Warning: Illegal string offset 'width' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 114 Warning: Illegal string offset 'height' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 115
Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Manga Tekken oraz komiks Penny Arcade.

Data: 25.10.2009 |
przez: Dumian

Tekken manga & comicNie możecie doczekać się premiery Tekkena 6? Czas oczekiwania może umilić Wam manga Tekken, którą znajdziecie na stronie ULTRAJUMPEGG – TEKKEN COMIC.

Aby zobaczyć mangę w języku angielskim kliknijcie Battle 1 lub Battle 2, co spowoduje otwarcie wyskakującego okna, następnie klikamy amerykańską flagę z napisem ENGLISH na dole strony. Niektóre przeglądarki mogą blokować wyświetlanie wyskakujących okienek (pop-up), więc żeby zabrać się za czytanie należy umożliwić to stronie. Jeśli ktoś nie wie to nadmienię jeszcze, że mangę, czyli japoński komiks, czyta się od prawej strony do lewej.

Przy okazji też warto wspomnieć o komiksie Penny Arcade, który zamieszczony został na oficjalnej stronie Tekken.com. Historia opowiada o losach Rogera, niestety aktualizacje tego komiksu pojawiają się rzadko, a do tej pory dostępnych jest tylko kilka stron.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat