drabinka Double Elimination

Wszyscy z niecierpliwością czekali na definitywne rozstrzygnięcie i niemało emocji dostarczyli finaliści: profhkn (awansujący z drabinki przegranych po wcześniejszej porażce z ewenementem) oraz ewenement (bez porażki w całym DE – zachował tym samym jedną szansę przegranej). Pierwsze starcie o tytuł zwycięzcy Reload Cup zakończyło się zaskakującym zwycięstwem gracza profhkn 2 do 5, po czym w finałowej, ostatniej w tym turnieju niezwykle zaciętej walce (na którą przyszło nam trochę poczekać;) ostatecznie zwyciężył ewenement wynikiem 5:4. Zgodnie z obietnicą, że przy dużej frekwencji postaramy się o nagrodę rzeczową, słowa też dotrzymujemy i nagroda niespodzianka zawędruje do zwycięzcy w najbliższym czasie.

Oficjalne i końcowe wyniki:

1. ewenement
2. profhkn
3. Bury

4. bartaaz
5/6. K’, Yamada
7/8. Bati, Hajda
9/10/11/12. diabol, Chinczyk, Wawrzyn, Ren

Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz pogratulować zwycięzcy turnieju oraz całemu podium, a także pozostałym uczestnikom za bardzo udany turniej. Mam nadzieję, że Wam również się podobało i z przyjemnością wzięliście udział w naszych rozgrywkach. Jeśli już teraz nie możecie doczekać się kolejnych zmagań, zachęcam do zapisów oraz aktywnego uczestnictwa w rankingu Tekken 3 Online.

Jest też dobra wiadomość dla miłośników audiowizualnych doznań, głównie za sprawą niezastąpionego Oscara, z dodatkowym nakładem pracy Kreliana oraz moją drobną pomocą, na Youtube wylądowały najważniejsze turniejowe starcia – poszczególne walki z fazy Double Elimination. Już teraz można rozsiąść się wygodnie z popcornem w ręku i oddać się podziwianiu zmagań uczestników w pokaźnym zbiorze pojedynków zgromadzonych na kanale HonmaruTV odpalając playlistę Tekken 3 Online Reload Cup (widok alternatywny playlisty Tekken 3 Online Reload Cup po kliknięciu tutaj).

Do zobaczenia w kolejnych rozgrywkach na Honmaru!

HonmaruTV

Pierwsza część finału:

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat