Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Telefon Xiaomi z kartą Citi Simplicity
Honmaru

Czy Street Fighter X Tekken sprostał oczekiwaniom?

Data: 15.07.2012 |
przez: Dumian

Leniwe niedzielne popołudnie, nic nie zapowiada wydarzeń, które mają nadejść. Spokojna aura zostaje jednak zachwiana przez ulicznego rozrabiakę, który postanowił nawiedzić nieznane sobie okolice w poszukiwaniu wrażeń. A może to wrażenia szukały jego? W każdym razie konflikt jest nieunikniony. Czy warto się w niego angażować?

Szumnie zapowiedziany Street Fighter X Tekken od początku budził wiele emocji. Połączenie tak odległych światów, tak odmiennych uniwersów i w końcu dwóch zupełnie różnych wymiarów i systemów legendarnych i niezachwianych w swojej pozycji bijatyk, mimowolnie powodował podwyższony puls i zainteresowanie fanów. Oczekiwania były spore, bo jak tu nie wymagać co najmniej zadowalającego poziomu, gdy do czynienia mamy ze Street Fighterem i Tekkenem? Czy jednak taki miks mógł wyjść graczom na dobre? Czy finalny produkt zdoła się obronić oraz czy twórcy wyszli zwycięsko z postawionego przed nimi zadania?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi postara się dostarczyć, znany z charakterystycznego stylu opisywania turniejowych (i nie tylko) potyczek J.a.r.e.k. Jest to również jego debiut na stronie, zatem przywitajmy nowego challengera owacjami na stojąco oraz uważną lekturą opublikowanej właśnie recenzji gry Street Fighter X Tekken – serdecznie zapraszam!

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat