Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

EWGF – Electric Wind God Fist – jak to się robi

Data: 27.03.2010 | ,
przez: Dumian

Tekken EWGFEWGF (Electric Wind God Fist), czyli elektryczna wersja ciosu oznaczonego w command liście Tekkena jako Rising Uppercut o notacji f,N,d~d/f+2 (w razie problemów czy wątpliwości legendę ciosów i poradnik dla początkujących możecie znaleźć tutaj). Jest to jeden z bardziej rozpoznawalnych ciosów w serii, o którego często pytają nie tylko początkujący gracze. Jeśli chcecie nauczyć się wykonywać ten cios oraz różne jego odmiany, m.in. DEWGF (Dash EWGF) jak najefektywniej powinniście zainteresować się wideo poradnikiem przygotowanym przez gracza o nicku The Main Man, który w swoim tutorialu prezentuje teorię, właściwości ciosu oraz praktyczne ćwiczenia pozwalające nauczyć się popularnego „elektrona”.

W Tekkenie 6 trzy postacie posiadają w swoim arsenale EWGF’a, są to: Devil Jin, Kazuya i Heihachi, jednak zasada wykonania jest analogiczna również dla Jina i jego Electric Wind Hook Fist (nie został tutaj uwzględniony, gdyż właściwości tego ciosu są inne). Jeśli chodzi o starsze części to spokojnie można jeszcze doliczyć Jina z Tekken 3 i Tekken Tag Tournament, gdzie posiada pełnoprawnego EWGF’a o właściwościach takich jak pozostali członkowie klanu Mishima.

Niezależnie od tego w jaką część gracie i jaką postacią masterujecie elektryka, nie zniechęcajcie się pamiętając, że trening czyni mistrza.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat