Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Telefon Xiaomi z kartą Citi Simplicity
Honmaru

Półmetek rankingu Tekken 6 Online za nami – podsumowanie

Data: 06.04.2010 |
przez: Dumian

Tekken 6 logoRozgrywki rankingu Tekken 6 Online wkroczyły w drugą połowę, czas więc na małe podsumowanie dotychczasowych zmagań. Kto do tej pory stoczył najwięcej walk, jakie postacie są najczęściej wybierane przez graczy i którymi udaje się zdobyć najwięcej zwycięstw, kto jest najskuteczniejszy, a kto wykazał się największą aktywnością? To wszystko i jeszcze więcej w podsumowującym prawie 200 meczów zbiorczym zestawieniu statystyk.

Ranking Tekken 6 Online wystartował 14 lutego zachęcając do aktywnego uczestnictwa żądnych emocji i ciekawych statystyk 26 graczy, którzy rozgrywają średnio 3 mecze dziennie. Poza licznymi danymi na temat aktywności, osiągnięć, wybieranych postaci i ich skuteczności w rankingu wprowadziliśmy także system rang, które informują o aktualnym poziomie reprezentowanym przez danego gracza. Obecnie najwyższa zdobyta ranga to , co świadczy o wyrównanym poziomie graczy z czołowych miejsc tabeli. Do tej pory tylko jednej osobie udało się osiągnąć rangę . Szczęśliwym posiadaczem tej najwyższej jak na razie rangi okazał się Hobbith, który zajmuje teraz drugie miejsce w tabeli.

Hobbith osiągnął także najdłuższą serię wygranych z rzędu w dotychczasowych zmaganiach – 26, nie pozostawiając w tej kategorii złudzeń swoim oponentom, drugie i trzecie miejsce to kolejno blaugrana20 (11) oraz Lukasz2309 (7).

Najwyższy współczynnik zwycięstw, równo 91%, wypracowali: blaugrana20 oraz Hobbith, zajmujący kolejno pierwsze i drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, co tylko potwierdza skuteczność oraz umiejętności tych graczy. Pokonali oni co najmniej raz 62% (blaugrana20) i 83% (Hobbith) graczy w rankingu.

Jednak zwycięstwa to nie jedyne chwalebne kryterium w naszych rozgrywkach, równie cennym trofeum jest wysoka aktywność w rankingu. Pod tym względem zdecydowanie przoduje Frostkazuya z liczbą rozegranych meczów wynoszącą 51, za nim, z wynikiem 24 uplasowali się Hobbith, blaugrana20.

Gracze rankingu najczęściej wybierali Paula – aż 62 razy, następnie Lee – 52 i Lawa – 48 oraz Eddy’ego – 39. Najskuteczniejszymi postaciami okazują się być Eddy, który w przybliżeniu wygrywał ok. 32 razy, Law i Paul – 30. Z kolei postacie wybierane najrzadziej – tylko po jednym razie to: Wang, Leo, Lili i Zafina.

Pamiętajcie, że zapisać można się w każdej chwili, nadal jest szansa znaleźć się w chwalebnym zestawieniu najlepszych graczy w Tekkena 6 Online! Na zakończenie pierwsza dziesiątka graczy w tabeli, zobaczymy na ile układ sił zmieni się do końca rozgrywek:

1. blaugrana20
2. Hobbith
3. MrVeron

4. Lukasz2309
5. MaDJaRwAL
6. Sneer89
7. Bialas
8. aki1986
9. amok
10. Komandos

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat